Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 01.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Причината?нови  
АвторHяkora бил (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 17:15



Защо се започва с нещо подобно? Причината винаги е една - заради момиче. Това е причината за втъване както и за излизане. Обяснението е просто - това е смисълът на живота. Ако има друга причина кажете ми я защото аз не я знам...



Тема Re: Причината?нови [re: Hяkora бил]  
Автор пo-тъpпящ (непознат)
Публикувано16.06.06 17:19



да не би да питаш защо си се появил на тоя свят?



Тема Re: Причината?нови [re: Hяkora бил]  
АвторHяkora бил (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 21:20



Спокойно глупаво момче, теб не те питам нищо, защото все едно да питам котката си

Знаете ли какъв е проблемът на тоя клуб? Аз знам: проблемът е, че се посещава само от друсалки с различен опит: от хардкор помпи, през смъркачи, нахапчени, та чак до кандидат-друсалки. Влизат и хора, разтревожени че детето пуши наркотици и къде да потърсят помощ, също и няколко човека с познания, но те са безсилни в тая дупка. Като вляза в тоя форум и е пълно с теми, пълни със заядливи и безсмислени постове и без отговори.

Лично за теб: като не можеш да дадеш смислен и аргументиран отговор, защо изобщо пишеш?

Сори за критиката, но е истина.



Тема Re: Причината?нови [re: Hяkora бил]  
Автор пo-тъpпящ (непознат)
Публикувано16.06.06 21:55



задай си въпроса, тъжни приятелю и може и да получиш отговор. вероятно дори няма да имаш нужда от някой друг да ти отговаря! само бъди достатъчно смел за да си го формулираш правилно.



Тема Re: Причината?нови [re: Hяkora бил]  
АвторHUl (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 22:15



CITIRAM "Защо се започва с нещо подобно? Причината винаги е една - заради момиче. Това е причината за втъване както и за излизане. Обяснението е просто - това е смисълът на живота. Ако има друга причина кажете ми я защото аз не я знам..." li4no az ne razbrah smisula na temata.zatunal si s narkotoici zaradi momi4e ili kakvo . formulirai si vaprosa da polu4ish otgovor. ako vaprosa ti e za6to se zapo4va s narkoticite moga da ti otgovorq. ako vaprosa ti e ima li smisul jivota -moga da ti otgovorq. vqrno e 4e pove4eto koito vlizat tuk sa bivsh nastoqshti ili budeshti narkomani. no ne slagai vsi4ki pod obsht znamenatel.



Тема Re: Причината?нови [re: HUl]  
АвторПитaщия (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 01:19



Ми не съм затънал никак даже, но преди няколко години бях. Това беше причината да започна и това беше причината да спра. Отговори ми на въпроса защо се започва, ако не затова? Защото всички, които съм познавал са тръгвали с дрога по тази причина, а житейските и семейните проблеми са по-скоро следствието, а не причината. Моя грешка ако съм поставил всички под общ знаменател, но има хора които на всеки въпрос нападат

. Темата си беше правилно формулирана и в заглавието пише "причината".



Тема Re: Причината?нови [re: Hяkora бил]  
АвторБДC-2 (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 03:26



Май си объркал клуба.
"Споделено" е в друга секция...



Тема Re: Причината?нови [re: HUl]  
Автор Amme (Ланфеар)
Публикувано17.06.06 04:13



Абсолютно споделям


Никога не бива да се слагат под общ знаменател дори и двама души - всеки си е отделна вселена....
А това "слагане под общ знаменател" е като че ли някаква тенденция напоследък....или винаги си е било така...


Daughter of the Night

Тема Re: Причината? [re: Питaщия]  
Автор пo-тъpпящ (непознат)
Публикувано17.06.06 08:22



хи-хи - аз ще ти го формулирам другояче: причината е в топките ти - те те карат да искаш да ме прегърнеш /не ме взимай буквално - аз съм твойта социална амбиция, аз съм съседката от долния етаж, аз съм мелба с бишкоти и течен шоколад, аз съм перпетум мобиле-то/. и после в мозъка ти - той пък ти разяснява, че едва ли ще успееш. искаш ли да говорим за лечението?



Тема Re: Причината?нови [re: Hяkora бил]  
Автор malkiat_dim (хайде да свиеме)
Публикувано21.06.06 17:28



Абе за започването не съм съгласен (не че кат ми се скофти с някое момиче което съм обичал не си махам главата ама това е друг въпрос ) има си доволно други причини, ама за спирането тука вече получаваш и моя глас



И според мене е истина че любовта може да ти даде изключително силна мотивация да отсвириш всичко само и само ТЯ да е щастлива

Кофтито е бате кат направиш всичко това и после пак въпреки всичко нещата се скофтят щото си бил направил някой неща в миналото дет явно не могат да бъдат простени и забравени е тогава идва големия чингел и зависваш с мисълта "и ся кво" да се помъча ли да запазя това коео съм постигнал благодарение на НЕЯ, въпреки че НЕЯ вече я няма , за да не повторя същите грешки, или да си махна главата пък е*ал съм му майката и без това нищо вече няма смисъл без НЕЯ ?

Доколкот разбирам си спрял
Пожелавам ти никога да не стигаш до горния въпрос




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.