Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 01.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Внимавай :)))нови [re: Hell]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано18.03.02 10:19



Я кой е проучил въпроса с магданоСа

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема abe chistachiteнови [re: mitrich]  
АвторMiMeTo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 22:01



ta znachi az kazah che prez sedmicata mi e nevuzmojno da doida no ako ste reshili da chistite bez men az shte vi se obidq.ta otnosno sresgtata az nikoga ne sum namirala smisul v vsichki tezi virtualni frendove,no tyk kato cheli stava dyma za seriozna sreshta,do koqto se stigna blagodarenie na screamboy(proshtavai no ne ti znam imeto)koito tursi chervenokosata si ljubov.az sum navita da se vidim a do hell,zashto trqbva da davash otchet na mujata ti s koi she budesh i kvo she pravish,kaji che otivash sus susedkata v parka da oburnete po chashka i tolkoz.a samo da popitam kvo beshe tyi za magdanosa??



Тема Миме!нови [re: MiMeTo]  
Автор Hell (az)
Публикувано19.03.02 00:44



Как така без теб? Може и да не си червенокоса и по музикални забежки да си по-близо до мен, отколкото до Скрийми, ама... ако аз се чупя от работа, ти ще успееш ли да избягаш от даскало? (от мен само кофти пример, не ми се връзвай на провокациите :)))

Абе тези теми за виртуалните и реалните контакти толкова сме ги дъвкали вече другаде, че ми е писнало даже и мнение да изказвам, ама... ако някой те кефи виртуално, много е вероятно да има за какво да си говорите и f2f.

А тва с магданоза си е между мен и screamboy :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Обаче ако продължа още малко да го бъзикам на темата, че вземе вярно да почне да се изприщва, щом види магданоз :)))))))))))))))))))))))))))))

www.wotgamebg.org


Тема Re: Миме!нови [re: Hell]  
Автор mitrich (член)
Публикувано19.03.02 10:23



абе стига с тия червени коси бе, аз специално си я направих по-тъмна, да не вземе някой да ме обърка с червенокосата, дето слуша електроника:))



Тема VAJEN MESIDJнови [re: mitrich]  
АвторMiMeTo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 22:08



oo az v nikakuv slychai ne moga da buda sburkana s chervenokosa reivarka,purvo shtot sum blondinka(estestvena),vtoro shtoto i sus jelanie ne moga da vkaram reivarski dizain.mi hybavo ako iskate toq chetvurtak,ama gledaite ako naistina mojete burzo da kajete da se organizirame za chetvurtak.she se chypq tui da bude i bez tva ot nqkolko dena ne sum hodila,sa pljus edin den vakanciq nqma da mi doide zle.



Тема Този четвъртък,нови [re: MiMeTo]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано19.03.02 22:30



а къде? В кой парк?
Здрасти, Миме

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: Този четвъртък,нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор mitrich (член)
Публикувано19.03.02 23:45



абе дайте в студ. гр. бе, много ви моля
ако за вас не е от значение, тъй да се каже, за мен е от голямо да е по-наблизо:))



Тема Аз още в началото на тематанови [re: mitrich]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано19.03.02 23:57



писах, че съм най-много за "студентски град". Иначе на мен всичко ми е еднакво далече.... Или почти всичко.

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема hybavoнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторMiMeTo (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 10:47



be hora samo deto ne znam de e toz park i ako mi kajete kak da sa devleka do tam sha budi mnoo hybavo.da stava dyma za tozi chetvurtak ama trabva da bude ili kum 3-4 ili predi 1:30 shtot kum 2:30 imam edno kratko izlizane do aerogarata.ama molq vi po seriozno s taz organizaciq-I DA NE ZABRAVITE DA MI KAJETE S KVO DA STIGNA DO TAM!!za vashe info jiveq v beli brezi ne drygiq krai na stydentski grad(koito sum vijdala samo na tumno) i tykashniq transport e dosta raznoobraze,kazvam go s nadejdata da mi vurshi rabota.minavat slednite avtobysi-73,83,74,76,102,204,64,604, a slednite troleicheta 8,9,2 i tolkoz mai.tui che kazvaite kvo ot tez prevozni sredstva sha ma otkara do "vashiq park".:))) (zdraveite na vsichki sus zakusnenie)



Тема Re: hybavoнови [re: MiMeTo]  
Автор Hell (az)
Публикувано20.03.02 11:51



Миме, 76 ти върши работа донякъде, после трябва да се прикачиш на 94 или 280. Аз съм в Емил Марков де... горе-долу на същото разстояние :))

Митрич, драсни едно инфо... за кой блок става дума все пак в Студентски град :) И що останалите да не си направим среща някъде... на Орлов мост или Плиска например - и да ходим колективно. Може и за още конструктивни предложения да се сетя, ама още не съм се събудила... не че съм спала снощи де :))

www.wotgamebg.org



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.