Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За антивисурните програми  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано25.02.13 04:18



Използването на даден софтуер може да се сравни с качването на информация от Интернет. Когато се качва на компютъра информация от Интернет има табло на което се изписва времето за което ще се качи информацията. До него обаче има друг датчик, който отчита бързината на мрежата. И според бързината на мрежата таблото, което отчита времето варира. Защото въпросът е такъв, че трафика на мрежата не е постоянен. И така времето за което ще се качи цялата информация винаги остава приблизително. Но същото е и с използването на софтуерни програми, например антивирусните програми. Постоянно се правят все нови и по-нови антивирусни програми. Така че човек непрекъснато ги оптимизира в своята система. Но, когато той използва стара система и си има съответна антвирусна програма за нея тогава, защо ще му е да качва нови антивирусни програми върху нова система? Въпросът е такъв, че софтуерните системи непрекъснато се обновяват и за тях се правят и съответните антивирусни програми. Така че атаките от нови вируси са предназначени да разбият новата система, а не старата. За старата си има вече утвърдена антивирусна програма и която е отстояла във времето. Докато при новите системи не е така и съответно за тях се прилагат все по-нови и нови антивирусни системи. Още повече тези нови системи, които се правят те да бяха с цел защита на системата изобщо, но не е така. Те всъщност се правят за да има продажби и да се купуват. Ако се правеха с цел защита на системата и това е новото при тях, тогава да. Обаче това не е така новото при тях е например бързина на работата да речем. Както да кажем има нови търсачки за търсене на информация и новото при тях е именно бързината. И при тях вече старата система може да забуксува, тъй като не е пригодна. Но не е пригодна не само за това, че е по-бавна, а и защото не е в порядъка на новите вируси, които се създават за разбиване на нови антивирусни програми. За това, дали ще се използва нова или стара система това е въпрос на начин на работа с тях.



Тема Re: За антивисурните програминови [re: filmfest]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.02.13 11:35



* Ползвай параграфи и нови редове!
Този голям jumble of text едва ли някой герой освен мен ще ти изчете.


* И това дето си го написал какво общо има с Microsoft .NET технологията?
* Не схванах какво имаш предвид със "стари и нови системи" - ОСът ли визираш ? (Windows/Linux/Mac/etc)




Тема Re: За антивисурните програминови [re: Naki]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано25.02.13 18:42



Нали вирусите се разпространяват по Интернет, та за това щракнах тук. Иначе вируси в клетъчния си телефон до сега не съм срещал за това под системи визирах компютър. Иначе си надявах да се домогна до някакви нови дефиниции за антивирусната си програма, обаче се оказа, че за моята версия няма обявени такива. Иначе за текста незнаех, как по друг начин да опиша това явление ъпдейт при положение, че с това надграждане губя връзката на нещата понякога.



Тема Re: За антивисурните програминови [re: filmfest]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.02.13 19:10



Ами в грешка си. За Интернет си има отделен форум/клуб, този тука е за тази ДРУГА технология - .NET (ТОЧКА Нет, не само Нет)!
Има си форуми и за Windows, както и за Софтуер, какъвто антивирусните програми се явяват.
Тези неща са различни и не бива да се бъркат!

Link с инфо за .NET:




Редактирано от Naki на 25.02.13 19:12.



Тема Re: За антивисурните програминови [re: filmfest]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.02.13 19:11



С каква ОС си на компа?
А коя антивирусна по-точно? И коя нейна версия?




Тема Re: За антивисурните програминови [re: Naki]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано01.03.13 11:54



Аз си записах една безплатна антивирусна програма казва се AVG. И тя всеки път ми пише, че компютъра ми е защитен, браузъра ми е защитен и имейла ми е защитен. Но какво, като пише, че нещо е защитено. Всеки може да направи програма, която при включване на компютъра да цитира тези надписи. Тоест аз, как да съм убеден, че това е вярно. За това използвам Symantec AntiVirus 8.2.160.0 на Windows XP версия от 2002 г.

Разбрах, че в уикипедия пише, как .NET Framework е технология на Microsoft, но и те се занимават с какво ли не.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.