Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано05.03.20 23:34



За цялата страна! За втори път за един месец !


Истински късмет!
Добре, че се случи баш когато всички съседи имат по десетки цоронажирус случаи.

Нашите уважаеми държавни търтеи - тъпи, некомпетентни и малоумни и,мбецили, мислят нас за такива (дебили).
Може и да са прави, иншаллааа!



Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.03.20 23:44



Прави са, олум.. 10 години ги избират едни и същи.. значи, некой не е в час, ама не знам кой... тоз, дето го избират, или онзи, дет избира..





Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.03.20 08:09



10 години ги избират едни и същи.. значи, некой не е в час, ама не знам кой... тоз, дето го избират, или онзи, дет избира..

Десет години? Щото може би предишните 20 години избираните бяха по-добри от тези ли?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема и кфа им е далавератанови [re: mangosutu-168725]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано06.03.20 08:26







Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: parvaty]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано06.03.20 10:53



Теб ли да изберем, дарлинг? : )



Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано06.03.20 10:54



Вероятно разчитат, че с един такова - два онакова :) Ебал сам ги, не мога да ги мисля. Като цяло, това дори е добра стъпка, но трябваше да се каже: хем има грип, хем цоронажирус, така ще ограничим (евентуално) и спреда на втория.





Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: Жугдердермидийн Гура]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано06.03.20 12:13



Обясниха го по друг начин "Има много болни от грип, това пречи на точната диагностика. Няма как да разберем кой от какъв вирус е болен, симптомите са подобни".........натоварва се доболничната и болничната помощ, изчерпва ресурси и тн приказки и алабализми

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Редактирано от tia9 на 06.03.20 12:13.



Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: tia9]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.03.20 12:28



Тази сутрин показаха отвътре лабораторията на ВМА - нулев шанс за неточна диагностика. В технологията, две-три контроли с позитивен резултат правят възможността за неточност =0.



Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: Crrafterr]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано06.03.20 12:38



Гледах вчера откъси от днешния репортаж. Би трябвало да е така. Проверяваха ги и в другите лаборатории в ЕС. Не мисля, че са чак такива идиоти, че да лъжат........свикнали сме с безкрайните лъжи, но точно за това....не ми се вярва. Този "Б" е доста тежък, та няма нужда да се стига до епидемии. Две вълни на грипа са си тежко изпитание за организма, според мен е правилно да опитат да го ограничат. Застрашените от корона са застрашени и от "А", и от "Б", и от всякакъв вид вирусни пневмонии. Та дали ще ме тръшне корона или друг вирус........все тая ми е, всеки от тях би могъл да е смъртоносен. Превенцията е хубаво нещо.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: tia9]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано06.03.20 12:56



Някъде ми бе попадало (но може да е фалшив спомен), че грипния вирус си пази добитъка- когато си активно болен от грип, не можеш да пипнеш друга вирусна инфекция


Не ми се рови.
Грипа...еби го грипа, освен ако не си съвсем на батерии, няма да умреш от него. А и примерно Ремантадина (на съвсем прилична цена) взет навреме, си го оправя добре. Поне тип А, Б - донякъде. Лично проверено навремето.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.