Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 23.09.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Амфети - начин на употреба?нови  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано07.01.06 12:09



Доколкото схванах дотук, вие всички май шмъркате амфетамина. А вие трябва да сте схванали, че съм от по-старото поколение, с което искам да кажа, че някогашният ми опит с амфетамин беше с таблетки. Сега изобщо някой употребява ли го на таблетки?



Тема Re: Амфети - начин на употреба?нови [re: Джeйн]  
Авторпaтилaн42O (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 12:19



като се смъркат хващат по- бързо, като се гълтат държат по- дълго.

Едно време е имало таблетки от фабриката с БДС и про4ее сертификати за ка4ество, сега
ги правят в разни нелегални лаборатории по мазета, тавани и обори, и затова излиза в насипно състояние.

между впро4ем в много от хап4етата "екстази" има амфетамини вместо МДМА.
От тук следва 4е все още доста хора ги употребяват на таблетки.

п.с. много хора са се зарибили по амфета напоследък, но не са вси4ки, вервай ми.
Поне аз съм пробвал само веднъж и не ща пак.



Тема Re: Амфети - начин на употреба? [re: Джeйн]  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано07.01.06 12:23



не.даже от известно време се чудя дали ти си взимала същото като въздействие нещо.
освен спийд ефекта например,при теб имаше ли и някакви други проявления?
защото има шанс по-рано амфетамините да са били по-различни,отколкото сега.поне това съм чувала.можеш ли да ми опишеш?

примерно съм чувала за някакви халюцинации и такива неща.

Редактирано от tOxic на 07.01.06 12:25.



Тема Re: Амфети - начин на употреба?нови [re: tOxic]  
АвторShagrath (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 13:46



Понякога се налага да чета много и разтварям малко бял прах в чаша с вода. Обикновено, когато го пия си слагам съвсем малко и ефекта е само липса на мозъчна умора и повишена концентрация. Не се забелязва кога стихва ефекта, нито имам неприятно чувство след това.



Тема Re: Амфети - начин на употреба?нови [re: Джeйн]  
Авторcвoбoдeн (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 15:01



естествено
веднъж съм инхалирал през носа - само за парти става !
винаги под езика - раздробено или не - както дойде.
а под езика а не при някоя друга слюнчена жлеза защото вкуса му ми е много силен и докато се разтвори (3-4-5 минути) под езика ми оставя най-малко кофти вкус.

поздрав:
http://www.yavor.biz/gallery/?gal=2&pic=10



Тема Re: Амфети - начин на употреба?нови [re: tOxic]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано07.01.06 16:13



Абсолютно гарантиран истински амфетамин. Не забравяй, че официално се произвеждаше във "Фармахим" - Дупница, имаше си го в списъка на лекарствата, разрешени в България, отговаряше си на всякакви стандарти и прочие. Не знам защо обаче го таблетираха заедно с аспирин. Бяха едни големи таблетки с размера насегашните 20 стотинки приблизително.

Никакъв друг ефект освен спийд. И като го взимаш пер ос, няма рязко изхвърляне и еуфория в началото (както например при шмъркането или инжектирането вена на кокаин). След около 20-30 минути ти се повишава много работоспособността, мисълта ти тръгва по-бързо, асоциациите, всичко, което четеш, помниш и можеш така да деяниш 10-12 часа. Е, и настроението ти е повишено, изпитваш удоволствие от тово, което правиш (в случая - учиш). Като му отмине действието спадът не е гаден, просто се уморяваш много и лягаш да спиш. Стигала съм в края на сесия до 3-4 амфетамина (мисля, че бяха по 20 гр) на ден и ги спирам рязко и никакви абстиненции, само два-три дена съм като труп, спя по цял ден, ям много и нищо не ми се прави. Но не бих го нарекла гадно, а просто канска умора.

А иначе по един амфетамин за купон съм взимала, предполагам, че екстазито действа подобно - вдига ти се настроението, можеш да танцуваш цяла нощ, ставаш приказлив. Ама като е таблетка, пак повтарям, спадът следтова не е гаден, просто се скапваш изведнъж и лягаш да спиш.



Тема Re: Амфети - начин на употреба?нови [re: Джeйн]  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано07.01.06 20:05



дам,и при ефедрина еше така.кофти-ефекта след като те пусне зависи май най-много от качеството,примесите...затова таблетките са по-доброто;]



Тема Re: Амфети - начин на употреба?нови [re: Джeйн]  
Автор -Gligi- (пробуден)
Публикувано08.01.06 17:59



аз съм го виждал на стандартен размер таблетки (колкото аспирин)
в едни стъклени щишенца с етикет в бяло и червено
последното ми беше останало май до 2001-2002 някъде,

спомням си как може би беше зимата на 2000-2001 и бях със супер тежък грип, едва се движех, пък трябваше да се ходи на работа - просто нямаше начин, тогава бях в една рекламна агенция и клиентите си искаха календарите преди новата година.. по едно хапче сутрин и следобед към 4 и успявах да работя, въпроеки че бях с температура и т.н.

наистина беше много чисто нещо,
няма общо с това, което сега се синтезира по мазетата



Тема Re: Амфети - начин на употреба?нови [re: Джeйн]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано08.01.06 20:51



Едно време си е за едно време.
Както вече са писали хората-сега качеството е много ниско.Присъединявам се.Поне това,което е хващано по лаборатории в последните години е с много лошо качество.Причините са много...



Тема Re: Амфети - начин на употреба?нови [re: 3ъл_Дyx]  
Авторpitam (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 00:38



a sega prodava li se v aptekite???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.