Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 08.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Лaнфeap]  
АвторHui (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 12:07



kato ti e bokluk spri da vzimash narkomanka smotana



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Hui]  
Автор ariel79 (аriel79)
Публикувано09.06.06 12:18



Направо се чудя как може да има такива простаци като теб по точно гейове.Определения от типа наркоманка смотана са просто смешни и жалки ,но какво да се очаква от човек който не се е сблъсквал с проблема.То и по прякора си личи че си за друг клуб





Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: ariel79]  
АвторHui (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 22:11



q mul4i i ti ma gledai si bratov4eda bolen ot hepatid koito nqma kapka volq da preodolee ПРОБЛЕМА



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Hui]  
Автор ariel79 (аriel79)
Публикувано10.06.06 11:16



Много си агресивен .Нещо май ти хлопа дъската .Не си добре ходи на лекар имаш нужда от стационарно лечение.Аз моят братовчед ще си го гледам какъвто и да е .Ти като си голям мъж с голяма воля Какво преодоля?Не става с воля само.





Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: ariel79]  
АвторHui (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 12:41



ne sam si sazdaval problemi kato vsi4ki narkomani koito pishat tuk, za da imam kakvo da preodolqvam .xaxa



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Hui]  
Автор ariel79 (аriel79)
Публикувано11.06.06 10:58



ама не само наркоманите имат какво да преодолеят,нещо с теб не можем да се разберем.Иронията ти е доста звучна и жлъчна кофти е мнението ти за наркоманите нападаш ги за това че са такива а те не са виновни.Гаден си нямаш право да даваш оценки на хората каквито и да са те. Всички сме хора и грешим или може би не е така?Някои имат късмет и шанс да излезнат от лайната а други не,но какво да правим да ги оставим?Ти какво общо имаш с наркотиците разкажи твоята история.





Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: ariel79]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано12.06.06 01:57



Ако не беше отвратителния му език,бих се съгласил с него за доста неща...
Остави ти тая работа с "не са виновни".Няма такъв филм.Сами са започнали,сами ще спират после-като му дойде времето.Зависимоста е болест,но другата истина е,че сами са си я докарали на главата.Така,че..няма "не са виновни".Човек трябва да е отговорен за действията си и когато омаже нещата,да знае от къде минава пътя за обратно.Само така в някакъв момент ще намери сили да го извърви.Бягането от отговорност не помага.Нито с наркотиците,нито с каквото и да е друго.



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Hui]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано12.06.06 11:40



Ooo приятел

нещо ми вдигаш темите напоследък, що така? И си се заинтригувал за здравето ми нещо...еми...благодаря


Daughter of the Night

Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Лaнфeap]  
АвторHui (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 19:16



za mn vreme se izgubi . pritesnih se estestveno . vse pak si narkomanka. vsi4ko moje da ti se slu4i. pogledni maradona sled 7 godini upotreba. prili4a na murtvec.



Тема Re: Навсякъде в София ли е .... боклук в момента?нови [re: Hui]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано12.06.06 20:07



А нема проблеми - добре съм си

Здравето досега не ми е играло лоши шеги - в тва отношение съм желязна Просто бях на интересно място, сред интересни хора и в гората, а там няма нет

Марадона вярно на нищо не мяза...не знам коката ли го прави, ама повечето злоупотребители по някое време стават по двеста кила...незнам де, може и да няма връзка между двете неща...Повечето злоупотребители на хероин обратно стават много, слаби, анорексични...само дето при мен напоследък не ще да действа така...качила съм 3-4 килца и не знам как да ги разкарам....и хич не ми се нрави тва, но няма какво да се направи.... Все едно...ама аз за кво ти ги разправям тез работи незнам......ей тъй....лаф да става


Daughter of the Night

Редактирано от Лaнфeap на 12.06.06 20:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.