Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 27.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Диазепам + Хероин - вярно ли е?  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 22:25



Моля ако някой знае да каже, как се употребява диазепам, като добавка на хероин. В момента материала е много зле - много силно кафяв, можеш да движиш, ама все едно си в абстиненция. Четох, че се добавя диазепам за да се усили ефекта на слаба дрога, ама не знам какви количества се слагат. Аз имам на хапче и става ли за венозна употреба, като се смеси така. Моля помогнете - дилъра разправя, че навсякъде е така и ще бъде няколко дни такъв, ама дали не лъже незнам. Някой има ли същите проблеми и как се оправя? Ужасна е тази полуабстиненция.



Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: питaщ]  
Авторumri (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 12:13



kak ne te e sram,ne vijda6 li 4e tuk pove4eto koito pi6at iskat da se spraviat s problema-DROGA,a ti pita6 kak da se nadrusa6 po silno,normalen li si be 4ovek.Ne vijda6 li 4e samo v bg ima heroinovi narkomani,navsiakade po sveta izpolzvat amfetamini kam koito ne se zaka4a6 i efekta e sa6tia.POMOSLI JIVOTA E KRATAK,zatova go jivei po ka4estveno.jelaia ti kasmet ot vse sarce



Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: umri]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано01.04.06 12:36



navsiakade po sveta izpolzvat amfetamini kam koito ne se zaka4a6 i efekta e sa6tia.

ти па кво каза...

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: питaщ]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано01.04.06 19:36



Аз имам същия проблем. Наистина е ужасно и май нищо не може да се направи в момента, за диазепама не знам и аз съм чела, че се слага, но не знам. Знаеш ли дали е така навсякъде, защото не ми се вярва, но вече ми се оплакаха бая хора. В момента продават абсолютни лайна, в които ако има въобще хероин той е сигурно под един процент като съотношение, нищо не помага и си почти в абстиненция. НАправо е отвратително, как може да има такива хора - искат същите пари за едно НИЩО. А ние няма как да не им ги даваме, защото пък иначе още по-зле. Стискам палци да го сменят по-скоро!
Така е, като е нелегално, нема и на кой да се оплачеш! Направо нямам думи


Daughter of the Night

Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: umri]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано01.04.06 19:40



Ти пък - живей. Аре че хич не ми се разправя с теб в момента. То и без това хероина дето е в момента, имам подозрения, че всъщност са някакви амфети и други боклуци, тъй че явно туй употребяваме и тука. Ти постна ебаси и лозунга - "Животът е твърде кратък, затова хероиновозависими - употребявайте амфети, за да живеете покачествено". Еми ОК - употребявай си, на мен пък са ми гадни.
А затова, че хероин се употребява само в БГ - погледни малко статистики преди да бълваш глупости!
Съжалявам за резкия тон, ама в момента съм достатъчно зле за да слушам и изявления като твоето.


Daughter of the Night

Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: Лaнфeap]  
Авторumri (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 20:11



Imam predvi piko ili spiid ili extazi.A 6to se otnaisia do sveta i do statistikite ne me interesuva,a viarvam na tova koeto vidia,bila sam v mnogo darjavi po sveta i kato v BALGARIA uli4nite heroinovi narkomani ne sam vijdala.Daje i v holandia kadeto ima tolkova razre6eni drogi niama tolkova mnogo heroinovi narkomani kakto v bg,a te sa jalki i gnusni za sajalenie osobeno teia deto prosat po garite i po ulicite



Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: umri]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано01.04.06 21:15



Ми освен да ти пусна статистики да видиш кое как е по света, та да видиш, че България далеч не е на първо място както си мислиш - и ще го направя, но не точно сега, че си имам други ядове


Daughter of the Night

Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: Лaнфeap]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано03.04.06 02:28



Не е луд тоя,дето яде баницата,а тоя,дето му я дава...т.е.потребителите сами са си виновни в случая...Случващото се сега беше на практика неизбежно.Дори да предположим,че в момента инцидентно е минала някаква кофти пратка,тенденцията е те да стават все по-кофти.И не само у нас.Гърците го усетиха тоя проблем още миналата година,в западна европа също.БГ не е ОСНОВЕН пазар на хероин.От тук само минава и заминава.Когато има трафик,има от какво да избираш.Когато потреблението в крайната дестинация спадне,трафика намалява и се задоволяваш с каквото има.Постепенно пазарът се преориентира към друго.А потребителите остават да се оправят сами-както намерят.



Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано03.04.06 07:53



Това е интересно, имаш ли някакви линкове да дадеш за повече инфо за тези тенденции?



Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: Джeйн]  
АвторHaci_Esma_Bim (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 17:12



В уличния хероин има предимно диазепам, който се доближава по ефекти до хероина (едното е депресант, а другото еуфоричен депресант), също и хинин за да горчи и останалото са всевъзможни боклуци. Обикновено има и следи от хероин, но той рядко е толкова, че да окаже какъвто и да било ефект. Защо не пробвате да си инжектирате чист диазепам венозно, който е евтин, достъпен и чист фармацевтичен продукт?



Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: Haci_Esma_Bim]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано05.04.06 17:59



Ми не съм чувала да го дават без рецепта...иначе почнах да се съмнявам, че всъщност сме зависими не от хероин, а от диазепам...ама, знам ли...особено в момента...


Daughter of the Night

Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: Haci_Esma_Bim]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано05.04.06 20:06



Аз не съм наркоманка. Бях преди 25 години. Така че препоръките ти не са релевантни

В джобчето ми дрънкат



Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: Джeйн]  
АвторHaci_Esma_Bim (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 22:35



Извинявай, те не са били специално за теб, а за тези които питаха. Просто пускам мнението след последния отговор. Иначе диазепам се продава без рецепта, а дори и да е винаги можеш да си осигуриш, но в повечето аптеки го дават.



Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: Haci_Esma_Bim]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано05.04.06 23:46



Диазепамът се продава със зелена рецепта и съвсем не го дават без нея в аптеките. Майка ми ходи чат-пат при джипито си да й изписва зелена рецепта, защотомакар че е седемдесет и кусур годишна, не й го дават без нея.

В джобчето ми дрънкат



Тема Re: Диазепам + Хероин - вярно ли е?нови [re: Джeйн]  
Авторmomi4eto (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 19:08



sas sigurnost zaka4enite ne sa xerca,ami na vsiakakv vid bokluci,to i za tova sa tolkova ogromni bolkite v stavite.de da znam predi kato mi beshe slab si vzimax naistina amfetki i gi varix zaedno-valnata beshe ogromna,ama posle pak sashtoto.Po dobre diazepama go piite otdelno,abe vaobshe zashto triabva da go pravite-vazpolzvai te se,taka shte poizbiete malko.Vremeto skoro shte se poopravi-deistvai te



Тема Леко с диазепаманови [re: momi4eto]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано07.04.06 20:47



За всички го пиша, не само за момичето:

Диазепамът е гадост, но както схващам, не може да се игнорира съвсем - било защото дилърите го мешат, за да изкярят нещо, било защото понякога сам го добавяш, за да усилиш ефекта не недостатъчната доза.

Защо е гадост: защото зависимостта, която формира е от типа на барбитуратовата, т.е. води до деградация на личността, която има органична основа. Това значи, че физически се уврежда главният мозък. (Поради това например в деазепамов, изобщо в бензодиазепинова абстиненция може да се получат епилептични припадъци).

Съзнавам, че не е възможно да се елиминира диазепама, който дилърите добавят, обаче не взимайте и сами. Стига ви това, дето ви скапват мозъка гадните дилъри. Абе, мисля си - толкова ли е невъзможно човек да намери начин да си отгледа малко мак и да си пие чай? Гадно ми става, като си помисля всеки път като видя подобни теми, за гнусотията, която ви продават като стаф. Признавам - два , три или максимум четири път съм опитвала хероин и всеки път едно е общото - усещането, че не е това чисто друсане, което помня от някога (преди 25 години) - усещането от морфина, омнопона, опиевата тинктура.

В джобчето ми дрънкат




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.