Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 01.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема vupros4eнови  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 12:45



mnog sujalqvam za tupiq vupros ,no nqkoi moje li da mi kaje kak moja da si precakam testa ,koito mi pravqt na vseki 5 dni??? podrazbira se 4e imam kompaniq v wcto :)))





Тема Re: vupros4eнови [re: xxx]  
Авторmomi4eto (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 15:13



tova se kazva-me4eshka usluga,ama kakvo da te pravia:)Zna4i-ako ne te gledat si mnogo dobre,vmesto urina mojesh da slojish 4ai,no leko zatoplen,i takav ,4e da ne mirishe,pravila sam go s 4ai ot lipa ili shipka,savsem malko se slaga paket4eto-cveta da e razmit,i da ne merishe,pravila sam go s iabalkov sok,pak leko zatoplen,daje ot ve4erta go ostaviam da izvetree.Ako te gledat vzimash pet kubikova sprincovka,koiato se zalepva i se palni pak sas sashtite bokluci.Nai dobriat na4ii e,ako vashte ne s atolkova svetnati,prosto da si kopuvash testove za anfeti ili koka,i da gi smeniash,tova e.Pishi kakvo e stanalo



Тема Re: vupros4eнови [re: momi4eto]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 21:41



mdam,znam 4e si e me4e6ka usluga,no vse pak ti blagodarq
a ina4e ..za sujalenie (ili moje mi ne 4ak tolkova) na6te sa adski navutre s tezi ne6ta..nito moga da smenqm testa (tova sum go pravila v na4aloto..hahatogava vsi4ko stava6e,no tezi vremena minaha mnogo otdavna :)
a sega ..nzn ..imam 4ustvoto 4e ni6to ne moga da napravq..osven ako nqma ne6to koeto da se slaga v urinata..ili ne6to podobno..uff neznzm!
a az ot edna sedmica sum 4ista ,toest za poreden put gore dolu si izbih krizite..i sega nqma da imam problemi s testovete,no..znae li 4ovek?! :) za moe mnogo golqmo sujalenie o6te ne moga da kaja "az pove4e nqma da pipna -NIKOGA!" iska mi se da izrastna do tam ...da sum sposobna..no uvi :((
uff nqma zna4enie,nqma da te zatormozqvam s moite filosofski razmisli (e i ne 4ak tolkova filosofski de :)) a ina4e 4ustvoto koeto izpitvam ..ne go pojelavam na nikoi_ne vijdam ni6to svetlo..nikakva nadejda..za ni6to :( vsu6nost znam 4e mnogo hora sa bili, i sa, i 6te budat.. v tova sustoqnie..no..
ta thanks za "me4e6kata usluga" ako se se6ta6 za o6te ne6to..mnog 6te sum ti blagodarna :))
p.s. a by the way tova s sprincovkata ne sum go probvala..v smisul ne sum probvala s lepene :)) moje6 li da mi obqsni6 po podrobno :))



Тема Re: vupros4e [re: xxx]  
Авторmomi4eto (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 14:14



pazi si urina niakade,a dr.na4in e -az tozi mn.go xaresvam.Poneje maika mi vinagi kisne nad nego vse edno mu bae,i sam i kazvala,4e tova mn,.me iznervia,i nali tam pishe do 5 m.,i az i kazvam-sega sedni shte 4akame 5 m.i gotovo,i tia i taka ptavi,az otivam da go vzimamm ,a v dr.raka imama drug i go pokazvam nego-tova e.Umnata i po dobre ne pipai



Тема Re: vupros4eнови [re: xxx]  
Автор^AkAsHiQ^ (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 17:40



probvai da sloji6 limontuzu ili soda bikarbonat v urinata





Тема Re: vupros4eнови [re: ^AkAsHiQ^]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 23:07



radvate li se 4e sega tova momi4e moje da e murtvo.ebati me4eshkata usluga dano wi q vurnat TUPANARI



Тема Re: vupros4eнови [re: momi4eto]  
Авторkoi (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 01:35



e napravo si super hitra

tebe trqbva da te pi6at v u4ebnicite po jivotnovudstvo - razdel "lisici" ......i se misli tq za golqma rabota , podmenqla si testa tq ....abe hitru6a nai stra6na .....samo 4e vinagi si ostava6 zaribena

vsi4ko ostanalo e 4ista luja , momi4e



Тема Re: vupros4eнови [re: koi]  
Автор Amme (Ланфеар)
Публикувано04.08.06 03:08



Че момичето от доста време не е зарибено бре


Какво толкоз я нападате, че споделя опит? Виж заглавието на клуба - пък всеки да си го тълкува както си иска...

А специално тя е чудесен пример - въпреки и да й се е налагало да прилага тези хитрини, като е решила е спряла - едното няма общо с другото...просто понякога обстоятелствата го налагат...само дето съзнавам, че може да разбере само който е бил и с двата крака вътре...или още е...

Но пък да съдите??? кои сте вие....Богове, може би???...Ако е така...давайте, хвърляйте камъни, щом сте толкоз безгрешни....
Айде със здраве...


Daughter of the Night

Тема Re: vupros4eнови [re: :)]  
Автор Amme (Ланфеар)
Публикувано04.08.06 03:45



....аре ся...още един раздавач на присъди....




Daughter of the Night

Тема Re: vupros4eнови [re: xxx]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано05.08.06 13:12



Лесно е-намери си друга компания.



(Бе маа му стара...това е тест...на него някаква там чертичка или точка реагира на точно определено вещество.Така както една електрическа крушка или свети,или не свети-така и теста-или има реакция,или няма.Т.е. възможноста да "заблудиш" теста е само на тоерия-ако знаеш какъв е състава на реактива,който се използва.
За щастие тестовете са глупакоустойчиви и само производителя знае какъв реактив е слагал.Тези тестове са НАПРАВЕНИ,за да се използват върху евентуални наркомани.Доста наивно е да смяташ,че производителя не се е сетил за възможноста някой да иска да му манипулира теста...и съответно не се е застраховал от това.За сравнение-дори най-елементарния кръвен тест може да работи с концентрация на кръв 1/100 и нагоре.Това значи,че разтваряш една капка кръв в 100 капки от нещо друго и реактивите в теста пак ще намерят това,което търсят.Тестовете на урината са друг вид,но и те се справят,защото по идея търсят вещества,каквито в човешкото тяло няма,ако не се вкарат някъде отвън.)

Редактирано от 3ъл_Дyx на 05.08.06 13:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.