Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема dextromethorphanнови  
Авторdxm (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 17:33



какво ще кажете за това животно?
Някой да го е срещал?



Тема Re: dextromethorphanнови [re: dxm]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано02.10.03 09:09



имаше едно време такъв сироп по аптеките: Демефан

не знам дали още го продават.

абе, става, ма не е нещо особено. за повече инфо виж в Ероуид, макар че тамошните сиропи май са нещо по-силни - на мен с демефан не са ми се случвали толкова драматични неща.

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: dextromethorphanнови [re: the_bomb]  
Авторdxm (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 09:24



колко сироп изкъркори наведнъж, че нищо не ти се е случило?



Тема Re: dextromethorphanнови [re: dxm]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано02.10.03 13:41



стигал съм и до едно шишенце, но това може би ще е много за теб като за начало. половин е добре по принцип. абе, по-добре нищо да не ти стане, отколкото да предозираш и по най-глупав и нелеп начин да се гърчиш на пода със сърцетуп, мислейки си: "да се *** в глупака, сега ще си умра за едното нищо!". с DXM не ми се е случвало, но с други неща - да, и определено е доста бед трип.

така че гледаш активната доза в Ероуид, гледаш какво пише на шишенцето като дозировка на веществата и си преценяваш колко да пийнеш. почваш от по-малко (да речем 1/3), чакаш да подейства и ако не става, пийваш още малко, пак чакаш и така. а ако ти подейства още с първата дозировка, още по-добре.

освен Демефан има и други сиропи, които съдържат ДХМ, но някои от тях съдържат и други работи (напр. парацетамол), комбинацията от които заедно с ДХМ-то може да бъде смъртоносна! така че take care!

абе ако можеш просто си намери кетамин - казват, че двете в много отношения са подобни, но special K е по-яко и не толкова вредно.

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: dextromethorphanнови [re: dxm]  
Авторdxm (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 14:04



халюцинираше ли и в какво се изразяваха халюцинациите ти, ако имаше такива?! Някакви странични ефекти да споменеш?



Тема Re: dextromethorphanнови [re: dxm]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано03.10.03 23:11



otidi na www.drugstore.com

potyrsi "dexalone" - tova e dxm na hapcheta (liquid gels) - niama gi ostanalite bokluci deto gi slagat v siropa.
ako si v bg ne znam kak shte si go kupish i dali shte ti go pratat chak tam, posledno kato si zimah struvashe 11 dolara za 30 hapcheta - po 30mg. ne te syvetvam da gi gyltash vsichki navednaj osobeno ako ti e za pryv pyt - 15 ti stigat.

az sym gyltal nekolko pyti, nai mnogo sym zimal kym 700mg - tripa e iak samo deto se chuvstvah mnogo zle fizicheski, pochti vseki pyt draifam, fizicheski useshtaneto e kato pri mnogo visoka temperatura, nad 39. psihicheski - ne moga da go opisha.

ne si struva da vzimash malki dozi - istinskoto prikliuchenie e nad 600 mg spored mene.

ako si gi vzemesh te syvetvam da probiesh hapchetata i s kelshti da izstiskash technosta v neshto za piene - sok, chai, kvoto ti padne - posle go pii na eks shtoto vkusa e mnogo gaden. udria te mnogo byrzo i ne ti se draifa chak tolkova. nedei da piesh alkohol i da pushish cigari shtoto ti se draifa oshte poveche.

koz stava - daje e po dobre ako se napushish iako predi tova, niama da ti se draifa tolkova.

i kvoto i da stava ne se sduhvai



Тема Re: dextromethorphanнови [re: dxm]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано04.10.03 12:04



аз не съм имал истински халцове, само closed eye visuals на някакви особени геометрични мотиви. цветовете бяха доста интензивни, чак да те заболи глава от блясъка (или поне аз на това го отдавах).
иначе при отворени очи не съм имал халюцинаторните преживявания, които човек може да има с гъби, ЛСД или подобни. просто едно размазано чувство, че тялото ти не е съвсем в час със заобикалящия свят, едно усещане, че съзнанието ти е някъде извън него или поне се движи независимо от него. понякога светът започваше да ми изглежда не съвсем реален, като на картинка или театър на сенките, под който има нещо друго, по-дълбоко, обикновено свързано с нещо вътре в моето съзнание. всичко това се гарнира с усещането за съвсем реално физическо размазване и разглобеност. винаги присъстваше леко гадене, но рядко съм повръщал.
всички ефекти - физически и психически - освен гаденето се усилват при пушенето на трева едновременно с поглъщане на сиропа или малко след началото на трипа. предварително не съм пробвал.

това е, ако смяташ, че си струва, действай

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: dextromethorphanнови [re: dxm]  
Автор synaesthasia (непознат )
Публикувано30.10.03 23:13



Demephan (ot DExtroMetorPHAN HBr - DXM) e imeto to4no taka. No ne se zablujdavaite 4e e slab. V interes na istinata toi ima sami aktivna sastavka DXM, ne sadarja zahar (koito moje da bade vredna za mozaka pri combinacia s DXM) i ima dosta visoka koncentracia (3.14mg/ml ako ne se laja) , koeto go pravi po-dobar ot siropite v USA naprimer.

Imaite v predvid 4e vkusa e otvratitelen a i sled tova moje da vi se povra6te, da imate kiselini, gazove i t.n.

No pak zatova e ne6to naistina interesno - mojebi nai-interesni narkotik, koito svobodno se prodava po aptekite. Probval niakolko pati (no otdavna sam go zariazal) i sam stigal do sastoianie na apsolutno otdeliane ot tialoto (OBE ili Out of Body Experience) i patuvane na nai-razli4ni mesta.... zatova go klasivicirat kato disociativen anestetik.

Ako niakoi ot vas re6i da go probva savetvam MNOGO VNIMATELNO da pro4ete informaciata na tazi starnica sazdadena specialno za DXM:
http://www.third-plateau.org/

I umnata!



Тема Re: dextromethorphan [re: synaesthasia]  
АвторDEXter (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 10:14



Единственото, което ме учудва за Демефан, е как така все още се продава свободно по аптеките.

Бъдете много внимателни ако експериментирате! Не пренебрегвайте силата на това вещество!



Тема Re: dextromethorphanнови [re: DEXter]  
Автор synaesthasia (psychonaut)
Публикувано02.11.03 22:25



В отговор на:

Единственото, което ме учудва за Демефан, е как така все още се продава свободно по аптеките.




Ami nai-ve4e za6toto malko hora zloupotrebiavat s nega, a tova e za6toto:
1. Imat otvratiteln vkus
2. Mnogo hora ne haresvat efekta (ili ne go postigat)
3 A i mojebi za6toto veroiatnosta da se pristra6ti6 kam nego e po4ti nula. V pove4eto slu4ai sas vseki sledva6t vse po-malko ti se vzima (koeto pak e dovelo do uspe6ni eksperimenti za le4enie na zavisimost kam opiati kato heroin).
4. Pak i horata prosto sa sviknali da se drusat s hap4eta, a ne sas sirop4eta. Po tazi pri4ina moje bi i Tussirola, koito sadarja dosta Ephedrine vse o6te se prodava bez recepta a malko hora pribiagvat do nego za razlika ot ephedrinenite hap4eta, koito ve4e ne se namirat taka lesno.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.