Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 20.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За ефедрина.нови  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано17.03.02 21:45



Имам една питанка: вземал ли е някой ефедрин и знаете ли каква доза е опасна вече? Такова не съм пила (не, че имам и намерение), и макар, че го спряха от производство все още се намира и ползва, а него май не сме коментирали. Аз мога да дам един гръб по химическата част и евентуално лекарствените взаимодействия, ама друг е по-големия експерт в тази област. Та просто питам, ако кажете - ровя информация и картинки.

П.П. Ужас, забравила съм как се пише тема, не мога да скалъпя две свързани изречения! Ще ме прощавате
Днес особено...

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: За ефедрина.нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано18.03.02 09:51



За ефедрин МЕД е 50 мг. / 1 табл/
ММД е 150мг. / 3 табл./, но според мен може и до 4.
Ако някой не го е пил да знае, че при повашевене на дозата над максималната - няма по-голям ефект, защото се изчерпват депата на норадреналин в организма. Същото се получава и при прием на по-малки дози но редевно за около 1седмица до 10 дена / тахифилаксия/ - но това не е истинско привикване, защото дори да увеличите дозата - няма да има ефект.
Ефедринът е близък до амфетамините, защото има макар и слабо инхибиращо дйствие върху Моноаминооксидазата / МАО/, но е несравнимо по-безопасенот истинските амфетамини.
В малки дози при мен, пролетно време , беше чудесно средство за ниско кръвно налягане и сенна хрема.
Сега в лекарствата за алергии, хроничен ринит и бронхит се замества с псевдо-ефедрин, който е със същото лекарствено действие, но липсва " възбуждащото" действие...


Qui scribit, bis legit.


Тема Re: За ефедрина.нови [re: Mama Netty]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано18.03.02 14:05



Мерси много!

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: За ефедрина.нови [re: Mama Netty]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано18.03.02 18:01



И аз благодаря за инфото

Вчера беше прошка. Моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: За ефедрина.нови [re: Cherniq]  
Автор gagalove (unloved)
Публикувано21.03.02 08:03



ami ne znam dali vi e popadalo pod ruka ot onzi bukluk - extazy-to plastelin.
do kolkoto az znam (ne znam mnogo ama sam chuval tui-onui) tva chudo se pravi s iako efedrin i malko halutzinogenni i imate idealnoto extazy - i power ti idva i haltzove poluchavash no kato tzialo beshe gotino navremeto kato go imashe po sveta shtoto beshe super eftino - za 10 lv ti davat topche koeto te durji tziala nosht che i do 11 sutrinta primerno. loshoto e che mnogo razbiva puk i e goliama otrova.a kolkoto do samiat efedrin edno priatelche kazva che moje oshte da se nameri edna opakovka ot 20 hapa za 6$. ami tova e edinstveno bih vi preporuchal da ne se tupchete s tva chudo shtoto mnogo boliat muskulite posle i glavata malko :P

gagalove's cry


Тема Мда,нови [re: gagalove]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано21.03.02 09:45



и аз съм чувала и чела много кофти неща за тая комбинация.

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: За ефедрина. [re: gagalove]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано21.03.02 13:14



Ако те интересува мога да ти кажа откъде да си вземеш 20 хапа ефедрин за 7лв

Скоро беше прошка. Моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: За ефедрина.нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор shto ne (trashmaker)
Публикувано21.03.02 13:48



Pil sum edna opakovka sam.Drugiqt den beshe edin ot nai loshite v jivota mi:))A opasna doza??Ima sigurno ama kakva li e?

Защо да го разбираме?По-добре да го разрушим.


Тема Re: За ефедрина.нови [re: gagalove]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано22.03.02 14:29



Нормално е да се чувстваш зле, ако си прекалил с ефедрина - то така се изръсва всичкия норадреналин, че един читав синапс не остава.
Само сън помага в такава ситуация...Лошото е че от преумора, обикновено не можеш и да заспиш в такъв случай...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: За ефедрина.нови [re: shto ne]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано23.03.02 15:53



20 хапа!?!?!?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.