Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 28.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема няма страшно, има оправиянови  
Автор krokodilOO7 ()
Публикувано07.01.07 16:26



Абе хора стига с тия наркотици !

Когато бях на 16 (преди 11 години) хероинът се продаваше в огромни количества и беше слен. Стана нещо като мода да се друсаме. Мене поне ме е страх от игли, а и ми се струва свръхдолно не съм се бол, а си пушех на фолио една година. Голем кеф беше, докато не почнаха драмите. Тия къде се боцкаха много изпаднаха, беше ме гнус да ги гледам. В един момент всички много затънаха и реших, че е време да сменям забавлението. Не съм имал проблеми със спирането, щото тая компания въобще не ми липсваше, а и вече се бях отвратил. Почнах да излизам със съучениците ми, те ми знаеха магарийте, ма ми простиха. Мисля си, че човек няма никаква нужда от хероин, камо ли сега, когато се продава нещо което не е хероин. Тва са много негативни емоции - търсенето на дилър, страхът, търсенето на място за консумация и накрая се надруса човек и заспи и му текат лигите. Не си е работа - по-добре да се учи, човек да гледа да се развива, да се запише на курс по английски или на плуване. Не е трудно да се остави тоя водещ до никъде живот. Много от тия къде се друсахме се оправихме, аз завърших университет, другите вече деца имат. Тва, че няма бивш наркоман са пълни глупости. Успех на тия,къде имат мерак за нормален живот.



Тема Re: няма страшно, има оправиянови [re: krokodilOO7]  
Авторyo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 15:54



"Тва, че няма бивш наркоман са пълни глупости." - predpolagam, che kazvash tova na bazata na superbogatia ti jiteiski opit po vyprosa :)
bivsh narkoman niama, prosto ti ne si bil nikoga narkoman



Тема Re: няма страшно, има оправиянови [re: krokodilOO7]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано09.01.07 03:52



Човека писал преди мен е прав.Бивш наркоман няма.Просто има някои,дето не са чак толкова зависими,колкото си мислят....



Тема Re: няма страшно, има оправия [re: 3ъл_Дyx]  
Автор tOxic (li ?!!)
Публикувано09.01.07 18:17



mdam.zavisimostta e neizle4imoto sama po sebe si.moje bi dori nikoga ne iz4ezva napulno.
dori v na4aloto da e bila kum niakakvo ve6testvo, spira6 i ve4e niama6 tozi problem,
no zavisimostta sama po sebe si ostava o6te mnogo dulgo vreme,
no niakak si podtisnata podsuznatelno.
zatova i mnogo ot biv6ite ne spirat da misliat za sebe si kato za narkomani. vinagi si ostava opasnost da se podxluzne6 po ne6to.
t.e. zavisimostta da se proiavi niakude.niama nujda pak da e po su6tia na4in.
mnogo e oburkano.
prosto ima spreli narkomani.

taka mislia de...



Тема Re: няма страшно, има оправиянови [re: tOxic]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано10.01.07 02:34



Има,разбира се...Познавам двама.За единия съм сигурен,че нищо не взима...за другия...след 5-6 години затишие от месец някъде чувам противоречиви сведения.Просто ако е почнал пак,тоя път направо е яхнал експреса за гробищата...



Тема Re: няма страшно, има оправиянови [re: krokodilOO7]  
Автор krokodilOO7 ()
Публикувано10.01.07 09:58



Не съм пипал хероин от 10 години, не мисля и че някога ще посегна, проблем с наркотиците имат хора, които са със неукрепнал мироглед към живота. Поради тази причина с хероин се занимават предимно млади хора под 20 години. Не съм видял някой зрял и уравновесен човек да се друса, каквито и проблеми да има.

Сега времената са други, младежите имат по-големи възможности за забавление и развитие, чудя им се на акъла, как може да се друсат с боклуци и да си изпускат златните години, при условие, че знаят за какво става въпрос (щото ние само предполагахме). Мисля, че лапетата трябва повече да спортуват, да си учат уроците и да натискат девойките.

Стига с тия приказки за зависимости и т.н., тва, че има хора, къде сами си мислят, че са затънали и вече край, си е проблем с главата. В живота има много по-големи трудности, за да си създава човек сам проблеми. От друга гледна точка защо трябва да се набутваш толкова за такава простотия, да храниш скапаните тъпаци, дето печелят от чуждото нещастие. Абе почнах да се нервя - ей. Тва наркоманите са болни мозъци, а всеки сам решава какъв ще бъде.



Тема Re: няма страшно, има оправиянови [re: 3ъл_Дyx]  
Автортoй (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 12:45



..."бивш наркоман ,няма"......а т`ва е удобния отговор на тези ,които ги е страх
да погледнат на света без нарко-очилцата си.......седете си у блатото



Тема Re: няма страшно, има оправиянови [re: tOxic]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано12.01.07 04:24



нали ??? и аз така си го представям
предполагам и двамата ще разберем след време, ако не умрем преди да дойде разбирането :)



Тема Re: няма страшно, има оправиянови [re: krokodilOO7]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано12.01.07 04:27



представи си го така: да си наркоман не е много по-различно от да си примерно учител, наква шибана рола която прави от свободното човешко същество 'социално приемлива единица'
еднакво жалко е, еднакво трудно и всички в еднаква степен сме увехнали, само дето клончетата ни падат в различни посоки



Тема Re: няма страшно, има оправиянови [re: krokodilOO7]  
Авторmomi4eto (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 22:10



napalno prav si,no si otkazal barzi4ko i lesni4ko iavno,zashtoto ne si bil zatanal tolkova mnogo,a i psixikata na vseki e razli4na,moiat brat za 5 meseca se prevarna v drug 4ovek,az do 4 godina na svoiat narkomanski jivot ne se promenix gram,nito za mig ne spriax socialniat si jivot,i si jiveex kakto vinagi.Za tova i po lesno se opravix,vapreki ne malkiat staj,kakto i da e.Ve4e 3 godina sam 4ista-sega sma na 25 i po4ti ne si spomniam,vse edno ne e bilo 4ast ot jivota mi.Ulicata me nau4i i na polesni neshta,ne sajaliavam za nishto,i ne mee sram da kaja-az sam bivsha narkomanka.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.