Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 21.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема KETAMIN ???нови  
АвторKETAMlN4O (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 19:24



Кажете как се използва , да не предозирам нещо.....

Било като екстази , ми разправят..:)) ще го пробвам !!



Тема Re: KETAMIN ???нови [re: KETAMlN4O]  
Автор ChaosFire (deadly)
Публикувано16.12.03 19:29





El rito constituye el Secreto

Тема Re: KETAMIN ???нови [re: KETAMlN4O]  
Автор synaesthasia (psychonaut)
Публикувано17.12.03 09:24



Хаха, като екстази, да бе да....
Точно пък с екстази абсолятно нищо общо няма. По-добре почети повечко, преди да го пробваш (най-добре в Erowid.org, ако разбираш английски).
Това не е парти дрога и не е и за всеки. Ако не си подготвен и не знаеш за какво става дума няма да ти е особено приятно като си гледаш тялото от тавана и го виждаш как се разпада и умира и ти заедно с него... или нещо от сорта.
Нещата наистина могат да станат страшни и затова вече не го използват като упойка при хората.





Тема Re: KETAMIN ???нови [re: ChaosFire]  
Авторj6h7h (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 01:56



rv';vl'pv, ,[go [TR$k'T$gktr4



Тема Re: KETAMIN ???нови [re: synaesthasia]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано13.01.04 22:54



Сички сте много забутани! Първо не може Кетамина да се взима орално щото няма ефект, второ с венозната му употреба трябва да знаете до съваршенство в какви пропорции се позлзва щото няколко от вас могат да гушнат чемшира. Трето, ползва си е като упойка и то супер често, но само от анестезиолози в зала с апаратура за незнам колко хиляди долара.

Оптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: KETAMIN ???нови [re: spock]  
Автор synaesthasia (psychonaut)
Публикувано14.01.04 10:23



Spock, ще ме извиняваш но ти си "много забутан".
Първо Кетамин действа орално, просто са нужни малко по-големи дози. Второ никой не ти го употребява интравнозно, като упойка се прилага интрамускулно. Ето ти информацията от erowid.org за доза и приложение:
http://www.erowid.org/chemicals/ketamine/ketamine_dose.shtml

И все пак предпочитания метод, ако не искаш да се занимаваш със спринцовки е смъркането. Така ефекта е може да бъде също толкова силен като при IM, но е по-безопасно... и все пак трябва да се внимава да се прецени дозата.



Тема Re: KETAMIN ??? [re: synaesthasia]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано14.01.04 10:28



Бе не ме занимавай с тоя ветеринарен сайт бе! Фрасни си Кеталар сам и после ела ми се обади ако можеш. Ебати наркоманското тъпоумие!

Оптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: KETAMIN ???нови [re: spock]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано14.01.04 10:33



ебахти самонадеяното високомерие, бих ти отвърнал аз!

малко по-спокойно с квалификациите!

Work like you don't need the money, dance like nobody's watching


Тема Re: KETAMIN ???нови [re: spock]  
Автор synaesthasia (psychonaut)
Публикувано14.01.04 20:23



Аз си мислех, че този форум е а за да се информираме, а не да се обиждаме.
Но като ти гледам и подписа очевидно ти си оптимист.

Колкото до линка не знам ти от къде черпиш информация но The Vaults of Erowid и Lycaeum са най-пълните бази данни за всякакви психотропни вещества, които съществуват в момента, не знам какви ветеринарни сайтове те гонят.



Тема ketamin deca e....нови [re: synaesthasia]  
Авторkaka kati (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 23:33



zna4i ....ketamina e konska upoka..kato se 6murka efekta e mnogo interesen.....gupi6 predstava za razstoqniqtq....zvuka i kartina...kato se dviji6 e vse edvo grug go pravi vmesto teb....ako prekali6 zaspiva6 dulboko a moje i zavinagi.....zavisi ot tva kolko mu e svinska du6icata na 4ovek..are




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.