ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 25.07.14 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лексотан  
Авторwhatever (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 18:53

Трябва ми Лексотан - цяла опаковка, неотваряна, с 3 блистера, както се продава в аптеките. На парче не съм склонна да си купя, не искам да пия гадости с неизвестен произход и съмнително съдържание. От София съм. Ако някой знае от къде може да се намери такова нещо, на ква цена, и тн, да сподели ;) Мерси

Тема Re: Лексотаннови [re: whatever]  
АвторVisitor (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 04:03

А ма тва да не ти е клуб "НАРКОБОРСА" мааа!!!!!???
Отиваш в аптеката и си закопуваш - ако щеш и 10 скатули, не отваряни със се листовките. Ако те отрежат - теглиш им една майна и отиваш във съседната. В най лошия случай на 10тата ще кандише.
Макар, че ме дразниш зверски, ще ти дам един съвет. След като си от София, отиди до "Константин Величков" няма начин да не знаеш за какво говоря, там лекс без рецепта винаги са давали, само да не издразниш с нещо оня гейзер фармацефта. Баси сънувах го веднъж - как си пазарувам дизел а той ми разправя, че нямал. Интересното е, че дизела беше в пакетчета (писъмца) червени.

Тема Re: Лексотаннови [re: Visitor]  
АвторMr. Rabinowitz (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 01:24

Може ли малко инфо за тази аптека на К. Величков? И мен ме интересува само че диазепам или лексотан само 1 блистер, не цяла скатула но все пак ако трябва и цяла ше взема. Или пък друго място където биха продали без рецепта или пък нелегално внесен от Македония диазепам. Ако някой ми даде мейл също ше съм доволен. Да поясня трябва ми само блистер, понеже ми е необходим за кратко време Благодаря!

Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано21.06.07 03:04

Някой ден ще ме уморите от смях....:))))))))

Тема Re: Лексотаннови [re: 3ъл_Дyx]  
АвторDunkelheit (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 01:08

Толкоз ли е трудно? Въпросът стои така - в аптеките дават само със зелена рецепта, защото само с нея могат да го поръчат отново. В някои аптеки дават без рецепта от под тезгяха, защото е внесен незаконно предимно от Македония. Македонския диазепам върви на 1.50 - 2.00 блистера по 10мг стига аптекаря да ти е достатъчно познат че да ти го даде. Дават и Leksan\лектотан\ без рецепта, но незнам как стоят нещата с произхода.

АвторROzallia (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 11:16

И поради факта,че не мога да се регистрирам=-имам някакъв проблем явно, къде тоично на К.Величков е тази аптека,занеш ли?....
10х!

Тема Re: Лексотаннови [re: ROzallia]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано06.07.09 15:10

Значи, само веднъж съм пробвал лексотан, и усещането беше ужасно (повече няма да повторя)!

Станах абсолютно неадекватен, два дена съм говорил и правил пълни глупости (даже успях да се загубя на място, където съм израстнал едва ли не) и така...

Бях малко мършав тогава, и изпих към 10-тина хапчета (не знам от каква концентрация) и направо си разказах играта. Такъв срам, такава неадеквация, просто нямам думи...

Тема Re: Лексотаннови [re: qwe]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано06.07.09 22:20

Много ми е странно винаги,когато някой хване тема отпреди 5 години примерно! каква е идеята на начинанието?

Тема Re: Лексотаннови [re: whatever]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано07.07.09 08:55

ъъъ...кво?

говорим си за билкова лаксатива.

нещо или аз не схващам, или ти си супер зле.

Тема Re: Лексотаннови [re: diamorph]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано07.07.09 09:40

Lexotan:

Тема Re: Лексотаннови [re: xexo]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано07.07.09 16:35

уф, да бе...

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.