Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 05.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано01.04.06 19:54



Питам всеки който чете или пише тук - моля ви кажете ми навсякъде ли е такъв боклук хероина (тъмнокафяв и зобщо не хваща) в момента? Има ли някой дето си взима нормален - в момента?
Предварително благодаря за всички отговори!


Daughter of the Night

Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Лaнфeap]  
Автор4O4C (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 20:03



НЕ МИСЛИШ ЛИ ЧЕ ИМА И ДРУГ ПО ХУБАВ ЖИВОТ БЕЗ ДРОГА .СИГУРНО ВСЕКИ ДЕН СЕ СЪБУЖДАШ С МИСЪЛТА ЗА ПАРИ С КОЙТО ДА СИ КУПИШ ДРОГА. СПРИ ЗАЩО ГО ПРАВИШ .



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: 4O4C]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано01.04.06 21:13



Пич, темата е за друго, това което смятам или не смятам можем да го обсъдим друг път, става ли? Не се събуждам с тази мисъл всеки ден, ако това ще те успокои. А да се спре не е така лесно, както да напишеш думичката "спри". Много ми се иска да те видя теб, закачен от 7-8 години как ей тъй ще спреш от единия за другия ден. И ако можеш да го направиш - ще те послушам, ще разбера че става и ще го направя и аз. Ама докато не ми докажеш, че ти го можеш - просто е безпредметно да си говорим.
Ако беше така лесно - казваш и спираш, досега да съм го направила - немаше да чакам да дойдеш ти и да ми го кажеш.
Заключение: не карай другите да правят това, което ти самият не би могъл да направиш!
Поздрави!


Daughter of the Night

Редактирано от Лaнфeap на 01.04.06 21:29.



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Лaнфeap]  
Автор4O4C (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 21:29



ПЪРВО НЕ СЪМ ПИЧ А ПИЧКА ВТОРО ПРОСТО ИЗВИНЯВАЙ НО НЕЗНАМ КАК Е ПОЛОЖЕНИЕТО ТИ НО АЗ ИМАМ МНОГО БЛИЗЪК РОДНИНА НАРКОМАН ОТ 10 ГОДИНИ ТЪРСЯ НАЧИН ДА МУ ПОМОГНА . ПО ТВОЯ ВЪПРОС МАЙ НА ХЕИ



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: 4O4C]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано01.04.06 21:34



Е, извинявай то пола от постингите не личи Надявам се да намериш помощ за близкия си, това е много благородно, но и трудно дело, с което си се захванала, и искрено ти желя успех!
П.С За МСТ имаше доста теми, потърси из по-старите, ако я намеря, ще ти пусна връзк тук.


Daughter of the Night

Редактирано от Лaнфeap на 01.04.06 21:36.



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Лaнфeap]  
Автор4o4c (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 21:38



знаеш ли нещо за ем-ес-ти френско лекарство което съдържа морфин



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: 4o4c]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано01.04.06 22:45



Само това, което и ти - че MST-то е нещо като морфин. За това знае toxic и се надявам да влезе скоро и да ти отговори, доколкото знам има и опит в това отношение. Сигурна съм, че се обсъждаше тук преди време, но просто не мога да намеря темата. Пробвай да потърсиш и в Google нещо. Успех!


Daughter of the Night

Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: 4o4c]  
Автортoй (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 05:25



MST - морфин сулфат таблетс.....успех



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: тoй]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано02.04.06 18:23



Ооо "той" къде се загуби? Радвам се да те видя

Знаеш ли, пуснах темата понеже се уплаших, а пък в момента претърпявам много странна метаморфоза.
В началото го счетох за много лошо нещо - измамници, гадняри, несправедливост и т.н Така де, взимаш си нещо, а то се оказва пълен боклук, сигурно съдържанието на хероин е под 1%, взимаш а в същото време караш абстиненция, обаче в по-лека форма. И не можеш да направиш нищо, нито да си намериш нещо по-различно. Странно положение на безсилие. В същото време се сещаш една мисъл на Дейл Карнеги, която си чел преди много време: "Ако животът ти връчи лимон, направи си от него лимонада"
Така де, и да се ядосваш на безсилието си няма никакъв смисъл, нищо няма да се промени. Защо пък да не се възползваш от създалата се ситуация - та тя е благослов, направо дар от съдбата
Направо ми идеше да се гръмна, как не съм забелязала, та това си е напълно реален шанс за промяна. Само трябва да направиш избор и да си поемеш отговорността - какъвто и да е той. Сякаш съдбата страшно ме улеснява :)
А в случая съдбата подпомага онази страна на избора, която води до отхвърляне на зависимостта. Дано само се задържи толкова некачествено още поне няколко дни, пък си казвам сега. Защото фактите са такива - намалила съм го почти десетократно, мога да употребя една линийка примерно в 18 часа и на другия ден като се събудя към 9 да не ми е зле. Имах изградени навици в това отношение - разрушиха се всички, а това го намирам за добре. Освен това се натрупаха фактори и от други естества, които ми дават стимул, мотивация, принуда дори (аз си ги направих да се появят де ама важното е че действат.
Хем ми е гадничко физически заради полу-абстиненцията, хем си умирам от кеф, на случващото се. Много странно. Естествено има и един друг аспект от същността ми, на който зверски му се иска нещата да се върнат както си бяха и ме залива със спомени, тва си е направо като любовна връзка - потребител-вещество. Май някой каза, че при жените било така, знам ли.
Всяко зло за добро, както е казал народът Аз лично почнах да се кефя и току-виж, го откажа ей така на майтап. И пак да си ползвам от време на време , ей така за удоволствие, но не и от принуда или зависимост.
Всичко е въпрос на воля, отърва ли се от зависимостта. По-рано беше така - за тия вече над 8 години в които потребявам, първите 2 беше така - ако искам го правя, ако не искам - все едно (нямаше я болката на зависимостта), после за още 2 реших и спрях да потребявам. После реших пак да почна и 2 и нещо години пак беше така- когато искм, несистемно, пак без зависимост, просто свободен избор. Но от година и нещо насам бях или съм със зависимост - със абстиненциите му, с принудата, с болката, с всичко. Сега обаче усещам, как нещата почват да си се връщат по местата и мога дори да си позволя удоволствието да пропусна, ако реша.
Да спра напълно обаче не искам, но да имам свобода - да. Незнам, объркано ми е в момента го мисля - от друга страна пък стигнах и до извода, че просто двата свята са несъвместими и колкото и да се опитвам да ги съвместявам (дори на моменти успявам) все пак единия свят автоматически изключва другия. Т.е може би трябва да се възползвам от тази златна възможност и да спра на пълно.
Вече ми се вижда достатъчно лесно - въпрос на избор. Много яко, така се кефя, че се случи така , научих извънредно много неща - и за себе си и за всичко. Направо не мога да повярвам, че всичко може да бъде толкова лесно, ма то тва го открих, че е така и за всичко друго :)

Извинявай за дългия пост, ама реших да споделя и да видия какво мислиш, че трябва да направя в случая. То е ясно, че това мога да си го реша аз единствено, но ми е интересно според теб дали бих могла да запая контрол и ако сега спра и си взимам инцидентно примерно на седмица две, дали пак няма да се закача? Щото ми се струва, че са възможни и двата сценария...абе кажи нещо, ако от несвързаните ми брътвежи се вижда, каква ми е дилемата в момента всъщност.


Daughter of the Night

Редактирано от Лaнфeap на 02.04.06 20:07.



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Лaнфeap]  
Авторt (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 18:56



MNogo dobre si re6ila,radvam se za teb,dori i bez da te poznavam.Jelaia ti uspehi badi vinagi vse taka optimisti4no i pozitivno nastroena.
P.P. A mejdu drugoto pusnaha Sreten Josi4 ot holandski zatvor i se o4akva sega tova da napraviat i ot srabskia,a nali znae6 4e togava toi 6te rakovodi vsi4ki kanali za heroin prez BG,zatova moje i ne6to po ka4estveno da doide na pazara edva kraia na liatoto




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.