Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 13.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ebati tu*aka...нови [re: mireto:)]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано02.09.03 00:15



няма значение ти просто бъди подготвена


Merde !!! La Guard mort mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема ами...нови [re: mireto:)]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано02.09.03 09:58



за тестове примерно готова ли си бе детко?
Galeon е прав в случая, може да си навлечете повече неприятности, отколкото работа ще оправите.

Аре стискам палци, дано не се издъни нещо.

Редактирано от Hell на 02.09.03 09:59.



Тема Re: ами...нови [re: Hell]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано02.09.03 19:54



ами не, но ако това стане...не знам, до тогава може и да се изчистя.
днес бяхме в райнното...взехме телефоните, пак ни разпитваха и бла бла...той е казал на адвокатката си, че ние сме го напушили...ама тва вече е било към края де...
не знам, ще видим на делото.
ако трябва няма да пуша известно време, но тоя нещастник ще си понесе последствията....дори не се казва и Виктор..друго е името му и на друго място живее...а вчера е имал рожден ден..хаха и цяла нощ в ареста:))

а ако знаеш как са го хванали...той е имал среща случайно вчера с приятелка на лелята на Жени...и така са го заловили..представяш ли си...

иначе за тревата какво би ме посъветвала?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема баси завързаната история ;)нови [re: mireto:)]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано03.09.03 10:10



ако се притесняваш, че ще задълбаят... виж от къде можеш да си купиш от онези прехвалени тестове и си направи един... ако е положителен - вземи мерки да се поизчистиш и разкарай всяква следа от дрога от вас.

Едва ли ще се наложи, но така ще си спокойна, а и ако адвокатите на момчето нещо се опитват да твърдят, че вие сте пушили и т.н. - поискай да ти направят тест, за да докажеш че си чиста
Струва ми се чиста работа така, ама едва ли ще се наложи чак толкова...
Приятелката ти естествено трябва да направи същото, иначе е безсмислено.

in dreams i see myself flying...


Тема въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: mireto:)]  
Автор Octavia (пролетарий)
Публикувано03.09.03 10:27



... особено за това, че един 22-годишен младеж е прекарал рождения си ден в ареста. Много гот, нали? Да се размажеш от кеф.
Най-вероятно е неопитен в това, щом толкова лесно е бил хванат - ако имаше опит, щеше да е шитнал вече телефоните или поне щеше да ги остави на съхранение при приятел.
Поне се въздържай да наричаш наркоманите нещастници. Никога не се знае, кога може да се наложи да минеш от другата страна на бариерата.

Aledar~

Редактирано от Octavia на 03.09.03 10:28.



Тема Re: баси завързаната история ;)нови [re: Hell]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано03.09.03 11:19



разбира се:))) до делото няма да пуша


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: Octavia]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано03.09.03 11:23



не злорадствам....просто ти се заяждаш...

да, прекалено доволна съм, че вече 23 годишния младеж прекара рождения си ден в затвора и всеки на мое место би се държал по същия начин. но явно ти си различна.
къде точно съм нарекла наркоманите нещастници? мисля, че не е точно в тази тема...пък и за мен има разлика от наркоман до наркоман. ти правиш ли я???

и още нещо...по въпроса за есето не ми отговори, защо ли??
нищо, аз пак ще го напиша.
не ми е възможно да напиша есе на тема "ползата от марихуаната", тъй като в едно есе трябва да има някакъв спор...да има за и против, да се разглеждат и двете страни..разбираш ли?
иначе с удоволствие ще ти докажа, че мога да мисля...макар че съм лесбиийка, макар че съм на 16...макар че..пуша трева и пия


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: mireto:)]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано03.09.03 12:36



olele

gagalove's cry


Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: mireto:)]  
Автор Octavia (пролетарий)
Публикувано03.09.03 13:01



Аз съм най-заядливото създание по мрежата - това се знае от всички

Наистина съм различна. Не се кефя, когато на някой му е гадно. Особено ако е млад, с проблеми, закъсал дотолкова, че да краде телефони. Ако е прекарал РД-то си на голите пружини в ареста.
А това за наркоманите и нещастниците се извежда по логически път. Защо мислиш, че ви е свил телефоните? От скука?

Отказах се от мисълта да ми представяш доказателства. Просто разбрах (най-сетне), че си загуба на време. Във всяко едно отношение. Не го казвам от злоба. Мислиш, че като размахваш джойнт, лесбийство и кой знае какво - следователно "задръстените и лоши" хора веднага ще те намразят, а ти си бунтар, който се бори за правата си. Видно е, че родителите ти те осигуряват достатъчно добре - поне имай уважение към тях, преди да си играеш на такъв бунтар. А аз какво - следва да се впечатля от сексуалната ти ориентация? Какво ме засяга, с кого спиш? Трябва ли да е всеобщо достояние? Аз трябва ли да изтъквам в спорове, че съм хетеро? Това със сигурност ще натежи при аргументацията:)))

Мислела била - прочети си темата бе! Такава голяма мисъл си му ударила, титанични напъни направо. Ако някой те притисне, веднага почват оправдания - ама аз съм на 16, ама аз не знам си какво. Аз не мрънкам, като ми се налага да споря с 40-годишни, ти защо мрънкаш, след като имаме няколко години разлика?

Колкото до есето ти - прочетох ти няколко теми и беше достатъчно. Точка.

Aledar~


Тема Re: въобще не разбирам какво злорадствашнови [re: Octavia]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано03.09.03 14:27



prava si no ne triabvashe tolkova trosnato da go kazvash...ta tia e na 16... v sredata na puberteta si...vseki e minal ot tam, vseki e bil podvlasten glavno na emotziite ne na razuma...normalno e da se durji taka...neka se usmihnem i da pomognem i na neia i na onia pich s telefonite da se razviat kato gotini hora :]

gagalove's cry



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.