Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 01.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Интоксикация с марихунанови  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано27.10.05 14:59



Имах странно и гадно приключенише с тревата. Все едно светът се разпадаше, не ми беше ясно коя съм аз изобщо някакви странни неща с пространството. И това на фона на витален страх дали не полудявам. На какво мже да дължи това, в смисъл може ли тревата да предизвиква такова нещо, или са ме излъгали и продали нещо друго?



Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: Джeйн]  
Автор malkiat_dim (хайде да свиеме)
Публикувано27.10.05 15:44



Ми може да си те е подгонила паранойката а може и тревата да е била друсана кат те пусна след това имаше ли главоболие или да ти се е драфало ? Иначе казано как се чувстваше след това ? Употребила ли си и нещо друго преди това ?



Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: malkiat_dim]  
Автор Amme (invisible)
Публикувано27.10.05 17:06



На мен ми прилича на кетаминец в тревата. Може да е била друсана с кетамин. А може и просто да е била много яка. И това се случва.

Редактирано от Amme на 27.10.05 17:08.



Тема MJ + Kнови [re: Amme]  
Авторthe_bomb (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 21:33



само веднъж ми се е случвало да опитам и кетаминът изобщо не се усети... доколкото знам, той не е активен под формата на дим през устата.



Тема Re: MJ + Kнови [re: the_bomb]  
Автор Amme (invisible)
Публикувано27.10.05 22:38



Е, ако е така (ако не е активен под формата на дим), то значи ще е нещо друго. Просто, това което обяснява Джейн, много ми прилича на ефекта от кетамин, но не при пушене. И не само че се усеща, ами направо разтърсва. Но не знам какво става, ако се пуши.



Тема Re: MJ + Kнови [re: Amme]  
Автор last roman (PRIMIPILUS)
Публикувано27.10.05 22:50



Oткъде го намирате тоя кетамин?
С анестетици злоупотребяваме? А? Поне той е единствения, който не понижава кръвното => жените могат да си го ползват спокойно....
Интересно, мислех че само ветеринарите са в час за това л-во /упойват песовете с него/, ама тука ерудирани хора имало....

Primum non nocere!



Тема Re: MJ + Kнови [re: last roman]  
Автор Amme (invisible)
Публикувано27.10.05 23:04



Доколкото знам навремето са го измислили за хора, но сега действително се употребява от ветеринарите . Странно е, понякога плашещо, най-странното, което ми се е случвало за ерудирани не знам, но експериментатори ........

Редактирано от Amme на 27.10.05 23:05.



Тема Re: MJ + Kнови [re: Amme]  
Автор last roman (PRIMIPILUS)
Публикувано27.10.05 23:17



Ех, като те гледам си поизползвала где що има - направо ходеща енциклопедия за нежеланите ефекти си станала....
Аз пък освен тревица, с друго не съм се заигравал... То и тревицата отдавна не съм я вдишвал...
Ама виж алкохолът ми е в кръвта!
Всеки на този свят си има субстанцийка, към която се пристрастява /дали херца, дали кока, дали трева, дали алкохол, дали никотин.../. Просто човек така е устроен. По скучните типове си намират друг отдушник - работа, кариера, жени, пари....
Интересното за канабиса е, че братята скити са се забавлявали с него още преди 3000 години... А сега - забрана, докато за по-традиционните /и опасни/ цигари и алкохол - реклама без граници. А пък и хероина - измислен с благородната цел - да се помогне на ветераните от WWI да преодолеят шока от войната /разработен от компанията, създала аспирина - "Байер"/...
За LSD-то ме кефи случайния начин, по който са го открили - банда изследователи химици - решили да проверят какво аджеба има в моравото рогче... В хода на изолирането и екстракциярта .... Абе накрая настанал бой с колби!
В интересни времена живеем, както казват китайците.......

Primum non nocere!



Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: Джeйн]  
Автор Scheewa (вечно надрусана)
Публикувано28.10.05 00:11



Ако тревата е висяла дълго време с надолу главата - може



Тема Re: MJ + Kнови [re: last roman]  
Автор Amme (invisible)
Публикувано28.10.05 00:30



Въобще не са нежелани! Точно обратното, монго са си желани ефектите. Още не съм де що има , мечтата ми е да пробвам мескалин и пейоте. Ама още не съм дорасла явно. Не мога да ги привлека. Или просто съм сгрешила пътя. . Така е всеки се пристрастява към нещо. Имам един познат, който е пристрастен към футбол. Сериозно. Виждала съм го как трепери, понеже трябва да свърши нещо, а в същото време е започнал мача и той вече мислено е пред телевизора. Изглеждаше точно като наркоман в започваща абстиненция, очакващ дозата си от футбол.
А, LSD-то предлага много, много интересно преживяване.

Редактирано от Amme на 28.10.05 00:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.