Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 11.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема shestvie Promena za trevataнови  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано15.05.03 14:56



Скъпи приятели,
на 06.06.03 движение "ПРОМЕНА" организира първото свободно карнавално
шествие на тревата.

Сбор - 17-18 часа пред паметник на Съветската Армия
Маршрут - бул. В. Левски, бул. Патриарх Евтимий, бул. Витошка, пл. Св.
Неделя, Президентството (шумен престой около 30 минути), градинката на
Нар. театър "Ив. Вазов".
Парти - 20 часа пред Нар. театър "Ив. Вазов".

Пригответе си карнавален костюм и/или маска. Скоро на сайта ще има
интересни идеи за маскировка.
Носете музикални инструменти и други средства за правене на шум.

Кажете на всичките си приятели. Всеки човек, който дойде е много важен.
Нека да покажем, че сме много и ТРЯБВА да се съобразяват с нас.

На адрес:

http://phorum.neogea.net/viewtopic.php?t=66&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=c1c8d505e5a50dbbdc8353489e97f1b8


може да пишете всяко ваше хрумване, което би направило това шествие
различно от другите сиви митинги и шествия, които гледаме по телевизията и
би го направило по-весело и запомнящо се.



Тема Re: shestvie Promena za trevataнови [re: gagalove]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано15.05.03 20:44



и какво точно ще рече шествие на тревата ?


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: shestvie Promena za trevataнови [re: HlM]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано16.05.03 10:14



mi kakvo shte reche...tova e porednoto shestvie za dekriminalizirane na marihuanata...ima ideia i vseki da zapali demostrativno po edin koz no dosta hora gi e strah da go napraviat mai i tova shte otpadne...abe procheti na www.promena.org



Тема Re: shestvie Promena za trevataнови [re: gagalove]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано16.05.03 21:01



мда,погледнах...


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: shestvie Promena za trevataнови [re: gagalove]  
Автор A3_ ()
Публикувано17.05.03 10:32



Има ли граница между желанието за декриминализация и рекламиране на тревата?
Вярно е, че всеки иска другите да правят, това, което и той прави, защото така чувства, че е на прав път или поне е в кюпа, но с тази глава може и да се мисли... така, че помислете докъде се простира желанието за декриминализация (подкрепям я) и реклама (е това вече е лошо), защото да рекламираш на другите свой порок и да ги убеждаваш колко е хубаво не е много добро и благородно действие. А най-податливи са децата, не ги подвеждайте, те са носители на новото, на по-доброто, ако ние не сме могли във нещо, нека те да успеят.

Нека всички същества бъдат мирни, щастливи и блажени!



Тема Re: shestvie Promena za trevataнови [re: A3_]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано17.05.03 10:51



какво рекламиране на тревата бе, копеле?
да не би да мислиш, че тревата е порок? хахахах, добре бе!


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: shestvie Promena za trevataнови [re: HlM]  
Автор A3_ ()
Публикувано17.05.03 11:03



www.lice.hit.bg



Тема Re: shestvie Promena za trevataнови [re: A3_]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано17.05.03 12:01



detzata znaiat za kakvo stava duma i v tiahnite ochi tova shestvie niama da promeni nishto
a kak da se napravi publichno meropriatie s iskane za dekriminalizirane na trevata ako ne moje da e publichno ?



Тема Re: shestvie Promena za trevataнови [re: gagalove]  
Автор A3_ ()
Публикувано17.05.03 13:30



Добър въпрос.
Отговорът е - нека се направи, но без такива циркаджийстини като от типа: всеки да запали коз. Ще ви дам една идея. Направете мълчаливо шествие -- никой да не говори по време на шествието -- израз на това как обществото мълчи пред проблема. Защото шествието против войната беше грозна гледка - като взеха ония момчета да викат: "Ушев...." или "Разтрел на мутрите" /все пак беше шествие за мир/. Знам, че ме разбираш какво имам впредвид. Аз подържам декриминализацията, дори и някаква форама на легализация, но открито съм проти употребата на канабис, но като самостоятелно и свободно решение на всеки! Та представи си едно мълчаливо шествие -- но не тъжно. направете си карнавал. Бъдете шарени, усмихнати и весели, бъдете мирни и разумни. Запалете една /само една/, но голяма свещ пред президентството в памет на всички отишли си от света заради наркотици, сложете такъв текст до света: "В памет на всички, които са си отишли от този свят, заради дрогата:
деца, мъже, жени, ученици, студенти, работници, полицаи, учени, войници. Мир вам!". И така обществото ще си зададе много повече въпроси и ще ви припознае не като анархисти или като такива, които искат да им се разрешат да се забавляват, а като хора, които искат да помогнат в разрешаването на един тежък проблем.
Иначе ако всеки извади по един коз -- ефекта ще е лош вие ще настроите доста хора против себе си, самите вие ще се озлобите, че не ви разбират и общо взето ще се отдалечите от целта си. Колко ужасени майки ще има!!! А ако вие излезете като разумни и наблегнете точно на това - разумност и дискутиране на проблема -- във всичките си шествие и прояви. Когато обясните на майките плюсовете на декриминализацията, тогава ще успеете. Но трябва и да гледате на обществото не като на враг, който ви пречи, а като на хора, с които заедно ще трябва да решите един труден проблем. И целта ви ще е не да се карате с тези хора, а да мислите, работите и обсъждате заедно.

Еххх, сега като се разписах ми стана мило за Промена има хляб в нея, но трябва разум! Не очаквайте активна помощ от мен /ако си ме познал знаеш/,
но ще ви подкрепям винаги, когато се стремите към добро и иначе ще ви критикувам, надявам се с това да съм полезен за решаването на този проблем!



Тема Re: shestvie Promena za trevataнови [re: A3_]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано17.05.03 14:39



za sujalenie na teb ti se iska da se karame s horata i da ima konfrontatzia no prakticheski vsichko si vurvi OK vseki put i niama takiva raboti...za tvoe sujalenie...maikite sa pushili treva ili okolo tiah se e pushilo i niama za kakvo chak tolkova da se plashat... taka che otgovora ti beshe izlishen




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.