Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 28.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема MariaHuana v.s. Голяма Гроздованови  
Автор d-r (непознат )
Публикувано18.04.03 11:20



Всяко теле се отваря на щекотливи теми и АНОНИМНО,ПО БЪЛГАРСКИ хвали,плюва и по начини безброй заема ясна позиция по неясни неМУ-У-У проблеми.Аз съм 40-годишен лекар с доста дълъг стаж(не само в медицината)През лятото обожавам да вися с мотора на КРАВАЙ(позна ли ме вече?) и да сгъна с някой,да си отворим душите и ушите,да разтегнем времето и да си кажем невероятни неща.Това с твърдите питиета не става,ВЕРВАЙТЕ МИ,и там бях силен,само ти се дрънкат едни и същи глупости,нямаш търпение де изслушаш а и първоначалната приповдигнатост от една искрица пламва в неоправдана агресия.Пущината е на път да изтреби селяните(четете ли хрониките),вече необратимо е затрила генното ни богатство,тъй като деца се правят предимно на пиян к_р-ПУАШИМ СЕ КАТО ГИ ВИДИМ,К-К-К0ПЕУЕ!
Единственото притеснение за напушения к_р е,че може и да не стане.
И все пак,МЯРА ВЪВ ВСИЧКО!
Пушете два пъти седмично,като за случая си оставяйте необходимото време да се нарадвате на добрата тревица и благата компания.Така ще съхраните сетивата си за дълги години и няма да викате с ОГЛУПЕЛ вид:
-Дай една от твоита,че пета саскам от мойта и не съм се изтрещел
Добре дошли за УМНИТЕ опоненти и LEGLIZатори!
Нека темата не се закрива от липса на интерес или от патологичен такъв!



Тема trevi4ka sre6tu pija4kaнови [re: d-r]  
Автор4x1OO s meze (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 11:33



I trevata si e droga koi kvo 6te da razpravja,taka,4e pri tolkova golem izbor ot pitienca da se trovite s tija laina i da tro6ite gre6na para,trebva da tse mno-o-o-go zastreljani;))
ai nazdrave!



Тема Re: MariaHuana v.s. Голяма Гроздованови [re: d-r]  
АвторKOУEБУИB (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 11:46



Въпреки,че марихуаната не е АБСОЛЮТНО БЕЗВРЕДНА(това могат да си го мислят само най-наивните),не може да се прави сравнение м/ду тежеста на пораженията в/ху организма и психиката ,нанасяни от алкохола(особено твърдия) и отслабената работоспособност,невъзможност за съсредоточаване и канцерогенният и тератогенен ефект на катрана от джойнта.
Аз си мисля,че основния враг на легализацията са концерните за алкохол и цигари.На мене с джойнта ми върви само биричка и благини.Твърдия алкохол го отказах преди година,а цигарите преди пет.
И е вярно това,че не трябва да се пуши сам,по много и всеки ден.



Тема Re: trevi4ka sre6tu pija4kaнови [re: 4x1OO s meze]  
Автор HellМодератор (дефазирана)
Публикувано18.04.03 12:02



ми кво да ти кажа... първо е по-евтинко (щото с 3 лв няма как да се напият 5 човека, ама се е случвало да се напушим и за 1.50 същото количество хора :)))

После... билка си е. Растение някакво. Определено ми изглежда по-чисто от made in "Tzar Kiro" Ltd. и пр...
За разлика от домашно дистилираната ракия домашно отгледаната трева няма начин да е по-токсична от купената... а вредата от тютюнопушенето може доста да се ограничи с подходящи средства... описани са достатъчно в литературата, да не изброяваме сега :)

Значи не е въпроса в това ще се тровим ли или не, а с какво :) Теологични спорове пак, демек :)))

ми наздраве, аз съм на бира довечера :)

in dreams i see myself flying...


Тема Re: MariaHuana v.s. Голяма Гроздованови [re: d-r]  
Автор bamse (rebel)
Публикувано18.04.03 12:45



цялата работа мен ако питате опира до ИНТЕУЕКТА. пияните селяни одат а се млатат по барове и дискотеки, също както и напушените такива. възпитаните и кротки хора дори и след осмото питие си мислят само как да се довлекат до таксито и как да не заспът вътре по пътя за дома. за вреди от поркане и пуфене няма а отварам дума, щот нефтозавода ми е на един хуй място. кво да напраа, че като се напуфтя и ми се допива зверски (и обратното важи със същата сила). няма а вървъ против себе си я. кат ми се пие, пия. кат ми се пуши, пуша. кат няам кинти глеам умно. .....а, ... кво? глеам умно? ми да, пак няа кинти. ше почерпиш ли ..? :))))

не е лесно да си тиква


Тема Re: trevi4ka sre6tu pija4kaнови [re: 4x1OO s meze]  
Авторmetamorfosa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 13:54



e kade kade po dobre e da se nakvasi6 kato prase,da smardi6 i da fafli6,da se 4ustva6 mag......ti mai ne si pu6il nikoga mi se struva.....i sa6to isob6to trjabva da se protivopostavjat rasli4ni ne6ta.mnogo pijan ne e po krasiva gledka ot mnogo napu6en,sabelegi napu6en,a ne nadrusan....i dali 1 joint e po goljamo laino ot butilka s mastika,tekila,vodka...nesnam



Тема Re: MariaHuana v.s. Голяма Гроздованови [re: d-r]  
Автор pirogovec (наркоман)
Публикувано20.04.03 04:29



Едно и също, едно и също! Е бива ли така бе копеуе, докторе. Ма ти си звезда, бе! Ейййййй, рокера, дипломиран доктор, измисли некъв нов постинг! Иначе с тезата ти съм горе-далу съгласен, ама Дай една от твоита,че пета саскам от мойта и не съм се изтрещел



Тема Re: MariaHuana v.s. Голяма Гроздованови [re: bamse]  
Автор pirogovec (наркоман)
Публикувано20.04.03 04:30



Няма нафта , няма газ, Бамсе ти си педерас



Тема Re: MariaHuana v.s. Голяма Гроздованови [re: pirogovec]  
Автор bamse (rebel)
Публикувано22.04.03 09:39



пази си гърбъ

не е лесно да си тиква


Тема Re: MariaHuana v.s. Голяма Гроздованови [re: bamse]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 16:37



best topic ever, айде да го дообсъдим:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.