Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 14.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ненужния страх от марихуанатанови  
АвторMarijuana (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 17:20



Абе хора разберете най-накрая ОТ ТРЕВА НЕ СЕ УМИРА
и още повече-тя НЕ ВОДИ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ И ПОДТИКВАНЕ КЪМ УПОТРЕБАТА НА ПО-СИЛНИ ОПИЯТИ(НАРКОТИЦИ)
Не разбирам какъв е смисъла да пиеш после да драйфаш после да те боли глава ,и като капак от горе да не помниш кво е ставало камо ли кво си говорил!
НЕ казвам павкайте-аз просто казвам ОСТАВЕТЕ ни нас да си павкаме и недейте да ни мислите за помпи защото между нас и помпите разлика ИМА!
И преди да реагирате по какъвто и да било начин като някой ви каже че павка 1во ПРОБВАЙТЕ,а ако ви е страх и мислите че нямате достатъчно воля просто им кажете хубаво и на следващия купон си се наливайте и оставете прятеля си да павка!



Тема Re: Ненужния страх от марихуанатанови [re: Marijuana]  
Авторs.s.o (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 04:45



duhai kopele



Тема Re: Ненужния страх от марихуанатанови [re: s.s.o]  
АвторMarijuana (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 09:19



Споко аз ше духам ама ти ше си вкараш една помпа и ше забравиш за действителността и после ше си говорим пак(ако си в състояние да говориш)



Тема Re: Ненужния страх от марихуанатанови [re: Marijuana]  
Автор peacemaker (минаващ)
Публикувано26.02.02 22:01



marijuana е прав..определено...защо е нужно да се наливаш, когато можеш просто да пучиш, и да се чувстваш по добре...не можеш да казваш че е кофти ако не си пробвал....всъшност, много добре че я има тревата...тя е друг свят....не по лош от този...



Тема Re: Ненужния страх от марихуанатанови [re: Marijuana]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано28.02.02 07:31



цитат:
...НЕ ВОДИ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ И ПОДТИКВАНЕ КЪМ УПОТРЕБАТА НА ПО-СИЛНИ ОПИЯТИ(НАРКОТИЦИ)...

а-ха, ама хорицата като скриват/изопачават и потребяващия трева сам се отвежда до по-силни опиати/наркотици, така аз виждам проблема.

<..

..>

Тема Re: Ненужния страх от марихуанатанови [re: screamBoy]  
АвторMarijuana (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 08:15



То си е до човека бе screamBoy!



Тема Re: Ненужния страх от марихуанатанови [re: Marijuana]  
АвторMarijuana (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 08:35



Ако на тебе така ти действа , то на мен от вече 2 години нищичко ми няма(не съм пробвал нищо друго а и нямам намерение)
Разберете аз уча в елинтно у-ще и тревата ма хич не ми пречи, нито пък в семейството !Нито пък с прятелите(е има и случаи с такива дето все искат да ти "помогнат" да се отървеш от тия наркотици които ще те погубят и т.н.!)
Разбирате ли?
Проблема е дълбоко социялен!Хората ,които не са запознати с естеството на тревата(а те са много)с чиста съвест говорят колко била вредна тя и т.н. а не се поглеждат в огледалото да видят че пушат примерно по кутия цигари или пък пият по 5 кафета на ден!И без въобще да знаят за к'во става дума си говорят ли говорят празни приказки!
Аз не говоря за изпадналите(извинете ме, ама аз така си го обяснявам,а под изпаднал разбирам комплексиран или човек без мярка и без воля)помпи!Аз говоря за хората които павкат чат пат!А много ,ама наистина много хора го правят,без даже другите да знаят,ама си говорят ей така що'т им е мноо хубаво-"абе те тия дето павкат ше минат на по-твърдо" и т.н.!Имах един случай когато един загубеняк ми разправя как ВСИЧКИТЕ му прятели дето павкали(той мен не ме знае че павкам) той ги разбивал на квото ги хване-като почне от Counter-strike та чак до баскет face 2 face и ми говори как се задъхвали, как почвало да им тече кръв от носа и да храчат кръв и тем подобни ,докато аз го бия 17 на 3 !Това е съвсем реален случай без д аси измислям!Сега разбиратели за6то съм бесен и откачам



Тема Re: Ненужния страх от марихуанатанови [re: Marijuana]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.03.02 11:32



Аве майна с теб имаме едно и също гледище, ама аз го фокусирам като главен проблем липсата на инфо, пък ти страха от тревата ...
След като ги има и двете неща няма какво да си говорим аз и ти специално повече :)))
Мога да ти кажа че аз като виждам нещо много по-ярко от нещо друго, значи към това първото имам емоционално отношение, как да ти го преведа това ? Ами предполагам тези дето се страхуват от тревата те дразнят най-много, затова и само такива виждаш (поне само такива запомняш че виждаш) :)))
Виж и другите - на които им е безразлично, третите дето имат нестрахливо отношение ... сигурно и други има :)))
Айде~~~

<..

..>

Тема Re: Ненужния страх от марихуанатанови [re: screamBoy]  
АвторMarijuana (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 21:33



Хубаво в че сме на едно мнение(поне с тебе)
Лошото е че имам добри прятели които не са запознати достатъчно и ме е СТРАХ да им кажа че павкамВ това число влиза и моето гадже!Което много обичам!
то и майка ми и баща ми влизат в това число ама...



Тема Re: Ненужния страх от марихуанатанови [re: Marijuana]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.03.02 22:03



Тоз пък, ще те разберат ве - вашите ще ти дадат одеало (да не ти е студ под моста), а гаджето ще ти остави приятни спомени, няма страшно. Как другояче да те успокоя не се сещам ...

<..

..>


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.