Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Гаджето ми е наркоманнови  
Авторunhappy (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 05:00



Гаджето ми е наркоман вече близо 4 години , а сме заедно от 3години. Вече ми е писнало да се караме и вечно да повтарям едно и също и той да го приема по два начина
1-ви - със едно безсилие, толкова безсилен човек аз не съм виждала никога, въздиша просто и ми казва че не може да спре, че материала е по силен от него
2-ри - започва да избухва а аз продължавам да го наливам ...............и кога ми посегне кога само си останем с кавгите.
А аз за тея три години не успях да го направя достатъчно щастлив че да иска да спре. На четвъртия месец от началото на връзката ни аз забременях.Толкова ми се щеше да оставя детето ,но не може : бях 11клас, пък и с него бях само от 4 месеца, и той от една страна си викаше че ако го задържим ще започне начисто, ще има стимол за живот. Но неееееееее, направих аборт......След един месец той сам пожела да спира ,непомня вече дали пиеше някви хапове освен ривотрил. Но това спиране беше само за 2 месеца и от тогава насам е спирал само един път за 10 дни с ДХЦ.
Сега сме готови за дете , и го навивам ,защото невиждам моя човек как би спрял да друса, трябва му много силна воля а той е много зле в това отношение. Но за дете след като се надруса говореше и след това се отказа , толкова хероин има той в кравта си че и на мене ме е страх ,съзнателно да родя дете при тези обстоятелства( на едно друсане вече две четворки не го надрусват , а да не говоря че друса поне 3-4 пъти)
ПИСНА ВЕЧЕ И АЗ ДА СЕ МЪЧА. Идвами да се изкрещя с пълна сила.......

От една страна не го зарязвам щото адски мн го обичам въпреки че напоследък доста ме удря и колко пъти ми е посинявал окото няма да кажа, но го разбирам и му прощавам щото и аз бих го ударила , ако бях на негово място.
От друга страна не го оставам щото не могА ДА ВЪЗПРИЕМА ТАЗИ МИСЪЛ ДА ГО ОСТАВЯ САМ да се бори и да се мъчи , "приятел в нужда се познава".
Не зная вече как да му помогна пробва субститолово лечение,,,,,,, на помпа ,заминахме в чужбина за един месец и там пи МСТ, но като се върнахме още от автобуса отидохме в махалата.Вече аз съм толкова навътре в наркоманията че когато е в абста и аз съм, ако искате вярвайте, колко пъти съм мисли някви схеми за пари кражби и т.н, само да не му е зле.........
Но не мога вече а не зная как да постъпя. Искам ................ знам ли и аз съвет ли помощ утеха разбиране подкрепа



Тема Re: Гаджето ми е наркоманнови [re: unhappy]  
АвторБивш тpeвoмaн (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 10:24



НАПУСКАЙ ГО ВЕДНАГА!!!

Имаш ли къде да живееш, ако го напуснеш? При родителите би било най-добре. След като го напуснеш, смени си телефонния номер, не му казвай къде ще отидеш... Най-добре би било един ден просто да изчезнеш! Започни да си стягаш багажа. Ако посегне да те удари още САМО ВЕДНЪЖ, ОБАДИ СЕ НА ПОЛИЦИЯТА НЕЗАБАВНО! Оплачи се, че те бие, кажи им, че е наркоман, НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ДА ГО ВКАРАШ В ЗАТВОРА!

Това, което изпитваш към него, е измамно чувство породено от страхът, който ти внушава. НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА СИ ПРАВИШ ЖИВОТА КОШМАРЕН ЗАРАДИ НЕГО!

Успех!



Тема Re: Гаджето ми е наркоманнови [re: unhappy]  
Авториckpa-нaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 12:16



По-доре го остави. Гледай ти да си оправиш живота, според мен твоя човек е прекалено зависим и не виждам розово бъдеще за вас, колкото и да ти се иска.
И аз съм в едно подобно положение. Моя човек е на амфети, не знам от колко време, но напоседък зачестява с приемите

.Не мога да преценя обаче до колко е зависим и дали ще може да се откаже от тях завиниаги. И аз се колебая дали да го оставям сам да се оправя или трябва да стоя до него, да му помагам с каквото може(защото си мисля че ако го заержа сега съвем ще пропадне). Лошото в нашия случай е че имаме и дете....и дявол да го вземе наистина не знам как трябва да постъпя.
Нека ако има други момичето изпаднали в подобна ситуация да пишат



Тема Re: Гаджето ми е наркоманнови [re: unhappy]  
Автор Amme (naight person)
Публикувано30.01.07 19:48



Трудна и сложна ситуация...Не мога да те посъветвам нито да го оставиш, нито да продължиш с него...сама трябва да си прецениш...

Може да пробвате да поживеете малко отделно или ако сте отделно, да спрете да се виждате за малко...току виж си намерил стимул да спре, ако действително е поискал, а не си търси оправдания...

Ако е навит може да пробвате някакво лечение, но не със субститол на помпа разбира се...

Разбирам те отлично иначе, цялата гама от чувства ми е позната, знам и че не е така просто да си тръгнеш...

Разбирането го имаш...

, но не знам с какво друго бих могла да ти помогна....


Daughter of the Night

Редактирано от Amme на 30.01.07 19:49.



Тема Re: Гаджето ми е наркоманнови [re: Amme]  
Авторaza (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 20:49



Бъди до него!Съветвам те да го убедиш да постъпи в комуна.



Тема Re: Гаджето ми е наркоманнови [re: aza]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано31.01.07 23:16



Зарежи го. Колкото по-рано - толкова по-добре. А за спиране - ако не поиска сам - няма да стане.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Гаджето ми е наркоманнови [re: unhappy]  
Авторunhappy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 23:35



За сега ще видя дали ще си удържи на обещанието че когато взема заплата няма кинтите ми да идат за материал и ще купим някакви хапчета, можеби ДХЦ, защото тези на морфинова основа са само едно по лесно надрусване.
Амме искам ти да ми кажеш нещо, защото съм те забелязала в този сайт със твоето постоянство, въпросът ми наркоманът изпитвали любов, защото моя приятел не е сигурен , и според мене това се дължи на хероина, той не се смее, не е щастлив истински когАТО е дрогиран...............



Тема Re: Гаджето ми е наркоманнови [re: unhappy]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано01.02.07 03:25



Не може да се направи обобщение - до хора си е... На някои наистина им действа така - спират да се усмихват, защото вътрешно не могат да се зарадват на нищо, след като всичко им е безразлично или ...еднакво различно...



При някои хора се наблюдава и някакво раздвоение - просто са различни - примерно добри, отстъпчиви, ларж....когато са чисти и точно обратното когато са във въртележката на зависимостта - търсене на пари....среща с дилъра.... спокойствие и блаженство за кратко време...цикъла отначало....

Но със сигурност изпитваме любов - просто я изразяваме различно или не можем да я изразим...така или иначе трябва да я споделяме и с още някого...господарят, който сме си избрали...а любовта към него е разбираща се от само себе си, наложителна, разграничена от другата....и не търпи съперници.....
...доста силен човек трябва да си за да можеш да балансираш между двете...

Другото особено при тази любов е че се губи интерес към секса общо взето и затова, ако мога да я характеризирам по някакъв начин, може би ще я определя като един вид братска - чувстваш другият човек изключително близък, като твоето семейство, като някой без когото не си представяш живота....и това въпреки нежеланието за секс - сексът е без значение, а чувствата са силни...

Незнам, ако те интересува нещо питай, но да знаеш, че това си е просто моето мнение, изградено на основа лични наблюдения, а не някаква универсална истина т.е за друг човек, нещата могат да седят по коренно различен начин...



La Hija de La Noche

Редактирано от Amme на 01.02.07 03:37.



Тема Re: Гаджето ми е наркоманнови [re: unhappy]  
АвторГaджe нa нapkoмaн (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 06:50



Незнам ........имам чувството че ако си намери ново гадже и да изпитва същите силни чувства които изпитваше преди 3 год. към мене , би могъл да види малко цвят във сивотата, малко надежда във безкруполният труден ден, във това убийствено гадно ежедневие.Първо докато намерим пари (да точно намеРИМ- защото и аз винаги се мъча поне някой лев да му дам щото вече всеки го знае че е дрога и роднините му не му дават,) а след това идва моментът на напрежение дали куките няма да следят колата и да са решили да ни правят пак акция., след това е още по зле идва ред на готвенето и целенето а аз съм както винаги на нокти от страх да не обърне капака или да не си го вкара подкожно , а дали пък материала ще е хубав не се знае, и това всичко аз го преживявам всеки божи ден заедно със него, дори понякога имам чувството че съм абстинентна :(даже понякога се базикат с нас двамата че вървим комплект щото винаги му помагам дали вода пълня памук правя лимон слагам, държа МУ РЪКАТА И Т.Н. ПОЗНАТО Е НА ВСЕКИ НАРКОМАН.
Така че Амме мисълта ми беше че той със сигурност ме усеща като най близкия му човек, и не е сигурен дали може и без мене. Едно време като тръгнах с него ме влечаха "лошите" момчета, но след това разбрах че хората които се дрогират не са много интересна глед, а напротив най - отчайващата картинка.
Казвам му че не мога да приема това че единственото нещо което горадва е една отрова, която дори вече не му действа успокояващо, а го съсипва.............
ТРАГЕДИЯТА е голяма, защото докато наркомана си инжектира отрова и постепенно се довършва , друг човек не по собствено желание болен иска ДА ЖИВЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, НО УМИРА.



Тема Re: Гаджето ми е наркоманнови [re: Гaджe нa нapkoмaн]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано01.02.07 10:48



Всеки сам избира как да живее. И човек винаги има избор.

Най-важното е невидимо за очите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.