Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 25.09.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglejdaнови  
Авторedno momi4e (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 19:46



ajde sega molq vi mi kajete otkude da si namerq zeleni recepti,maj nqmam ve4e kredit pri doktorite v sofia, koito izpisvat i julti, ne moga i ot gp-to, nito ot psihiatur,ob6to vzeto mi trqbva 1 rivotril ot 2mg, 1 diazepam i 1, 2 dormicum(opakovki,de), oba4e problema e v tova, 4e az ne moga da se qvq pri lekarq, taka 4e mi trqbva nqkoj, kojto moje da dade recepta na drug 4ovek(ili na roditelite mi) bez az da sum tam, naprimer ako spiram nqkude na drugo mqsto???znam, 4e ne e suvsem zakonno, no sum v bezishodica, priemam vsqkakvi suveti i kontakti na lekari, ako nqkoj moje da mi pomogne 6te ostavq e-mail.
Nadqvam se, 4e ne e nevuzmojno, vse o6te....



Тема Re: kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglнови [re: edno momi4e]  
АвторmadDdoggy (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 23:20



moga da ti namerq rivotril na 3.50 hapa neograni4eni koli4estva ako te interesuva pishi



Тема Re: kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglнови [re: edno momi4e]  
Автор MelanXolia (нещотърсач)
Публикувано09.06.07 13:15



защо не се пробваш да си искараш кризите на Геродорм, тва е нещо като Диазепам. Ще спиш, няма да имаш спомени, само че може да направиш и куп глупости.

Ама ако има кой да те пази.... опитай, може и да стане



Тема Re: kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglнови [re: MelanXolia]  
Авторedno momi4e (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 14:05



opitah, ne mi dejstva, 6toto otdavna sum na tezi gluposti, ne sum prekalqvala osobeno, no...





Тема Re: kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglнови [re: madDdoggy]  
Авторedno momi4e (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 14:07



eee, ti me ubi, hapa vurvi max na 2.oo,az sum si go vzimala i po 1, i po 1,50 ne e li taka? a kaji za drugite 2 ne6ta? vsi4ko trqbva da e komplekt

30 tabletki mi trqbvat rivotril za sega, no pomisli za cenata.



Тема Re: kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglнови [re: edno momi4e]  
Автор MelanXolia (нещотърсач)
Публикувано09.06.07 18:01



хубу де... как така?!! Или аз съм луда нещо или самовнушението е велика работа

Аз съм наркоманка от 8г., друсам зверски дози, по 1 хап и 1/2 на ден субст, а това знаеш че е морфин. страшно ми става като се сетя. Не мога да спя, трудно е... но Днес спах 2ч за което съм благодана, няма Геродорм, няма нищо. Нашите искаха да ме затворят в клиника, но казах - Не, мерси! Мисля че е до воля, стига да имаш сили.




Тема Re: kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglejda [re: edno momi4e]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано10.06.07 20:12



не мисля че някой ще се съглaси, поне aз не бих, пък и ти търсиш 3 видa хaпчетa, трудно ще се нaмери някой, дето дa излъже психиятрите(все пaк сa доктори ). a и тея лекaрствa не сa много безобидни и не трябва дa се прекaлява с тях. a инaче за спaнето ривотрилa приспивa и то достa успешно повечето хорa(мен не сигурно щото за товa ми се изписвa).

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglejdaнови [re: edno momi4e]  
Авторblue (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 10:10



Мисля, че се познаваме - преди време ми направи страхотна услуга като ми изпрати една книжка на английски с малко по-необичайно съдържание

, давала си ми и доста полезни съвети. Ако съм права, пиши ми на мейла или в icq -ще се опитам поне с Ривотрила да ти помогна. За съжаление за рецептата едва ли ще мога да направя нещо, просто от последното ми лечение ми остана 1 шишенце Ривотрил, от което съм изпила само 1 хапче, така че ако мислиш, че ще ти свърши работа -пиши. УСПЕХ!!!



Тема Re: kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglejdaнови [re: blue]  
Автор retro2 (непознат )
Публикувано11.06.07 21:17



namirash si listovki na vuprosnite lekarstva- nauchavash naizust za kakvi bolesti sa+nauchavash za podobni lekarstva koito imat stranichni efekti, koito zhelanite ot teb hapove njamat. Prepodavash nauchenoto na blizkija ti, kojto shte hodi na psihiatur, podgotvjate si istorija, a naj-dobre 2-3 istorii za spored zavisi i blizkija otiva. Ako e nad 40godini s rivotrila njama da ima nikakuv problem. Diazepama e po-slozhen, chesto doktorite predlagat neshta, koito znajat,che rabotjat po-zle samo i samo da ne izpisvat dizel. Obshto vzeto vsichko zavisi ot teatralnite umenija na choveka, kojto shte hodi vmesto teb. I ne zabravjaj - ABSOLJUTNO vseki psihiatur ima pravo da izpisva kakto zeleni, taka i zhulti recepti!
Variant 2: poznat/i v zdravno zavedenie - taka pri uspeh shte poluchish vsichko nakup v edna recepta bez nikakvo obikaljane.
Uspeh.



Тема Re: kak da si vzema zeleni recepti bez da me preglнови [re: MelanXolia]  
Авторedno momi4e (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 19:08



mda,i az taka sus subsitola. a kato go namalqvam- benzo za sun i natatuka se se6ta6,nali?. i da,da i mene taka s ludnicata, a kato se setq za neq po-dobre da pukna. ta da vidi6 kak se spira vsi4ko na studena v idiotski usloviq(ama tolkova idiotski,kolkoto i v naj-golemite ko6mari gi nqma)- i pak se 4udi6 sega li e po-dobre pukne6 ili utre. Maj si bila v tova sustojanie i se se6ta6 kakvo 4uvstva6 kato stigne6 do tam


A ina4e ne iskam da precakvam psihiatri, za da se drusam s tezi ne6ta, ni6to takova.Prosto mi trqbvat za sun za dosta dulgo vreme i za extremni usloviq, taka da se kaje-zastrahovka.No poneje ne moga da im se vesna li4no,ne davat.
NO pak nqma da se davame, q,nali trqbva da ocelqvame vse pak




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.