Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 01.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема DILUR  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 21:26



Ima li hora koito niakoga sa prodavali niakakuv vid narkotik?
ako da moje li da obisni kak se e chuvstval?
ako ne kakvo e mnenieto vi za horata koito zapochvat da prodavat narkotici tui kato sa totalno othvurleni?ili pone ne namirat drug nachin da se spraviat?
smiatate li che chovek s moral bi zapochnal da prodava narkotici?
kakvo mislite che stava s dilurite koito se otkajat po niakoe vreme da prodavat?
moje li vseki koito e prodaval da spre toku taka?
Vie bihte li mogli da se spravite ako niamahte alternativa?



Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
Авторmitrich (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 22:21



Хей, човече, естествено, че може да имаш морал и да продаваш. Да не мислиш, че хората, които всеки ден отиват на работа и се движат като редови членове на живота, са безгрешни? Може да си много по-добър от тях и пак да продаваш. Всеки сам взима решение, ако не от теб, ще го купят от друг. Правилата просто не са зададени от теб. Не си виновен, че светът е сгрешен.Важното е да не мразиш и никому зло да не правиш умишлено. Абе, като във всяка сфера - важното е да си човек. Ти можеш и фондация за защита на еди к'во си от еди що си да създадеш и пак да си пълен мерзавец. Просто това не са нещата, които задават рамките на морала. Поне за мен.



Тема Vresace kum mitrichнови [re: mitrich]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 16:41



da i az mislia che ako iskash da shitkash:shitkai!za vsichkite teia hora v "redovata "stroika nikoi ne tvurdi che sa bezgreshni!naprotiv VSICHKI SA GRESHNI v edna ili druga nasoka!poveche ili po-malko!
a kakvo shte kajesh za burzite pari?
pipal li si niakoga takuv ekshun?
kakvo mislish za samochuvstvieto koeto davat?



Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
Авторsrinata (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 16:49



da az lichno poznavam hora koito pochnaha da prodavat i to staf!ogromna promiana!napravo ne uspiah da poviarvam kak se promeniha vzaimootnosheniata ni!az lichno niamam protiv da go pravi no niakak si toi"narasna" i veche trudno se govoreshe s nego!iavno dulgo se be kolebal dali da pochne da prodava!sega napravo ne mojesh da go spresh!poneje go poznavam otdavna se zamislih nad sluchaia mu i vidiah che moje bi e prav:pochnal li si,zashto da spirash!moje biз shte specheli pari i shte se otkaje ama moje bi na vsiako po-visoko nivo se pipat poveche pari!mislia che go razbiram!
otnosno samochuvstvieto:moje da se e nadul no az vinagi shte mu ostana priatelka!
produljavaite da pravite takiva forumi!cao versace



Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано28.10.01 18:23



Така...
Не че харесвам особено дилърите... не мога и да дам обективна оценка, понеже не познавам такива. Т.е., не познавам от тези, които ходят по улицата и училищата и продават - май това е определението за "дилър". Хората, които познавам, са от тези, на който продават. Нищо особено... Та аз не осъждам дилърите изцяло. Когато има кой да купува, винаги ще се намери и кой да продава, и обратното. Хората трябва да имат право на избор, независимо за какво става дума.
Питаш - не намират ли друг начин да се справят. Да, защо не!! Има толкова много начини човек да оцелее... Зависи изцяло от ценностната система (хич не го харесвам това словосъчетание, ама дава най-ясна идея за какво говоря). Същото е, както и с проституцията и всички подобни "проблеми на обществото". Алтернатива винаги има! Въпросът е дали си достатъчно мотивиран и... дали въобще искаш да я потърсиш. Но алтернатива има. Иначе всички хора, на който им е труден живита, щяха да станат дилъри и т.н. Не казвам, че това да избереш да продаваш дрога е по-лесния начин за оцеляване, не е така. Отново въпрос на гледна точка. Лесно няма. На някой хора им се отдава - аз лично, за себе си, не бих могла да правя това. Не защото е лошо и т.н. и т.н. - казах ти, всеки има право на избор ще купи или не, просто аз не бих могла да го правя. Никого не осъждам, а може би трябва. Не знам. Казват - дилърите са истинските отрепки. Е, и това също е вярно, но... какво от това? Има всякакви хора в обществото.
Дали човек с морал ще започне да продава наркотици. Вече писах точно за това - няма никаква практическа разлика между това, което правят търговците на наркотици и най-обикновените улични търговци. Все тая е дали ще ти пробутат дрога или фотоапарат например. Ако си решил да купуваш - ще го направиш. Разходът и вредата или ползата са си изцяло за теб. Онзи просто предлага. Тук моралът въобще няма място - морално ли е да си продавач, или лекар, или месар? Същото е. В почти всяка професия ти можеш да навредиш по един или друг начин на някого. Избор.

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
Авторmitrich (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 11:23



Ами за тези пари не знам. Никога не ми се е случвало да спечеля по този начин. Ако би трябвало аз да продавам - също не. Просто ще ми е много трудно. Прекалено натоварване е . Имам приятелка, която имаше гадже дилър. Дребна рибка. Продаваше повече тревица. И не висеше пред училища - това за мен снижава мн-о-о-о-го имиджа на професията:)) Продаваше, после отивахме в магазина и си избирахме за ядене КАКВОТО ИСКАМЕ. Той между другото си и пафкаше /те повечето пафкат /. И... после си правехме страшни угощения, с най-добрия джоинт, с най-доброто пийване и сътворените от нас виртуозни манджи. Та това правехме с бързите пари, което за нас беше много, при положение, че си живеем ей така, почти без пари. И ни беше гот, и тези, дето бяха купували от него, предполагам, също им беше гот, така, че кой за КАКВО да съжалява тук? Ето ти една житейска извадка. Предполагам, т.е, знам, че съществува и много по-черна страна на нещата, но в тях не бих участвала. Пожелавам ти го и на теб.



Тема VERSACEнови [re: mitrich]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 18:48



zdrasti,mersi za debata!
mersi na Chlorofil(ne drazni pisano) za dumite!mersi i za tezi na mackata mitrich!
ot vashte mnenia mi stava iasno che po-skoro ne bihte prodavali tvurdi narkotici poradi red prchini i "publichni vuzpriatia"!^pozdraviavam vi za izbora!
no tova koeto ne moga da razbera e zashto se kazva che edinstvenia nachin da se spravim s drogata e da se proslediat dilurite!ama az mislia che dokato sushtestvuvat nezakonni narkotici viagi shte ima mnopol i interes kum tazi turgovia!diluri ne moje da niama!vse pak niakoi triabva da prodava zabranenoto ili razreshenoto!tezi hora sa narocheni kato porochni i nai-chetso horata kazvat che triabva da se linchuvat!ne sa pravi!v narkoticite niama moral
burzi pari=koka pari,staf pari!pecheli li se vsushtnost spored vas ot tia neshta i dokolko chovek moje da se razpolaga s tezi pari?



Тема AZ sum dilurнови [re: Versace]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 19:15



are momche iako mrusni pari ei tva e !burzi pare dumata!iako se kefa
az sum prodaval koka i sa si shitkama ama ogranicheo!ne mi puka za nikoi i za nishto shtoto predi da pochna nikoi nishto ne mi pomagashe!sega ela me spri!koka kurvi kvo ti triabva!jivot kato na kino!niama moral na nikoe nivo!az sum dilur i se kefa maximalno ei!

mojesh da me slojish ti na narko-dilur test i na probata shte pishe:
"nai-dobria dnes"

Vsichko e mafia baby!!!!!

what what what



Тема Re: VERSACEнови [re: Versace]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано29.10.01 19:46



Съгласна съм с теб.
Според мен борбата с дрогата нито започва, нито свършва с дилърите. Единственият път, смятам аз, е в легализирането на наркотиците и в информацията - нещо, което вече коментирахме в няколко теми с RollingStoner.


Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: AZ sum dilurнови [re: Gucci]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано29.10.01 19:47





Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
АвторNarkomanka (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 08:43



Ima mnogo subitiq i obstoqtelstva, koito da te dovedat do vuzmojnostta da stanesh dilur. Poznavash li dilur, koito da ne drusa? Az ne. Ne mislq, 4e te sa naj-vinovnite hora, kogato stava vupros za tova, koi nosi otgovornostta. I t'va za morala...ne e umestno shtoto 1 vseki greshi, 2 vseki sam si opredelq kriteriite.
Spored men neshtata sa mnogo navurzani i dosta zavisi ot konkretnata situaciq.
Koi dilur bi se otkazal da prodava i zashto?
Dali toi po svoe jelanie iska da se ottegli? Ima si na4ini, shto da ne stane... Ama zashto da spira mi kaji?
Ako nqmash alternativa i Gospod ne moje da ti pomogne.



Тема Re: VERSACEнови [re: Versace]  
Авторmitrich (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 12:23



А мислиш ли, че като легализират джоинта /защото за други наркотици не става въпрос/, пък аз тревата не я наричам така, няма да има дилъри? Ще има, разбира се. Щом марихуаната започне да се продава легално, цената и веднага ще скочи и вместо да си я купуваш легално за пет лева, винаги ще предпочетеш да си я купиш на черно за два. Още повече, че с трева трудно могат да те метнат в качество или нещо такова и нямаш нужда от гаранциите на легализацията. Защо говорят, че причината е в дилърите ли? Ами какво може да се говори в скапаната ни държава. Защо в затвора влизат само дребни наркодилърчета, а тези, които наистина трябва да са там, не са . Ами трябва управителните ОРГАНИ - ха-ха, да отчитат дейност пред народа. И май не им е много трудно, с ТАКЪВ народ. Разбира се, че падат пари от тая работа - в повечето случаи лесни и МНОГО. Зависи къде си в йерархията. Честно казано, не знам как тези, които са най-отгоре ползват благата на труда си. Труда си -ха-ха. В полза на народа:))) Пък за другите неща - коки, стафове-мафове, винаги ще си има дилъри.



Тема Versace kum narkomankaнови [re: Narkomanka]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 13:03



kak zashto da spira?emi ti primerno shte te svetna che da prodavash ne oznachava samo tva deto go vijdash deto ti go davat!tva si e ciala profesia i silna psihologia!
Dilurite chesto sa maltretirani ot po-visshite za da ima po-moshten biznes!pravilata sa surovi!naprejenieto e ogromno!zashto da ne otkaje chovekut koito e napravil dostatuchno pari i ima niakakvi mechti!veche ima i sredstva da se ottegli i da zajivee "normalno"!kakvo mislish za tova naprimer?



Тема OT versace za CHlorofilнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 13:15



ama ti mi kaji zashtoto az ne sum zap^^oznat s debatite vi sus stone!ti smiatash sushto che triabva da se legalizira vsichko taka li?abe ne se izlagai i ti s taia misul!za informaciata tvoia guru stone ne mi haresa zashtoto s nego dulgo sporehme no toi tvurdeshe na nagovoto si i ne iskashe da vuzprieme tova deto kazvam az kato az predlojih za "telefon na doverie",za informacia i tn!ti pisano mai sushto se vkluchi togava s losho mnenie kato pochnahte da me otkazvate ot taia ideia s prezunkciata che e po-dobre da se legalizira!
ama ia mi kaji sega:predstavi si che se legalizira heroina!da rechem che jivota v momenta e postignal niakakuv balans(otnosno vsichki vuprosi otnositelno kazano)!legaliziraiki vsichki narkotici shte nastane pulen haus:vseki shte edilur,vseki shte ekonsumator(vseki=vseki koito poiska)!v sila togava shte doide praviloto na prirodata za kompensacia i pak shte se stigne do edno nivo fix!no ne smiatash li che cenata shte bude mnogo visoka? s mnogo jertvi?
razbira se che ne ste ^purvite koito ste si go pomilsili no dosega ne se nameril kreten upravliavasht da go napravi!
chakam otgovor za da vidia antitezata ti i tazi na stone!
cao pisano



Тема Versace kum Mitrichнови [re: mitrich]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 13:26



ama pisano ne si obmislila dobre neshtata ili pone ne si mnogo chat po makroikonomika!ako se legalizira trevata cenata shte padne strashno!zashtoto gledai sa:sega ima monopol!tova oznachava che ne vseki koito ima klimatichnite uslovia moje da si zasadi i da si otgleda i da si go prodade!nali vijdash nakude otivam!shte stigna po-dalech.....ako ti se opitash sega da izlezesh na hero pazara v BG s 100kg hero!da rechem che kachestvoto ti e ubiistveno!shte se opitash da go prodadesh po-skupo ili po evtino?ako si reshil da go prodadesh shte podbiesh pazara i shte go prodadesh po-evtino razbira se zashtoto s tvoite 100kg kolichestvoto heroin na pazara se povishava t.e. cenata shte padne!razbira se na sreshtata s eventualnia kupuvach ti shte izcheznesh zavinagi(umresh) i malko hora ste znaiat zashto!chat li si?t.e. ne si izgoden na shemata:nov si,ne razbirash,konkurirash!zatova macka,ako padne monopola vurhu narkoticite tova avtomatichno oznachava che vseki shte moje da si proizvejda kolkoto iska!bez da e konkurencia na koito i da bilo!niama interes taia shema!zatova horata koito ot godini durjat monopola v opredleni strani(Italia,Peru,Kolumbia,Rusia,Avganistan( polu-sintetichniat heroin e 90% ot tam) se boiat ot hora kato Stone i CHloroform koito se boriat za kauzata si!te iskat legalizacia bez da se interesuvat ot vsichki drugi:egoisti!drugite koito durjat monopola sushto sa egoisti no tiahnoto deistvie e po-razumno!smiatamщ znaesh kakvo oznachava edno legalizirane ne heroina:pulen svetoven disbalans na vsichki socialni niva!
Ti kvo smiatash?



Тема Re: OT versace za CHlorofilнови [re: Versace]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано31.10.01 00:28



А, пак не четеш!
Тогава се включих, в темата с телефона, за да те помоля да изясниш идеите си по-конкретно. А ти тръгна да ме нападаш на друг фронт, без да обърнеш внимание на въпроса ми. Още тогава те предупредих, че аз много внимателно чета кой какво и къде пише и знам кое къде да потърся и на кой какво съм казала, така че не се изказвай неподготвен
За легализирането на наркотиците е друг въпрос. Колкото са предимствата, толкова са и недостатъците. Просто при такова едно нещо ще се намали социалната дискриминация, а не че ще се спре употребата на дрога. А това, поне според мен, е важно.
Хайде, и чети внимателно!

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема az i pisanataнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 14:17



da be da!iavno sum sburkal???!!!moe!sluchva se i na nai-dobrite!
ti za telefonnata tema kakvo mislish?
niama da e losho da ima neshto takova ponachalo a?



Тема Re: az i pisanataнови [re: Versace]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано31.10.01 14:21



Ами щеше ми се за телефона да се изкажеш по-подробно, някакси
Може да е хубаво, може и да не е - зависи как се осъществи, за това и питам. Когато обясниш, ще си кажа мнението

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: az i pisanataнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 16:12



stava duma za telefoen(ili niakiolko) koito da e vseobshto izvesten!tamhorata koito se samouceniavat ili ne kato pristrastreni,tehnite blizki,rornini,priateli i tn da mogat da obsudiat sustoianieto im i da poluchat suvet i niakavi razbirane!
razreshenia na razni problemi:kato naprimer moje niakoi pristrasten da se obadi i da razgovaria i da kaje zashto e zapochnal!chovekut ot drugata strana da moje da go predrazpoloji da izkaje prichinite da zapochne!togava moje da pokaje na zavisimia che ima izhod ot problema a ne e nujno da se susipva fizicheski i psihicheski!
govoria za sustradanie,pomosht,suveti,razbirane,uspokoenie!
sega isno li se izrazih?:))))))pisanooo



Тема Re: az i pisanataнови [re: Versace]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано31.10.01 16:52



Ами идеята ми за този клуб е подобна... донякъде. Е, ясно, че телефонът би бил по-достъпен, но тук някакси имаш повече анонимност, предаваш информацията в писмен вид и отпадат все пак някои притесняния на директния контакт. Освен това хората, които ще отговарят на този телефон трябва да са абсолютно компетентни за всичко, да могат да реагират на момента и т.н. и т.н.... с две думи да са абсолютни професионалисти. Тук поне ако не си сигурен в нещо можеш да се поразровиш, да провериш и тогава да кажеш със сигурност. Малко е сложничко с телефона... в смисъл там трябва да работят хора, които да не правят това с досада, понеже им плащат, а да си приемат присърце работата.

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема EMI DA DEнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 17:14



emi ti kvo predlagash da slojime takiva kato stone deto shte ti kajat:"emi ne se li chuvash kakvo govorish?ti sam si otgovariash na vuprosa" kato izobshto ne pronikva v problema na choveka!
az lichno smiatam che pregradite po telefona ne sa ot nai-visokite!nikoi ne te vijda!
kompetentnost:emi normalno e horata koito shte sa tam da sa chat s problemite!do goliama chast traibva da sa psiholozi(ne e nujno da imat diploma)!sushto taka i da razbirat malko ot fiziologia,za da dadat kompetentno obisnenie s prosti dumi za tova kak deistvat vse pak narkiticite,prinadlejashti na razlichni klasove!
razbirash sama che tuk ne stava duma za pari a za pomosht!razbiram mnogo dobre nakude biesh za parite!nikoi ne bachka bezplatno v chujd interes!az lichno bih se zael no za sujalenie vse oshte ucha!bih go napravil za bezpari zashtoto imam takiva!nishto losho stiga da ne se fukam!ne go i pravia!
kakvo drugo mislish che shte e dobre?a barby?



Тема Re: EMI DA DEнови [re: Versace]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано31.10.01 17:35



Е хайде стига си се заяждал със Стоун де! Аа... бива ли такова нещо, само се разправяте двамата. Вместо сериозно да си говорим... Вземе че пусне единия сериозна тема и другия тръгне да се заяжда. Хайде стига.
По телефона трябва да говориш, в края на краищата... по-притеснително е.
Въпроса не е хората там да са дипломирани психолози, а да си разбират от работата и да я вършат не защото трябва. Може би дори трябва не им се заплаща, ама ситуацията става сложна... тук всичко е в състояние да се направи порочно...

П.П. Вземи ми погледни отговорите на въпросите ти за детето на хомосексуалистите и за превода на думата, че се постарах

П.П.П. И вземи се изкажи за модератор, че и без това малко хора пишат в клуба

Така де
Кен

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: kum Versaceнови [re: Versace]  
АвторNarkomanka (Нерегистриран)
Публикувано01.11.01 08:48



Zvu4i kato v prikazkite... Ne e po dejstvitelnost...
Tova, 4e dilurite me4taqt da zajiveqt normalno e 4udesno. Shtom smqtash, 4e problema im e samo v nabavqneto na sredstva sa tova... Dobre.



Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 11:35



bez diluri drogata niama da vurvi!a bez droga mai ne moje?



Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано28.11.01 15:22



Зависи от гледната точка... в смисъл уж се "борим" срещу въпросната дрога, ама... знам ли.
Обаче имаме невероятно идиотски закони.
Един познат се върна преди няколко дни от Испания (беше в една комуна да се лекува, ама решил че не иска и надал вой). Та като се върна първата работа на РПУ-то беше да го арестуват, понеже, представи си, си е позволил да отиде да се лекува в чужбина при условие, че е задържан (пак за притежание на някакви минимални количества дрога, и то след като му е било позволено да замине.
Абе не ми се коментира... разни хора дето избиват сума ти народ ги пускат да си лекуват зъбите в Швейцария, а такива, които наистина имат нужда от лечение... кучета ги яли. Хайде на съд
Тъпотия от всякъде.

Everything is broken up and dances


Тема Re: DILURнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 15:36



alko se razminavat poniatiata ni!ne mojesh da se borish sreshtu drogata!mojesh da se borish sreshtu dilurite,sreshtu zavisimite,sreshtu politikata!samata droga e nepobedima!chat li si?



Тема Re: DILURнови [re: Gucci]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано28.11.01 15:40



Това ясно... за това сложих кавичките. Имам малко саркастично отношение към всичките "анти дрога" кампании и т.н., сещаш се.
А другото беше кратко лирическо отклонение, понеже ме е яд.

Everything is broken up and dances


Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано05.12.01 14:22



dilur dilur,
na vsichki narkotici
dilur dilur
chukam jeni s ei takiva cici
dilur dilur
da be az sum Bary
dilur dilur
da be tva e moeto ferari



Тема mislite li cheнови [re: Versace]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано15.12.01 19:03



razstrelvaneto na diluri shte namali efekta na drogata vurhu choveshkia organizum?



Тема Re: mislite li cheнови [re: Gucci]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано16.12.01 12:00



Историята е показала, че трудничко настъпват революции в мисленето на хората... колкото и парадоксално да звучи. Нещата само си сменят облика, но трудно - същността. Или хайде да не е същността, но моментната акциденция.
Привет от мен...
А на въпроса ти - не.

Everything is broken up and dances


Тема Re: mislite li cheнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 13:10



bravo!dobre razsujdavash spored men



Тема Re: mislite li cheнови [re: Gucci]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано18.12.01 14:41



Остава и да е правилно...

Everything is broken up and dances


Тема !нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор AD (cosmopolitan)
Публикувано18.12.01 17:32



1. Наркоманите нямат много "свободна воля"

2. След като си толкова голяма нихилистка, защо въобще приемаш свръхестествената "свободна воля" като даденост?

3. Има разлика между намеренията на лекарите и тези на наркопласьорчетата.

4. Има и обективна разлика между последствията на действията на лекарите и тези на наркопласьорчетата. Даже е доста голяма.

5. Какво ще кажеш за следното оправдание на един наемен убиец:
"Абе, аз само дръпнах спусъка! Кво съм виновен че некъв куршум изскочи от некдъ? И защо оня нещастник е решил да се хвърли срещу шибания куршум веее? Найш ли колко готино танцуват с куршумите в "Матрицата"?"



Тема Не се притеснявайтенови [re: Versace]  
Автор AD (cosmopolitan)
Публикувано18.12.01 17:36



Най-уважаваните членове на обществото в Булгаристан са именно дилърите. Един Мерцедес втора употреба и всички гладни селянки ще бъдат поразени от твоя интелект/характер/каквото и да е.



Тема niama spokoнови [re: AD]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано18.12.01 19:23



az lichno ne vinagi svurzvam dilur s macki i percedes,ama e vupros na "obshta kultura"!tia hora se voziat v po-skapani koli,v po-iaki koli!mercedesa za koito govorish nai-chesto naistina e vtora ruka,ama triabva (za sujalenie) da si debiul da si kupish takava kola(sushtia model) nova ot Germania,sled kato v Sofia ima nad 30 avtokushti s takiva mercedesi!a parite za benz-a se izbivat za ne poveche ot 2 meseca!zavisi ot modela i dilura!
a ti kakuv mercedes imashe predvid?



Тема Май...нови [re: Gucci]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано18.12.01 19:27



...навлязохте в тънкостите от занаята. Gucci, нещата не бяха ли принципни? Иначе до къде може да се стигне с разглеждането на най-неприятните "породи" дилъри, то темата няма да има смисъл да се обсъжда...

Елементарно, драги ми Уотсън!


Тема spri se predi az da te spraнови [re: jj]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано18.12.01 22:05



chakai sega,navlizash v obratnoto platno s poslednoto si iziavlenie!kazvash che niama smisul da se raziskva!za teb niama!temata sum ia zadal az i smiatam che klubovete koito poseshtavame sa tochno za raziskvane,taka che zabelejkata ti e kraino neumestna!imash pravo da ne se vkluchvash v dialoga,imash i pravoto da se izkajesh,no ne smiatam che triabva da podstrekavash horata ot kluba da sprat da se interesuvat i da pishat po temite!
ne se obijdai ama postaviash neshtata v ramki,a men trudno mojesh da me spresh s takiva iziavi!
P.S.zashto ne pishesh za temata za "glupaka" vuv filsofiata?az smiatam che dobre sum postavil neshtata a choveka deto ia e zadal izobshto daje ne se i interesuva!



Тема Re: spri se predi az da te spraнови [re: Gucci]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано18.12.01 22:52



Не, коментирайте си, виждаш, че това ми е единствената намеса. Просто надали личните качества на получовеците без никакви ценности са добър критерии за това какъв става човек, когато стане наркопласьор. Не ми отговаряй, разбирам какво искаш да ми кажеш.

Елементарно, драги ми Уотсън!


Тема Re: !нови [re: AD]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано19.12.01 12:20



Аз нихилистка????
Е това точно не съм, със сигурност. Тъкмо обратното. Бъркаш някъде...

Свободна воля като понятие не съществува.
Във волята няма свобода, философски погледнато. Волята е продукт на дълга, дължимото и на моралния закон като цяло (твоя или на обществото, все едно). Длъжен съм, защото съм свободен и разумен и това ми е същност, нищо друго по отношение на волята. По-скоро бих казала, че отпадат рамките на дълга и съответно на волята.

Аз никого не оправдавам. Оправдание мога да ти намеря за всичко почти, идеята е просто да ти говоря достатъчно дълго, убедително и неразбираемо

Когато дверите на ума ни се разтворят ще видим, че истинската същност на нещата е тяхната вечност.


Тема Re: Не се притеснявайтенови [re: AD]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано19.12.01 12:30



На това твоето му се вика "недоволството на интелектуалеца", и ще ти кажа защо. Не защитавам никого, защото най-малко... както се казва, кучето си лае, керванът си върви. Обаче точно на вас, дето претендирате да сте много разумни, образовани и пр. болката ви е в това, че нямате поле за изява, не можете да реализирате тук възможностите, които си мислите, че имате и първата ви работа е да плюете по тези, дето успяват и без вашия интелект. Извинявай, че така ти сервирам накуп отношението си, но не мисля, че си прав и ме обиждаш (т.е. правиш опит) безпричинно. За мерцедеса този спор с теб точно сме го водили преди, в мъжкия клуб, и... какво да ти кажа. Оставете го тоя мерцедес бе, хора... не е актуално вече.
Действително е прекалено. То не беше простотия, то не беше общ знаменател за всички ни...
Ха да те видя, интелектуалецо, ела ми ти на мене с мерцедеса ако ще и по поръчка да са ти го направили, да видиш колко ще ме впечатлиш.
Писнахтеми с претенциите.
Но това е клуб "наркотици", нека да напомня.

Когато дверите на ума ни се разтворят ще видим, че истинската същност на нещата е тяхната вечност.


Тема Re: Май...нови [re: jj]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано19.12.01 12:32



Ами обикновено човек засича някого по клубовете, решава да провери къде, аджеба, пише тоя човек и отива там... и като не може да каже нищо по темата, почва да философства и да яде на лична основа всички, колкото да каже нещо и да го видят.
Аман.

Когато дверите на ума ни се разтворят ще видим, че истинската същност на нещата е тяхната вечност.


Тема za pisankataнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 13:03



....kazval li sum ti kolko te obicham?..:))



Тема Re: za pisankataнови [re: Gucci]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано19.12.01 13:08



Е така де...

Когато дверите на ума ни се разтворят ще видим, че истинската същност на нещата е тяхната вечност.


Тема za Gucciнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Авторsuny (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 18:43



abe izrod!:))iako me kefish!ebati textovete!
ama tva mi e lubimoto ot tia tvoiite:

dilur dilur na vsichki narkotici
dilur dilur chukam jei s ei takiva cici
dilur dilur az sum nomer edno
dilur dilur smiatam znaesh zashto!!!

abe nema takuv!ti danebi da peesh rap?



Тема rapнови [re: suny]  
Автор Cezar (velikia)
Публикувано20.12.01 22:27



rap iako tuka a?az shte se kvlucha!
dilurite?dali triabva da imat moral?da,zashtoto tozi zanaiat si e ciala profesia!az taak mislia!triabva da si dobur psiholog!da si sus strashni nervi!da si jelezen!
a zashto se e zahvanal s tova si e negova rabota!tova che drogata e nelegalna ne pravi mechtata na tozi chovek nelegalna!ka shte ia postignesh si e tvoia rabota,stiga da viarvash v tova koeto pravish!
malko rap sega(ama malko shte vi plagiststvam:((

dilur dilur da be az sum Bari
dilur dilur karam si chernoto ferari
dilur dilur v tozi bulgarski trilur



Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 18:00



$



Тема Re: DILURнови [re: Gucci]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 22:40



Privet! Zapochvam moeto pisanie s ugovorkata, che nqmam nishto obshto s narkoticite (zasega), ne smqtam i da imam, no znae li chovek! Tyi kato sym syvsem bos v razi oblast bih iskal nqkoi da mi razqsni sledniq vypros: kak tochno stava "zaribqvaneto" (na uchenicite nai-veche)? Dali obrazyt na proslovutiq dilyr, navyrtasht se okolo uchilishtata i prichakvasht uchenicite, e naistina takyv? Ima li nqkakyv element na podtikvane, na zalygvane, zaribqvane, izhitrqvane, obeshtavane, che tova ne e tolkova opasno i t.n.? Ili dilyryt e nqkoi, koito prosto znae kyde da hodi i kyde ima hora, koito imat nujda ot nego? Ili i dvete? Thanks predvaritelno



Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
Авторazrael (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 10:15



o, da. prodawal sym ganja... i to mnogo



Тема kilur v toia trilurнови [re: azrael]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 20:04



ami sediat do uchilishtata i purvo se predstaviat za "dobri" chichkovci!ama tova sa taka narechenite mizerni diluri!
drugi ima deto sedmai blizo da ochenicite i si znaiat po-otvorenite i sus sushtia "otvoren " ton im podmetvat!
ima vsiakakuv vid diluri!
podkanvaneto igrae osnovna rolia kum pronikvaneto v labilnata psihika na mladejite



Тема Re: DILURнови [re: alabala]  
Автор Hell (az)
Публикувано27.02.02 01:20



Доколкото са ме осведомявали мои познати хлапетии, те купуват от съученици - демек дилърите на дребно са също хлапетии. Предимно такива, които консумират малко по-често, в по-големи количества и вече имат проблем с джобните... сещаш се. А тези, от които те вземат едва ли се навъртат около училищата.
Не е чак толкова лесно да си купиш... не бой се :)

www.wotgamebg.org


Тема Re: DILUR-канови [re: Hell]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано28.02.02 07:19



Аз щото мойта позната е ф, и затова е дилърка
Основно както виждам се възползва от ситуацията - мнозинството искат, защото нямат информация какво е това, как може да се използва и до какви последици може да доведе. И тя просто казва 'аве ский са, мноо е гот, е зами опитай тфа, щи ареса, аве супер е вее човеко' и на който му хареса и продължава да е така обработван от тъпото общество и от тъпите приятели на дилърката (щото те са и негови приятели) после пак си я търси, дори става дилър от следващо ниво ...
Основните райони на дейност съответно са където може спокойно да си я развива дейността и където има подходящи клиенти, в близост до училища но оная глупост че седи на стълбите трябва да си толкова малоумен, колкото малоумни са наистина само нормалните хора че да я повярваш.
Съвсем нормално момиче си е, нито се гъзарее нито нищо такова, просто се възползва от хорската посредственост (като адвокатите и журналистите примерно) но политиците продължават да поддържат високата доходност на работата й в съчетание с високия риск ... кво толкова, ние да не сме марсианци ве ?
Това тук си е изцяло мое виждане, където не го съм упоменал изрично. Определено не съм срещал много други хора да го споделят.
Айде ~~~

<..

..>

Тема Re: DILUR-канови [re: screamBoy]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано28.02.02 09:18



Много интересна позиция.
И пак стигаме до идеята с информацията....
Ех, да можехме да си изкараме клуба на светло.... В смисъл да можеше да се говори така, както ние тук, и хората да са по-в час за к'во става дума.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема coca dilнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 17:19



ne sum chat ama smiatam che ti si nai-visoko v klubnata ierarhia,taka che si hvashtai lapichkite i kum shefovete........;;:))))



Тема В грешка си.нови [re: Gucci]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано28.02.02 23:27



АМа айде да не обяснявам, че се скъсват да ми се хилят колегите на определенията.

__________________
Останалото е мълчание.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.