Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 13.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ebati tu*aka...  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано31.08.03 10:53



zna4i purvo shte me izvinqvate za latinicata, no sum v nai dobrata mi priqtelka i nqmam vuzmojnost da pisha po dr. na4in...

ta taka...roditelite i zaminaha v4era na more i sega 10 dena shte sme zaedno...v smisul az shte spq u tqh..

i v4era pravim edna sbirka ot nqkolko 4oveka - jeni, krasi, viktor, az i tq...
izpushihme okolo 20 grama koz, bez jeni...a krasi malko pushi....2 butilki vino i 3 butilki ariana omotahme....

ta tozi vuprosniq viktor poznaite ot koi kv. e? zona b 5.
zapoznali se s cveti - nai dobrata mi priqtelka , v 4ata v4era sutrinta i tq go pokanila...na 22 godini, toi donese marihuanata i beshe super qko..

oba4e...nali vinagi ima oba4e...

kum 2h nqkude az i jeni bqhme v ednata staq, cveti i krasi v drugata, a toi v kuhnqta...tam bqha i GSMite na jeni i cveti...t.e. na cveti ne, tui kato nali ni gi otkradnaha na 13, no na maika i...tq i go ostavi za sega dokato sa na more...

i vuprosniq pi4 kazva 4e otiva za cigari..sled malko se 4uka na vratata i poneje mn. me boleshe glava i dadoh kliu4a na jeni...tq otiva i mu otklu4va i toi i vika "tuk kude ima nablizo denonoshtno?Pitai cveti."...tq otiva...pri koeto toi izvednuj iz4ezva...i az gledam 4e GSMite bqha na masata...i gi nqmashe sled tva....a toi e vzel i klu4a...nie imahme 2 klu4a...1 za neq i 1 za men..i ni zaklu4i otvunka...i taka...

xax....napravo nqkuv to4no tu*ak si e s men i horata okolo men....

e kakvo shte kajete?

aa , dobro utro!


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано31.08.03 10:58



mislia che e hubavo da si vzemesh edin hubav urok, OTNOVO, i da prestanesh da dopuskash v kraino lichnoto prostranstvo nepoznati hora :]]]]]

gagalove's cry


Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: gagalove]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано31.08.03 11:39



az sushto sum na tova mnenie....opredelno ot tuk natatuk taka shte bude..

jalko 4e trqbvashe da go osuznaem tolkova kusno...


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано31.08.03 11:50



dva puti za edin mesetz...malko po-malko doverie kum sluchainite hora niakak si i gi drujte pod oko inache e prekrasno da se zapoznavah postoianno s novi hora :]

gagalove's cry


Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор linkin_lady (lady)
Публикувано31.08.03 12:00



ебахти ташака..той е пълна измет!!! а не сте го видяли повече че ша ви бия...
Е, добре...тая там Цвети ли Жени ли...като се е запознала с него не му ли е взела някви координати нещо номерче...адресче...тва онова???...

[image]http://www.data.bg/f.php?fid=1677918[/image]


Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: gagalove]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано31.08.03 19:00



e na men ne mi vtori put...dai boje nikoga pove4e da ne stava...

no da, shte vnimavame!


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: linkin_lady]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано31.08.03 19:01



ami GSMa..ama toi e na prima i ot v4era e izklu4en..

a ina4e az razbrah po IPto ot kude e 4atil...ma3x 4 , pl. Makedoniq...i shte otidem i shte poiskame svedeniq za nego..nali ima karta za ma3x...a tam ima i adresa....:))) i shte mu e*em maikata


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано31.08.03 19:31



Мире, съветче от кака ти относно клубни, irc и всякакъв вид срещи с познати единствено от нета. Важат и за купони в други градове (ако вашите те пускат вече).

1. Не носи повече пари в брой, отколкото ти трябват за такси и вечеря някъде. Евентуално и за билет за влака. Банкомати има почти във всеки голям град, ползвай дебитна карта.
Също така остави бижутата, спомен от баба ти, у дома и накичи по себе си само неща, за които няма да страдаш, ако изчезнат.

2. Дрехи с много и удобни, добре затварящи се джобове. Там си слагаш парите и телефона (не в дамска чантичка, на врата или по масите...)
Желателно е тези дрехи да не ги сваляш от себе си, но ако се наложи... виж точка 3 :)

3. Ако ще си с непозната компания или ще приспиваш в друг град - уговаряш се с някой точен приятел и му даваш всички координати на хората, с които ще си (ако успееш да ги разбереш... но гсм-и винаги се разменят, та поне това... никове в irc, адресът където ще сте (това може и дискретно като смс да изпратиш по-късно, като разбереш).
Контролно позвъняваш по някое време, за да кажеш, че всичко е ок.

4. Принципа "всички удоволствия накуп" често води до проблеми като твоите, ша знайш... значи ако ще пафкаш в несигурна компания, гледай да си се подсигурила по предните точки и избягваш да си сваляш дрехите. Ако искаш да си с някакво гадже все пак - прави го на трезва глава, освен ако не си много сигурна в човека. Не че ако не си пила или пафкала, нищо не може да ти се случи, но рефлексите на трезвия човек са по-добри, мисловните процеси текат по-качествено, а и никога не може да си сигурна с какво ще ти "кръстят" питието или джойнта.

5. Стопа вече е доста несигурен начин за придвижване.

Толкова стига, за да се предпазиш от дребни неприятности... от големите дивотии в живота няма да те предпазят, ама... късмет. Който го е страх от мечки, не ходи в гората, нали знаеш

in dreams i see myself flying...


Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор ZeppeR (Гоооооо6кЪууууу)
Публикувано31.08.03 22:54



бе не знам ама да каниш някой от irc на купон....
абе то може ама все пак..... има и мизерници.
а иначе за матрицата...ако му знаеш имената можеш да отидеш във всяка...ама надали ще ти дадат да му гледаш координатите и тн...
но си струва да опиташ,ако разберат за какво става въпрос,и ти повярват ще лепнат снимка на входа,и като го видят ще викнат полицаи...
има такива хора,в shit листа

whocaresifmyspacebarisnotworking?!?


Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано01.09.03 02:46



imaite predvid che picha ima i kliuch ot apartamenta ( pone taka razbrah ot razkaza) i vzemete nekvi merki i za tova

gagalove's cry


Тема е то остава и да не са сменили бравата ощенови [re: gagalove]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано01.09.03 12:30



за такива неща задължително се казва на родителите, а каква част от истината ще кажеш и по какъв начин ще я поднесеш, за да спестиш излишните вече разправии е отделен въпрос.

in dreams i see myself flying...


Тема Re: е то остава и да не са сменили бравата ощенови [re: Hell]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано01.09.03 14:19



ami ne, ne sme smenili bravata, zashtoto nqmame tolkova pari..v smisul nie go izmislihme...ot slu4kata do sega apartamentut nikoga ne e ostaval prazen..ili az ili tq sme tuk, dokato drugade e nqkude navunka...

i ot dnes baba i shte idva vsqka ve4er da spi tuk...a nie shte izlizame samo kogato baba i e tuk....i tehnite kato si doidat shte kaje 4e se e napila i si e zabravila GSMa i klu4ovete...dostoverno e, zashtoto ina4e maika i shte q izseli napravo...


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: Hell]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано01.09.03 14:33



mnogo ti blagodarq.

naistina polezni suveti:))


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: ZeppeR]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано01.09.03 14:39



mda, nie mislim da otidem s policai do ma3x...:)) moje i da stane 4estno kazano i shte bude mn. qko:)

ina4e si prav za kuponite...i za nepoznatite. vzehme si pouka


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор linkin_lady (lady)
Публикувано01.09.03 16:46



много ясно...тоя е много тъп обаче...аз ако бях решила да ви крадна нещо нямаше да си оставям нито телефон нито нищо...личи си че не е професионалист...(майтапя се...)...е, то много ясно че се майтапя ама аз пак да си кажа де!......

I feel so alive...


Тема hvanali sa goнови [re: linkin_lady]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано01.09.03 20:28



jeni mi se obadi predi malko i mi kaza...i utre v 10h shte hodim v rainnoto...

interesno mi e kakvo shte stane...dali sa v nego GSMite...i klu4ovete ot apartamenta...utre shte vi kaja kakvo e stanalo :) stiskaite palci


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано01.09.03 21:32



може ли и аз да напиша нещо - следва мълчание - значи може ---
Мире , първият път нищо -
вторият път - районно -
а третият път ??
зададе ли си тоя въпрос - не става въобще въпрос за ограничаване на контактите -просто се вземете в ръце - нищо друго не е необходимо -
а и това с районното ми се струва голям риск -той ако е бил абст и е изпискал мислиш ли че няма да си каже всичко - за това подготвени ли сте ???
абе дълга тема - все пак се надявам да не се случват с тебе такива работи вече


Merde !!! La Guard mort mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: Galeon]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано01.09.03 22:50



ако и каже всичко на кого мислиш че ще повярват? на него или на нас?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано01.09.03 23:02



ще ти кажа нещо много важно -рядко съм имал опит с полицията - но по презумпция те не знаят нищо - така че каквото и да каже той те са длъжни да проверят


Merde !!! La Guard mort mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: Galeon]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано01.09.03 23:48



и как ще разберат, че пр. той казва истината?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано02.09.03 00:15



няма значение ти просто бъди подготвена


Merde !!! La Guard mort mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема ами...нови [re: mireto:)]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано02.09.03 09:58



за тестове примерно готова ли си бе детко?
Galeon е прав в случая, може да си навлечете повече неприятности, отколкото работа ще оправите.

Аре стискам палци, дано не се издъни нещо.

Редактирано от Hell на 02.09.03 09:59.



Тема Re: ами...нови [re: Hell]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано02.09.03 19:54



ами не, но ако това стане...не знам, до тогава може и да се изчистя.
днес бяхме в райнното...взехме телефоните, пак ни разпитваха и бла бла...той е казал на адвокатката си, че ние сме го напушили...ама тва вече е било към края де...
не знам, ще видим на делото.
ако трябва няма да пуша известно време, но тоя нещастник ще си понесе последствията....дори не се казва и Виктор..друго е името му и на друго място живее...а вчера е имал рожден ден..хаха и цяла нощ в ареста:))

а ако знаеш как са го хванали...той е имал среща случайно вчера с приятелка на лелята на Жени...и така са го заловили..представяш ли си...

иначе за тревата какво би ме посъветвала?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема баси завързаната история ;)нови [re: mireto:)]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано03.09.03 10:10



ако се притесняваш, че ще задълбаят... виж от къде можеш да си купиш от онези прехвалени тестове и си направи един... ако е положителен - вземи мерки да се поизчистиш и разкарай всяква следа от дрога от вас.

Едва ли ще се наложи, но така ще си спокойна, а и ако адвокатите на момчето нещо се опитват да твърдят, че вие сте пушили и т.н. - поискай да ти направят тест, за да докажеш че си чиста
Струва ми се чиста работа така, ама едва ли ще се наложи чак толкова...
Приятелката ти естествено трябва да направи същото, иначе е безсмислено.

in dreams i see myself flying...


Тема въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: mireto:)]  
Автор Octavia (пролетарий)
Публикувано03.09.03 10:27



... особено за това, че един 22-годишен младеж е прекарал рождения си ден в ареста. Много гот, нали? Да се размажеш от кеф.
Най-вероятно е неопитен в това, щом толкова лесно е бил хванат - ако имаше опит, щеше да е шитнал вече телефоните или поне щеше да ги остави на съхранение при приятел.
Поне се въздържай да наричаш наркоманите нещастници. Никога не се знае, кога може да се наложи да минеш от другата страна на бариерата.

Aledar~

Редактирано от Octavia на 03.09.03 10:28.



Тема Re: баси завързаната история ;)нови [re: Hell]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано03.09.03 11:19



разбира се:))) до делото няма да пуша


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: Octavia]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано03.09.03 11:23



не злорадствам....просто ти се заяждаш...

да, прекалено доволна съм, че вече 23 годишния младеж прекара рождения си ден в затвора и всеки на мое место би се държал по същия начин. но явно ти си различна.
къде точно съм нарекла наркоманите нещастници? мисля, че не е точно в тази тема...пък и за мен има разлика от наркоман до наркоман. ти правиш ли я???

и още нещо...по въпроса за есето не ми отговори, защо ли??
нищо, аз пак ще го напиша.
не ми е възможно да напиша есе на тема "ползата от марихуаната", тъй като в едно есе трябва да има някакъв спор...да има за и против, да се разглеждат и двете страни..разбираш ли?
иначе с удоволствие ще ти докажа, че мога да мисля...макар че съм лесбиийка, макар че съм на 16...макар че..пуша трева и пия


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: mireto:)]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано03.09.03 12:36



olele

gagalove's cry


Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: mireto:)]  
Автор Octavia (пролетарий)
Публикувано03.09.03 13:01



Аз съм най-заядливото създание по мрежата - това се знае от всички

Наистина съм различна. Не се кефя, когато на някой му е гадно. Особено ако е млад, с проблеми, закъсал дотолкова, че да краде телефони. Ако е прекарал РД-то си на голите пружини в ареста.
А това за наркоманите и нещастниците се извежда по логически път. Защо мислиш, че ви е свил телефоните? От скука?

Отказах се от мисълта да ми представяш доказателства. Просто разбрах (най-сетне), че си загуба на време. Във всяко едно отношение. Не го казвам от злоба. Мислиш, че като размахваш джойнт, лесбийство и кой знае какво - следователно "задръстените и лоши" хора веднага ще те намразят, а ти си бунтар, който се бори за правата си. Видно е, че родителите ти те осигуряват достатъчно добре - поне имай уважение към тях, преди да си играеш на такъв бунтар. А аз какво - следва да се впечатля от сексуалната ти ориентация? Какво ме засяга, с кого спиш? Трябва ли да е всеобщо достояние? Аз трябва ли да изтъквам в спорове, че съм хетеро? Това със сигурност ще натежи при аргументацията:)))

Мислела била - прочети си темата бе! Такава голяма мисъл си му ударила, титанични напъни направо. Ако някой те притисне, веднага почват оправдания - ама аз съм на 16, ама аз не знам си какво. Аз не мрънкам, като ми се налага да споря с 40-годишни, ти защо мрънкаш, след като имаме няколко години разлика?

Колкото до есето ти - прочетох ти няколко теми и беше достатъчно. Точка.

Aledar~


Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: Octavia]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано03.09.03 14:27



prava si no ne triabvashe tolkova trosnato da go kazvash...ta tia e na 16... v sredata na puberteta si...vseki e minal ot tam, vseki e bil podvlasten glavno na emotziite ne na razuma...normalno e da se durji taka...neka se usmihnem i da pomognem i na neia i na onia pich s telefonite da se razviat kato gotini hora :]

gagalove's cry


Тема :)))нови [re: gagalove]  
Автор Octavia (пролетарий)
Публикувано03.09.03 14:38



Аз съм си тросната.

Да, нормално е за възрастта. Но е двоен аршин да си "възрастен" само за нещата, за които ти е изгодно да си такъв, а за всичко останало да си малък и беззащитен. Много е лесно така. Мислиш ли за възпитателна тактика, при която на "малкия" всичко му се прощава, всички го поощряват колко е зрял и умен? Когато това не е така? Когато очевадно греши, всички да му се възхищават в нямо преклонение? Това помощ ли е - да напомпиш изкуствено самочувствие за непогрешимост?


П.С. Колкото до онова момче, мога само да му съчувствам. Дано по-скоро излезе от бездната и никога да не се връща.

Aledar~

Редактирано от Octavia на 03.09.03 14:42.



Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: Octavia]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано03.09.03 16:09



откраднал е телефоните, за да изкара по-добре рождения си ден - каза го на очната ставка.

а колкото до това...как установи, че съм бунтарка, че не уважавам родители си и пр.? напротив
никъде не изтъквам, че съм лесбийка...напротив, дори не съм...бисексуална съм. друг е въпросът, че не го крия от никого...май теб точно това те дразни:)

след като ти е достатъчно защо изобщо продължаваш да ми пишеш и да ми отговаряш? Нали си сложила точка уж?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: mireto:)]  
Автор Octavia (пролетарий)
Публикувано03.09.03 17:02



...макар че съм лесбиийка, макар че съм на 16...


Hihihi, i ti ne znaesh kakvo pishesh. Ostavqm te, ne plachi, arjentino!

Aledar~


Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: Octavia]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано03.09.03 17:35



повярвай, че знам какво пиша.

цитираното от теб го написах със съвсем друга цел...използвайки твоите думи...с лек сарказъм...може би не си го усетила...

всъщност какво те касае моята сексуална ориентация и това дали пуша или не, а? защото непрекъснато се заяждаш заради това..


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: mireto:)]  
Автор Octavia (пролетарий)
Публикувано03.09.03 17:37



О, не, моля те, спри! Умрях от хилеж!

Aledar~


Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: Octavia]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано03.09.03 18:41



ами спри се тогава


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: mireto:)]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано04.09.03 00:26



Не спорете за незначителни неща - Моля Ви - бъдете над Тях -
Ваш Почетен Читател



Merde !!! La Guard mort mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано27.10.03 12:08



аре бе не е било толкова късно
можеше да подпали къщата или да изнасили някого или въобще ... за доста по-късни неща се сещам :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.