Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 25.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: тестнови [re: мaйka]  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано07.01.06 09:47



притеснява ме хепатита.това означава,че много от лекарствата могат да утежнят положението му.винаги като ви предписват нещо се осведомявайте за пораженията на лекарството върху черния дроб.ето например знам,че налтрексона действа доста тежко и не е за хора с увреден черен дроб.
можеш да се регистрираш и да ми пишеш на лични бележки.сега не виждаш опцията защото не си се регистрирала.



Тема Може и да е брутал глигунанови [re: мaйka]  
Авторпaтилaн42O (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 10:06



ама е съвсем съвсем прав.

Майка написа:"Добре,но кой и докога ще дава парите?Разбирам да си самостоятелен и да решаваш,но когато изнудваш за пари,изнасяш и продаваш каквото може"

и се сетих за сина на един колега на баща ми, единствено дете в семейство..
никога не се е друсал, но им се ка4ил на главата по други на4ини.. на 14 се ка4ил на перваза и им казал"ако не ми купите видео, ще ско4а!" и те му купили.
на 18 звъни от смолян в 2 4аса през ноща и вика:
Ами тука малко затънах на покер... останах без яке.. или елате да ми дадете пари да си го взема обратно, или ме приберете, 4е тука е студено"
и баща му пали колата и отива да го спасява..

Това 4е сина ви се е нау4ил да ви изнудва, сигурно го е нау4ил отнякъде, не мислите ли?
Вие не сте ли го изнудвали като малък?
(изпий си млякото за да пусна телевизора"
Напиши си домашното, за да те пусна на двора"


а това 4е първо естанал зависим от вас, после като е поотраснал е станал зависим и от други неща си е вярно
И това за недоверието си е съвсем вярно!

"страх ме е 4е може да намери форума" пшрили4а много на
"страх ме е, 4е може да ми намери иглата и пакет4ето стаф"

не мислиш ли?

за това кое е по-вредно не знам. не съм се тровил нито с хап4ета, нито с херца, на херцата най-лошото е 4е е пълна с разни отвратителни добавки дето убиват.
Хора фармацефти, имащи достъп до 4ист морфин си се друсат по 40 50 години без никой да ги разбере и без да им пре4и на работата..
не казвам 4е това е хубаво.
Просто е якакъв на4ин на живот, също както и да ходиш в Косово или в Ирак с пушка също е някакъв на4ин на живот.

и това да си многострадална майка-героиня и това е на4ин на живот, и към него също има пристрастяване.



Тема Re: Може и да е брутал глигунанови [re: пaтилaн42O]  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано07.01.06 12:47



хора,верно може и да го приемам вече доста лично,ама айде да не гадаем къде може и да е сбъркала преди десет години,защото най-малкото/дори и да са верни/,това са косвени фактори.не те определят сегашното състояние на детето й.
тук има проблем.жената има нужда от помощ и доколкото виждам изобщо не се прави на героиня или на мъченица.тя иска да знае.
от там нататък кой какво и къде е направил преди сто години е толкова относително,че и толкова измислено/имайки придвид,че сме във форум/,че наистина/дори и да има доза истина в думите ви/ в момента е абсолютно излишно.това няма да им помогне,а и жената е достатъчно уплашена,за да и пускате фитили,които бас държа тя сама си е пуснала много преди вас.за какво ви е да го правите?
ОК!знаете как да възпитавате децата си,когато ви се наложи.аплодисменти.а дали фактически ще го направите като ви се наложи вече зависи от адски много неща.
каква е необходимостта от подобно разискване тук?не може ли просто всеки да си каже каквото знае и с каквото мисли,че ще и даде информация и гледна точка,която може би още й липсва и търси.
защо нападате уязвим човек?
да е наша възраст,няма 5 пари да даде.но жена с такъв проблем и то отскоро.за какво й е да чете неща,които само ще я зякопаят.та тя сега точно трябва да не съжалява за нищо;да е адски уверена в себе си и сина си;да знае,че каквото и да е направила доближава и двамата до целта малко по малко.
много е готино да казваш каквото си мислиш като седиш и гледаш сеир,а



Тема Re: Може и да е брутал глигунанови [re: tOxic]  
Авторpatilan42O (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 13:07



"но жена с такъв проблем и то отскоро"
A дали проблема е от скоро, или просто отскоро е станал о4евиден?

Като 4е ли някои хора, сето с нищо не са се друсали им е най трудно да осъзнаят 4е реалността не винаги е тоакава, каквато им се струва 4е е , или такава, каквато биха желали да бъде.

Каквото знам по въпроса съм го споделил.

Познавам само неколцина, дето са се ОТКАЗАЛИ от херинга
двама посредством халю-балю гъбки, един поради това 4е се зарибил по алпинизъм и едно моми4е, дето е успяла при кришнарите.
А, и един скейтър, дето се е отказал посредством скейта .

Не съм отказвал херинга 4рез ибога, но от скоро разбрах 4е може да се поръ4ат 4асти от растението в Бг, ще го пробвам и ще опиша ефектите.
Превел съм 4аст от инфото, което съм намерил по въпроса.

4овешкия мозък е мн.по сложно устроен, от колкото можем да си представим, нямам идея как би подействала Салвия Дивинориум на 4овек , борещ се с хероинова зависимост, на мен поне много шокиращо ми въздейства, при това без никакви страни4ни ефекти.
имайки предвид 4е активира единия вид опиоидни рецептори бих рискувал за себе си, ако имах тоя проблем.
За съжаление официалната фармацефти4на индустрия пре4и на всякакви нау4ни изследвания върху влиянието на естествените билки, защото билките не могат да се патентоват.



Тема Re: Може и да е брутал глигунанови [re: patilan42O]  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано07.01.06 13:17



аз си мисля,че гъбите,особено ако си ги отглеждаш сам са идеални да избягаш от тъпия херц.
за мен специално не искам изобщо да взимам каквото и да е.това най-много ми помага.
аз ти говорех за друго.първите 7 години просто вече не са на дневен ред,за да ги разискваме.а и тази теза е доста относителна и не можеш да я спрягаш веднага,без да знаеш нищичко за хората.сигурно е обидно за човек,който в момента и без тва е доста стреснат и дезориентиран.за какво е тая тема?да обсъждаме моралните функции на семейството?на чие семейство?и защо точно тук?
тея работи и без това са дъвкани и предъвкани и от хора дето не са виждали такова нещо през живота си и от хора дето се мислят за специалисти.



Тема Re: Може и да е брутал глигунанови [re: tOxic]  
Автор -Gligi- (пробуден)
Публикувано07.01.06 14:34



> къде може и да е сбъркала преди десет години ... това са косвени фактори

Напротив, това са абсолютно преките причини за създаване на психически неустойчиви индивиди, обвързани един с друг с отношения на страх, недоверие и зависимост; а зависимостта от вещестав е следствие от това състояние.

пп. всичките ми познати, които навмремето се бодяха, са спряли от години и то без ибогаин, гъби или хапчета. Няколко от тях завършиха висше образование (пък аз - още не съм), други имат вече по 2 деца, но всичките са го направили, защото САМИ са решили (а не защото някой ги е карал да спират) и са намерили смисъл в някакви алтернативни занимания - учене, работа, природосъобразен живот, любим човек и т.н..

Иначе онова, което писах за хапчетата, важи и за ибогаина и за гъбите - ако човек иска да си друса хероин, и марсианците да дойдат - няма да го спрат; а ако НАИСТИНА иска да спре - не му трябват нито хапове, нито разни отвари или връзване с каиши.

Редактирано от -Gligi- на 07.01.06 14:44.



Тема Re: ибогаиннови [re: мaйka]  
Авторlbogaine (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 14:42



Щом детето има хепатит опциите са много ограни4ени, наистина..
Май първо хепатита следва да излекувате..
На колко години е, между другото?

За ибогаина си помислете след време, ако след като спре пак му се друса..



Тема Re: Може и да е брутал глигунанови [re: -Gligi-]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано07.01.06 15:27



има шанс голямата драма да е че 'майка' може би е имала една повече или по-малко статична социална обстановка и като се види в по-друга среда, която не знае как да контролира, а в конкретния случай дори не знае как да приема, и хопаа
'тя' си е купила застраховка, като е посочила че иска да й помагаме само с имена на лекарства и т.н., сигурно е преценила че това е всичко което и е нужно
та ти и аз дори и да можем да предложим някаква 'помощ' изглежда трбява да се въздържаме от хуманистичните си пориви :)
изглежда тук най-добре се говори езика на хапчетата и сълзите :D
за трети, последен път - успех !!!
и това ако не помогне, верно не знам ...



Тема Re: Може и да е брутал глигунанови [re: -Gligi-]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано07.01.06 15:27



има шанс голямата драма да е че 'майка' може би е имала една повече или по-малко статична социална обстановка и като се види в по-друга среда, която не знае как да контролира, а в конкретния случай дори не знае как да приема, и хопаа
'тя' си е купила застраховка, като е посочила че иска да й помагаме само с имена на лекарства и т.н., сигурно е преценила че това е всичко което и е нужно
та ти и аз дори и да можем да предложим някаква 'помощ' изглежда трбява да се въздържаме от хуманистичните си пориви :)
изглежда тук най-добре се говори езика на хапчетата и сълзите :D
за трети, последен път - успех !!!
и това ако не помогне, верно не знам ...



Тема Re: ибогаиннови [re: lbogaine]  
Автор dma (irq)
Публикувано07.01.06 15:50



Не, първо се лекува зависимостта и после хепатита.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.