Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 18.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема 2c-i, 2c-e+DiPT = мехно партинови  
Автор purist (тъпист)
Публикувано11.04.04 21:51



Ходихме на Армин Ван Бурен парти с един колега преди два дни. По случай новото ми електронно кантарче което мери с до 2мг точност решихме да си направим хубав коктейли:

Аз: 26мг 2с-и, 8мг 2с-е и 30мг ДиПТ
Той: 20мг 2с-и, 14мг 2с-е и 12мг 2-ст-2 (това последното в Т+5.00)

Това ми е първият рейв в щатите, очаквах да е страшно тъп в сравнение с еврорейвовете и като цяло наистина беше по-зле но не чак супер зле. Имаше много охрана здрави негри по два метра дето обикаляха навсякъде и беше малко сдух по тоя повод.

Като цяло съм много доволен от моята комбинация с изключение на ДиПТ (който ми еба майката на ушите) и може би малко бих намалил и-то следващия път. Имаше мнооого визулани ефекти, по едно време почнах да виждам интегрални схеми по лицата на хората (но не зелени ами тъмно розови), и като отидох да си поръчам нещо за пиене не можех да разбера има ли чаша на бара където исках да се облегна или няма.

Колегата беше наблегнал на е-то и затова се отнесе много здраво и се наложи да го държа под око да не привлече вниманието на охраната които постоянно извозваха разни надрусани и не знам кво ги правеха.

По време на рейва ДиПТ изобщо нищо не направи освен да ми забучи в ушите. След като излезнахме обаче на улицата стана много зле защото почнах да чувам някои работи по 3 пъти и изобщо ама изобщо не можех да разчитам на слуха да ме опази от автомобилите. Да не говорим че в това време паважа менеше цветове постоянно и имаше вълнички по него, а и някакви гадни неонови снежинки хвърчаха наляво надясно (ама само аз ги виждах).

Като се прибрахме колегата си взе 2-ст-2 а аз си легнах. На другата сутрин каза че било калпава работа в сравнеие с 2с-е. И аз мисля така и отсега нататък ще наблягам предимно на 2с-е, а шибаните триптамини - в кофата.

"The more you debug it, the more it bugs" - аз


Тема Re: 2c-i, 2c-e+DiPT = мехно партинови [re: purist]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано11.04.04 23:51



kolko dade za kantarcheto



Тема Re: 2c-i, 2c-e+DiPT = мехно партинови [re: purist]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано12.04.04 08:53



... а шибаните триптамини - на хуманитарни помощи ... тък има твои братя и сестри изнемогващи на разни храсти и влажни съчки :)



Тема Re: 2c-i, 2c-e+DiPT = мехно партинови [re: purist]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано12.04.04 13:26



Звучиш отвратителен, заклевам се

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: 2c-i, 2c-e+DiPT = мехно партинови [re: RollinStoner]  
Автор purist (тъпист)
Публикувано12.04.04 17:29



$150 ot mycosupply.com

"The more you debug it, the more it bugs" - аз


Тема Re: 2c-i, 2c-e+DiPT = мехно парти [re: METHOD]  
Автор purist (тъпист)
Публикувано12.04.04 17:29



много съм гаден, нали

"The more you debug it, the more it bugs" - аз


Тема Re: 2c-i, 2c-e+DiPT = мехно партинови [re: purist]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано12.04.04 17:43



Блааа това с негрите е гадно. От тия боклуци само говна като рапа и гангстерщината произлизат. Това не са хора бе. Това са некви реликти, липсващото звено между човека и маймуната. Даммм лесно може да се обясни с някоя Дарвинистка теория. Все пак интересно е защо в Африка има толкова много маймуни и толкова много негри. Сигурно негрите са кръстоска между шимпанзе и хомо сапиенс. Ужас ужас. Не съм расист ама мразим негри. Особено да ми рецитират.

DMX на сапун

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: 2c-i, 2c-e+DiPT = мехно партинови [re: gat3way]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано12.04.04 18:59



офффф, пич, пак се изхвърли!

какво взимаш напоследък? май е добре да го спреш!

La vraie vie est absente. Nous ne sommes pas au monde.


Тема po sluchai kraia na semestyra [re: purist]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано12.04.04 19:30



misla da si zema neshto
kolebaia se mejdu 2c-t-21, 2c-e
ima i razni 2c-p, 2c-d
ti na kvo mnenie si



Тема Re: po sluchai kraia na semestyraнови [re: RollinStoner]  
Автор purist (тъпист)
Публикувано12.04.04 19:36



2c-e 100% !!!

2c-d chetoh che bilo mnogo slabo, za 2c-p ne znam. 2c-t-21 sigurno e podobno na 2c-t-2. To ima i 2c-c i 2c-b (poslednoto nelegalno), no zasega po-dobro ot 2c-e ne sym probval. Shmurkash edna linia 15mg i sled 10 minuti tripish zdravo s visuals i vupreki tova imash pylen kontrol nad vsichko.

Ako pyk iskash neshto deto niamash nikyv kontrol nad nego si vzemi DPT - 500mg struvat $45 i stigat za 10-na dozi

"The more you debug it, the more it bugs" - аз



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.