Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 01.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да спасим Дарина!  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано22.12.06 14:27



Това е Дарина - до неотдавна тя беше просто усмихнато 3-годишно дете като всички останали деца по света. Преди няколко седмици семейството на Дарина научи страшната новина, че детето страда от неподозирана и ужасна болест - левкемия. (Подробности за зболяването можете да прочетете в писмото на сестра й - Лора - както и от документите в галерията).

Заболяването е от много рядка форма и единственият шанс да се спаси живота на Дарина е трансплантация на костен мозък от донор. Операцията, освен тежка е и изключително скъпа. Приблизителната сума е около 300 000 евро и семейството й е принудено да се обърне за помощ към всички вас - непознати хора, които споделят болката им и биха помогнали за спасяването на живота на тяхното малко съкровище.







В джобчето ми дрънкат

Тема Re: Да спасим Дарина!нови [re: Джeйн]  
Автор ariel79 (аriel79)
Публикувано24.12.06 00:46



Нямам думи.Тази история ме потресе.Като се замислиш че за някои хора 200000 евро не са нищо направо да полудееш.Къде е държавата отново.?дано успеят да намерят пари .



Редактирано от ariel79 на 24.12.06 01:52.



Тема Re: Да спасим Дарина!нови [re: ariel79]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 10:23



Прав/а си който има достатъчно да дава. Аз съм взел решение първо да оправя семейството си а после да отделям за дарения.



Тема Re: Да спасим Дарина!нови [re: явe]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано24.12.06 23:25



И аз с удоволствие бих помогнал на всички, но... Всички знаем причината, поради които не правим дарения.



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Да спасим Дарина!нови [re: Изyмeн]  
Автор Paranoia (the seeker)
Публикувано26.12.06 19:03



да, тоя клуб едва ли е най-подходящото място.
но все пак, идеята е кой с колкото може. ако много хора дарят макар и малки суми, парите ще се съберат.
аз, лично мисля да отделя някой лев за нея от парите, които иначе бих дал за знаете какво. според мен инвестицията си струва.
весела коледа на всички! и дано следващата година да е по-милостива към всички ни.

Paranoia will destroy ya!


Тема Re: Да спасим Дарина!нови [re: Paranoia]  
Автор Amme (naight person)
Публикувано26.12.06 20:34



Знаеш ли, много си прав...за малките суми...

...сега се замислих и установих, че много пъти съм подминавала такива призиви за помощ само защото не мога да даря сериозна сума, а ми се е виждало смешно примерно да дам 5 или 10 или 20 лева...някак си мисля, с какво ще им помогнат тия дребни пари като хората имат нужда от много, много....сигурно някой състоятелен човек ще даде примерно 500, 1000 или повече?!?...
Обаче не е така - дори и по 5 лв да пратим, ако сме няколко хиляди това ще свърши работа....



Наскоро говореха за този случай по някоя от телевизиите - май ще включат детенцето към тези, на които ще помогнат с парите, събрани от "Българската Коледа"...дано да е вярно...


Daughter of the Night

Тема Вече може да дарите 1 лв. с sms за Даринанови [re: Джeйн]  
Автор Илиянa_ (дървен философ)
Публикувано28.12.06 09:19



Номерът е 1365 - дарението между 1лв и 20ст. и 1лв и 80ст. Всеки може да помогне на дарина с 1 sms.

За повече инфо - вижте

.

-----


Тема Re: Вече може да дарите 1 лв. с sms за Даринанови [re: Илиянa_]  
Авторивaйлa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 15:05



Има надежда вече са събрани около 60000 лева.



Тема Re: Вече може да дарите 1 лв. с sms за Даринанови [re: ивaйлa]  
Авторqew (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 15:55



sigurno li e 4e parite otivat pri neq ?



Тема Re: Вече може да дарите 1 лв. с sms за Даринанови [re: Илиянa_]  
Автор Илиянa_ (дървен философ)
Публикувано28.12.06 16:54



Вижте сега, хора.
И аз не съм наясно дали тези съобщения за Дарина не са измама- искам само да ги забележите, и да решите дали искате и с нещо можете да помогнете. Ако не се лъжа някъде имаше идея да се направят на Дарина 1000 жерава (цуру) оригами, и да й се пратят. И това е оригинална идея.И тя може да донесе надежда. Или пък да се помолите за нея.


-----




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.