Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 16.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема priateliat mi e kozoman  
Авторhoohhoho (Нерегистриран)
Публикувано06.03.04 15:34



molq vi tova e neshto vazno za men.
nai dobriat mi priatel postoianno pushi, tova ne e normalno
kazval sym my go 1000di puti
no toi ne i ne .
kakwo da napravq
kak da postupq
tolkvoa vyprosi
i nikakuv otgowor
molq vi kajete mi kak da postypq



Тема Re: priateliat mi e kozomanнови [re: hoohhoho]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано06.03.04 16:14



козоман...ахахахахахаха......

вика му се тревоман е

а ти кво тряя направиш по въпроса че той пуши? и каква точно е целта ти, че не те разбрах много много ?




Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Re: priateliat mi e kozomanнови [re: hoohhoho]  
Автор synaesthasia (psychonaut)
Публикувано06.03.04 17:11



И 100000000 пъти да му го кажеш няма да помогне. Ако му вреди по някакъв начин (на работата, здравето и т.н.) просто трябва да го убедиш, че не си струва. Ако не му вреди сериозно, а просто понеже ти не пушиш искаш и той да е като теб и си мислиш че щом пуши непременно нещо не е наред, то тогава проблема е в теб, а не в него.



Тема Re: priateliat mi e kozomanнови [re: synaesthasia]  
Автор Plastic-dreams (psychonaut)
Публикувано06.03.04 17:46



правилно - тревата в това отношение е коварничка - превръща се внавик като тютюна и трудно се борави с нея :) а за козомана (хихи) е вредна защото понякога (не винаги) води до генерална демотивация. ако пуши по-рядко (веднъж в седмицата) проблем няма. ако пуши всеки ден, проблем има, но не е сериозен. ако пуши всеки ден по много става досасадно за човека отсреща - да седиш срещу някъф изпращял напафканяк и червените му очички не е много забавно ( по себе си съдя ) освен ако и ти не си на черешата :) но реешение няма, или по скоро не и конвенционално - ако го познаваш добре трябва да го изманипулираш тънко :)


Minister of Herbal Affairs


Тема Re: priateliat mi e kozomanнови [re: Plastic-dreams]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано06.03.04 18:20



...ами ако пуши 2-3 пъти в седмицата? :)



Тема Re: priateliat mi e kozomanнови [re: hoohhoho]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано07.03.04 02:55



ми колко често пуши?
и има ли си някакви други сериозни занимания, от които да е обсебен (секс, пъзели, четене, музика, футбол или ако ще събиране на капачки)?

La vraie vie est absente. Nous ne sommes pas au monde.


Тема Re: priateliat mi e kozomanнови [re: hoohhoho]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано07.03.04 22:14



Аз имах един такъв дето постоянно пафкаше и с поведението си така ме вбесяваше, че накрая го зарязах, то не можеш да направиш нищо за човек, който не иска да помогне на себе си
Сега е станал някъф плазмодий, който крънка родителите си за сухо, въпреки че не е на 20, а на доста повече.
Жал ме е за него, той си избра пътя: "-Искам да стана клошар!" - е заявявал
неведнъж
А кой му прекара глупавата трева през границата, с кой акъл го направих

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.