Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 20.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Рекламата по bTV - "NO MARIJUANA"нови  
АвторKopaбocтpoитeл (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 03:27



Много се чудих откъде се пръкна , кой го финансира и прочие , а то се оказа , че NO MARIJUANA била нова водка .... ХА ... Идеята била младите да пият водка вместо да пушат марихуана ... ХА ...

Без коментар ...



Тема ама тва ли било?нови [re: Kopaбocтpoитeл]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано07.01.04 09:28



аз рекламата не съм я засичала, ама навсякъде по цариградско са налепили плакатите...

баси, аз си мислех, че е някаква куца анти-дрога кампания ;))))

не се будалкаш, нали?



Тема Re: ама тва ли било?нови [re: Hell]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано07.01.04 12:55



ВОДКА!

това било реклама за ВОДКА!!!!!????

ебаси, тва надминава всичките ми очаквания.

светът не е толкова нелеп, колкото си мислех, той е МНОГО по-нелеп!

Ех, любов, любов, ти си като жълта тиква - щом презрееш и започваш да простееш


Тема Re: ама тва ли било?нови [re: Hell]  
Автор mitrich (ентусиаст)
Публикувано07.01.04 13:31



голямо безумие!!
в първия момент като го видях...нямам думи.. и без това не ползвам tv, само по празниците, от година на година, и на фона на тая медийна безпросветност, изведнъж някой решил да ме светне - веднага попитах всички познати, култивирани повече в ползването на марихуана, отколкото на сакатлъшки рекламни подстъпи зад гърба й - никой не знаеше. виждала съм графитите по улицата - честно да ви кажа, виждах само веригата от листенца, и нито веднъж бедното ми наркоманско мозъче не отчете визията на надписа, баси.
значи и по телевиз първо два часа едно листенце танцува, и чак тогава излиза надписа, хехехе, хората с 25-ти кадър внушават идеята за части от секундата, пък к'во остава листо марихуана в сочен ориенталски танц в балканско безвремие...та затва решихме гнила е работата - или пропаганда с "обратен ефект", или някой наркокартел пере пари в бтв :))
но по гнилост и наглост този факт надмина себе си
е, аз ще я пробвам тази водка, но не без марихуана, о леле майко, на етикета листо нали ще има....:))))

Редактирано от mitrich на 07.01.04 13:32.



Тема Re: Рекламата по bTV - "NO MARIJUANA"нови [re: Kopaбocтpoитeл]  
АвторГoлa-Boдka (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:55



ХА, ми след като руснаците измислиха "АМИНОВОДКА" - водка с аминокиселини - специално за алкохолици решили да стават културисти, никак не ме учудва идеята за водка за "наркомани" които искат да станат алкохолици ....





Тема ами да ти кажа честно...нови [re: mitrich]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано07.01.04 14:53



на мен и без 25-ти кадър като ги гледам тези огромни листа през автобуса и ми се пропушва... особено като се замисля от листо с такъв размер какво чудо може да се свие :))))



Тема Re: Рекламата по bTV - "NO MARIJUANA"нови [re: Kopaбocтpoитeл]  
Автор lorik (минаващ)
Публикувано07.01.04 17:31



ВОДКА!Е това е безумно,а на мен ми казаха 4е било кампания на общината анти-марихуана, и тъкмо си мислех 4е защо пък то4но марихуана,а не цялостна анти дрога кампания.



Тема Re: ама тва ли било?нови [re: mitrich]  
Автор ChaosFire (deadly)
Публикувано07.01.04 18:23



да бе има такава водка. аз я видях в един магазин, обаче въобще не направих връзката с рекаламите. баси!

El rito constituye el Secreto


Тема Re: Рекламата по bTV - "NO MARIJUANA"нови [re: Гoлa-Boдka]  
Автор ChaosFire (deadly)
Публикувано07.01.04 18:26



Хахахахаха

El rito constituye el Secreto


Тема Re: Рекламата по bTV - "NO MARIJUANA" [re: Kopaбocтpoитeл]  
Авторplastic_dreams (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 19:31



stiga be, verno li tva za vodkata? 4e 4ovek moje da se utrepe s vodka daje i da ne e karuk :) basi propagandata :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.