Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 03.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: daнови [re: Amme]  
Автор last roman (PRIMIPILUS)
Публикувано31.10.05 01:38



Smoke, and proud with it...



Primus inter pares!



Тема Re: daнови [re: Scheewa]  
Автор Amme (invisible)
Публикувано31.10.05 01:58



Да, да забелязах, ама чак след като ти пратих линкчето . Затова и добавих последният ред.



Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: Amme]  
Автор malkiat_dim (хайде да свиеме)
Публикувано31.10.05 13:41



От кръвното е било това твойто
При положение че взимаш и други неща значи си и слабичка а тревата определено сваля кръвното и от там ти е дошъл припадъка



Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: Джeйн]  
Автор malkiat_dim (хайде да свиеме)
Публикувано31.10.05 14:00



Като я свивахте лепнеше ли ?
Да си получила и някакви зрителни халюцинации, като паяци и разни други буболечки ? Ако е така на 100% е била друсана

Не разбрах дали си получила гадене и повръщане след като си я пушила също така и след като те е пуснало имаше ли стягане от към тила на глават (защо си ходила до спешното ) ако не си доста се качва шанса да е била просто много добра реколтата имай предвит че сега я берът и има и много силни

Не знам дали си го чела тази темичка от е тоя форум

има доста интересни мнения за това как се друса тревата въпреки че на мен поне 90% от тях ми се струват доста нереални

П.П. Пуши си не му се стряскай ама най добре си намери някой приятел да ти намира



Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: Джeйн]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 10:38



abe hora...i na men mnogo 4esto mi se slu4va da paranoqswam ot treva. kakvo e towa napravo ne znam, no podobno na dvejn - razpada se sweta, zapo4vam da use6tam 4e stavam ogromna i ako naokolo nqma voda napravo otka4am. obiknovenno si slagam racete pod te4a6ta voda i tova dosta me uspokoqva. posle se zapo4va edin masaj, koito ponqkoga prodaljava dalgo, dokato ne zapo4na da si use6tam tqloto. a prez tova vreme horata se zabavliavat. mai ne e za men tova??? 4esto si mislia dali moje da se poludee ot takova ne6to. seriozno...



Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: Джeйн]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано07.05.06 14:10



С оглед на големия интерес, демонстриран от други клубове, на чиито форумци се е налагало да ровят над 10 страници в търсене на специфично инфо (какво съм писала АЗ в този клуб), повдигам темата . Актуализирам я с пресно инфо относно преживяваниита от тревата (така е озаглавена темата в клуба, чиито членки умрат да знаят какви ги върша тук):

Вероятно основна роля в преживяванията ми е изиграла собствената ми нагласа, т липсата на доверие в себе си и в преживяването с тревата. Според тревомани с по-богат опит, може да се получи при особено добра (а не лоша) трева, тъй като това е преференциално изявяване на психеделичния/халюциногенен ефект, който тревата притежава.

Ех, да знаех... Сега дори булгартабкските цигари ди ги запалвам с очакването на духовно пътешествие, обаче не би....

В джобчето ми дрънкат



Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: Джeйн]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.05.06 18:38



Аз имам добри спомени - оня ден попаднах на нещо яко, 2 пъти пуших, втория масур сам го свивах, ама как съм го свил само аз си зная - беше ужасно дебел и къс, понеже ръцете ми трепереха. А халюцинации съм имал, някои изключително реалистични, просто тревицата беше хубава. В България хубава трева има, но никога не се знае на какво ще се попадне.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: Джeйн]  
Автор med_i_maslo (вкусна)
Публикувано09.05.06 15:49



е,стига де:))хаха
хванала те е параноята:))
то, често се случва да си мислиш,че губиш разсъдъка си:))

не всичко върви по мед и масло


Тема Re: Интоксикация с марихунанови [re: Джeйн]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано13.05.06 10:31



/...Вероятно основна роля в преживяванията ми е изиграла собствената ми нагласа.../

със възможно най-голяма сигурност основна роля в каквото и да е играе собствената ти нагласа, йогините имат нагласата да правят мост на 80г възраст и т.д.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.