Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 21.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да бъдеш дилърнови  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано02.05.03 09:57



- Какви са преимуществата и недостатъците?




Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.

Тема Re: Да бъдеш дилър [re: a3™]  
Автор the_bomb (примерно)
Публикувано02.05.03 14:28



а защо според теб изобщо трябва да има преимущества?

don't follow leaders and watch the parking meters


Тема Re: Да бъдеш дилърнови [re: the_bomb]  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано02.05.03 15:52



ами явно има такива след като толкова много хора се занимават с тази работа...


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.

Тема Re: Да бъдеш дилърнови [re: a3™]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 16:31



Преимуществата - бързи пари. Недостатъците - голям грях за душата, страх и започваш да консумираш - малко са тези, които бъркат в кацата и не се изкушават. Да не говориме, че няма скрито-покрито, на следващия ден роднини, съседи и полиция знаят, че продаваш и отношението към тебе става много по-лощо, отколкото към наркоман.



Тема Re: Да бъдеш дилърнови [re: a3™]  
Автор the_bomb (примерно)
Публикувано02.05.03 17:09



толкова много??

според мен са прекалено малко даже. знаеш ли откога си търся свестен дилър и не съм попадал на такъв от години! всичко се урежда чрез познати на познати на познати.

а сега - сериозно по въпроса: повечето дилъри са или наркомани, които си избиват парите за дозата, или тарикатчета на работа при борците и полакомени от лесна печалба. често пъти и двете заедно.

само че това си е страшна параноя и винаги рискуваш адски много. единственото хубаво нещо е, че винаги си добре запасен . само че на тази цена - шефовете ми да са от тоя тип хора, с които по принцип не бих понесъл да вървим по един тротоар - не бих искал да бъда ако ще и презапасен. по-добре е да си гледаш всичко сам вкъщи, само че, за нещастие, домът ми е пренаселен с много и твърде любопитни мои близки

don't follow leaders and watch the parking meters


Тема Re: Да бъдеш дилърнови [re: a3™]  
Автор HellМодератор (дефазирана)
Публикувано02.05.03 18:26



какви са ти преимуществата, ако продаваш домати на пазара например? Освен че ядеш пресни евтини домати, без да се разхождаш до пазара.
Само че за разлика от продавачите на зеленчуци, тука минусите са ти в повечко...

in dreams i see myself flying...


Тема Re: Да бъдеш дилърнови [re: a3™]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано02.05.03 22:53



каквито са преимуществата и недостатъците на всяка професия. Мен всеки ми говори за компютри без зависимост дали искам или не. Имам разни познати дето ми се и обаждат само по такива поводи. Преимущества - оправям се по-добре от тези мои познати с компютрите. Бааси глупостта, а ? Отивам при хубавица и искам да си говорим за колела, за времето, за приключения. Наместо това - ей, май имам вирус. Сигурно и с дилърството е така, даже няма как да е по друг начин.

<..

..>

Тема Re: Да бъдеш дилърнови [re: the_bomb]  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано03.05.03 03:54



no ako 4ovek raboti za sebe si :))))


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.

Тема Re: Да бъдеш дилърнови [re: a3™]  
Автор the_bomb (примерно)
Публикувано03.05.03 11:25



ако работиш за себе си, на десетия път, когато продадеш нещо, вече ще е плъзнала мълвата за теб и рано или късно ще дойдат едни момчета, които ще те спукат от бой. след това ще се обадят на ченгетата (техни дългогодишни познати), които ще те спукат от бой на свой ред и накрая ще бъдеш осъдена на дълги години затвор за пласьорство.

никой не дава така лесно да му се нарушава монопола, особено хора като Компира, Репата, Дългия, Каратиста или както там се казват съответните дебеловратковци.

homegrown - тва е истината!

don't follow leaders and watch the parking meters


Тема Re: Да бъдеш дилърнови [re: the_bomb]  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано03.05.03 22:32



може и така да е...не съм много наясно:))


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.