Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 01.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема заместител на амфетаминнови  
Автор1984 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 21:21



Бихте ли ми казали кое легално лекарство от аптеката мога да си взема и да прилича по действие на амфетамини.Питам,защото на мен ми трябва не за еуфорията и партитата ,а да стоя буден за да уча.Знам,че ще получа отговори от рода на "не го прави",но съм си преценил и съм решил.Ще съм благодарен ако някой ми знае и сподели със мен.Просто имам много важни изпити ,а ходя и на две работи.



Тема Re: заместител на амфетаминнови [re: 1984]  
АвторVisitor (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 23:33



В аптеките ниама такива неща. Единствено се сещам за Тусирол (това е сироп за кашлица), той съдържа ефедрин но незнам до колко ще е подходящ за твоя случай. Иначе продават се разни психо стимуланти, лекарства подпомагащи уросяването на мозъка и други тем подобни ама те не работят като амфети. Ако можеш от някаде да си намериш Гуарана - това е добро решение. Съветвам те най-добре да си дадеш малко почивка (докато минат испитите), вземи си отпуска от някоя от работите ти ако трябва напусни една от двете. Иначе ти си знаеш де - за твоя случай само амфети ще ти помогнат.
Една позната беше студентка в Германия и там в аптеките се продават едни много големи хапове (изглеждаха много идиотски) точно за студенти в сесия. Едното беше червено а другото зелено - като трябва да четеш пиеш червеното, като трябва да спиш гълташ зеленото ама нямам грам идея нито как се казваха нито какво съдържаха. Питай в аптеките - нищо чудно и тука вече да са пуснали нещо подобно.



Тема Re: заместител на амфетаминнови [re: 1984]  
Автор EgoKilleR (непознат)
Публикувано14.05.07 23:54



За учене - максимална мотивация(най-вече), гинко билоба, кафенце/гуарана ;)



Тема Re: заместител на амфетаминнови [re: 1984]  
Авторenigma (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 00:32



Adderall ili Dexedrine ako mozhesh da si namerish v BG
Dexedrine osobeno mozhe da te dyrzhi s dni ... davat go na pilotite v amerikanskata armiq pri dylgi misii.



Тема Re: заместител на амфетамин [re: 1984]  
АвторПaф (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 05:40



Acefein - има много кофеин в това, хапче против мигрена е доколкото знам и няма рецепта и никой няма да те гледа странно в аптеката... пиеш поне 6-7 на един път [недей повече от 15 :) ] и определено няма да спиш доста дълго



Въпроса е че не знам как се отразява на ученето кодеина и парацетамола които са също съставна част...



Тема Re: заместител на амфетаминнови [re: Пaф]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано16.05.07 19:07



Да, и ще си скапе черния дроб от тоя парацетамол.
Кофеин по-добре на кафе или някаква енергийна напитка + фитин или гинко билоба.



Тема Re: заместител на амфетаминнови [re: 1984]  
АвторDoberman (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 00:31



Определено има решение за твоя случай пич. Случаят с недостиг на време ми е познат, както и амфетите като решение. Свършиха ми доста добра работа(около 4 месеца системно по няколко пъти седмично), но когато си я свършиха и трябваше да ги спра беше малко тегаво. Комбинирах със сериозни количества кофеин и мляко, като за заспиване задължително работеше трева. Та когато отмина тежката работа и всичко се нормализира скоро ми се досмърка пак. В продължение на около 3 месеца смърках по 2 пъти в месеца, но за удоволствие. После спрях, но пак много рядко си взимам - веднъж на 3-4 месеца. Няколко пъти съм пробвал Тусирол и върши чудесна работа като заместител. В едно шише има доста голяма доза, но вкусът е ужасно гаден. Ако можеш да си намериш ефедрин на хапчета е най-доброто решение - по-бързо пуска, не води до силна депресия и не се слабее толкова.


Онзи, който каза че на пилотите в американската армия дават dexedrine едва ли е прав - dexedrine-а е търговското име на дясновъртящ амфетамин(по-силният от двата) и някога го е имало в аптечната мрежа там, но отдавна е спрян от производство. Може пък да имат солидни запаси в армията и да го дават като "лекарство" на пилотите, пък те като са го пробвали едва ли имат нещо против:)

Няма да ти казвам че е опасно и вредно да нарушаваш режима си със стимуланти, нито че след като спреш амфетите ще ти е кофти. Добре е сам да провериш и да си направиш извода за себе си.



Тема Re: заместител на амфетаминнови [re: Doberman]  
Автор1984 (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 01:12



Благодаря на всички,които се отзоваха на молбата ми.Истината е,че преди година за 2 месеца взимах амфетамини и така си взех изпитите ,тъй като отново нямах възможност да напусна работа.А сега нямам онези връзки и познати,които биха ми намерили амфети.Знам ,че е вредно,но всички знаем,че не веществото а дозата води до нежелания резултат.Поне с това се успокоявам.



Тема Re: заместител на амфетаминнови [re: enigma]  
Авторwww.ca.org (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 00:35



Adderall е много популярен в САЩ, %100 амфетамин е, но една опаковка от 30 таб. x 30 мг. = 0,9 гр. там струва 50-60$... Тук дори и да го има, едва ли ще е по-евтин.

Друга легална марка чист амфетамин е Ritalin, също много популярен. В БГ го има, но не знам колко струва и едва ли е без рецепта.



Тема Re: заместител на амфетаминнови [re: www.ca.org]  
Авторamfeti (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 20:02



Като ви чета тук колко често си зимате амфети имам чуството че ги зимате без пари .Кажете ми за кви пари ги купувате
аз съм намирал за по 10-15 лева но са ми много да давам по толкова няколко пъти в седмицата.Ако и вие ги зимате за
същите пари се чудя въобще от къде ги намирате и колко имате щом можете да си позволите по толкоз често :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.