Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 01.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема EMI DA DEнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 17:14



emi ti kvo predlagash da slojime takiva kato stone deto shte ti kajat:"emi ne se li chuvash kakvo govorish?ti sam si otgovariash na vuprosa" kato izobshto ne pronikva v problema na choveka!
az lichno smiatam che pregradite po telefona ne sa ot nai-visokite!nikoi ne te vijda!
kompetentnost:emi normalno e horata koito shte sa tam da sa chat s problemite!do goliama chast traibva da sa psiholozi(ne e nujno da imat diploma)!sushto taka i da razbirat malko ot fiziologia,za da dadat kompetentno obisnenie s prosti dumi za tova kak deistvat vse pak narkiticite,prinadlejashti na razlichni klasove!
razbirash sama che tuk ne stava duma za pari a za pomosht!razbiram mnogo dobre nakude biesh za parite!nikoi ne bachka bezplatno v chujd interes!az lichno bih se zael no za sujalenie vse oshte ucha!bih go napravil za bezpari zashtoto imam takiva!nishto losho stiga da ne se fukam!ne go i pravia!
kakvo drugo mislish che shte e dobre?a barby?



Тема Re: EMI DA DEнови [re: Versace]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано31.10.01 17:35



Е хайде стига си се заяждал със Стоун де! Аа... бива ли такова нещо, само се разправяте двамата. Вместо сериозно да си говорим... Вземе че пусне единия сериозна тема и другия тръгне да се заяжда. Хайде стига.
По телефона трябва да говориш, в края на краищата... по-притеснително е.
Въпроса не е хората там да са дипломирани психолози, а да си разбират от работата и да я вършат не защото трябва. Може би дори трябва не им се заплаща, ама ситуацията става сложна... тук всичко е в състояние да се направи порочно...

П.П. Вземи ми погледни отговорите на въпросите ти за детето на хомосексуалистите и за превода на думата, че се постарах

П.П.П. И вземи се изкажи за модератор, че и без това малко хора пишат в клуба

Така де
Кен

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: kum Versaceнови [re: Versace]  
АвторNarkomanka (Нерегистриран)
Публикувано01.11.01 08:48



Zvu4i kato v prikazkite... Ne e po dejstvitelnost...
Tova, 4e dilurite me4taqt da zajiveqt normalno e 4udesno. Shtom smqtash, 4e problema im e samo v nabavqneto na sredstva sa tova... Dobre.



Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
АвторVersace (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 11:35



bez diluri drogata niama da vurvi!a bez droga mai ne moje?



Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано28.11.01 15:22



Зависи от гледната точка... в смисъл уж се "борим" срещу въпросната дрога, ама... знам ли.
Обаче имаме невероятно идиотски закони.
Един познат се върна преди няколко дни от Испания (беше в една комуна да се лекува, ама решил че не иска и надал вой). Та като се върна първата работа на РПУ-то беше да го арестуват, понеже, представи си, си е позволил да отиде да се лекува в чужбина при условие, че е задържан (пак за притежание на някакви минимални количества дрога, и то след като му е било позволено да замине.
Абе не ми се коментира... разни хора дето избиват сума ти народ ги пускат да си лекуват зъбите в Швейцария, а такива, които наистина имат нужда от лечение... кучета ги яли. Хайде на съд
Тъпотия от всякъде.

Everything is broken up and dances


Тема Re: DILURнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 15:36



alko se razminavat poniatiata ni!ne mojesh da se borish sreshtu drogata!mojesh da se borish sreshtu dilurite,sreshtu zavisimite,sreshtu politikata!samata droga e nepobedima!chat li si?



Тема Re: DILURнови [re: Gucci]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано28.11.01 15:40



Това ясно... за това сложих кавичките. Имам малко саркастично отношение към всичките "анти дрога" кампании и т.н., сещаш се.
А другото беше кратко лирическо отклонение, понеже ме е яд.

Everything is broken up and dances


Тема Re: DILURнови [re: Versace]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано05.12.01 14:22



dilur dilur,
na vsichki narkotici
dilur dilur
chukam jeni s ei takiva cici
dilur dilur
da be az sum Bary
dilur dilur
da be tva e moeto ferari



Тема mislite li cheнови [re: Versace]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано15.12.01 19:03



razstrelvaneto na diluri shte namali efekta na drogata vurhu choveshkia organizum?



Тема Re: mislite li cheнови [re: Gucci]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано16.12.01 12:00



Историята е показала, че трудничко настъпват революции в мисленето на хората... колкото и парадоксално да звучи. Нещата само си сменят облика, но трудно - същността. Или хайде да не е същността, но моментната акциденция.
Привет от мен...
А на въпроса ти - не.

Everything is broken up and dances



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.