Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Visual Studio 6.0нови  
Автор kube (jako pakostnici)
Публикувано05.12.05 03:04



Може ли да ми дадете съвет от къде да почна да се уча.Какво да чета,какви книги да търся,линкове в интернет,с какво прогграмиране по точно да започна в началото а не само да прехвърлям материя и т.н.Вие трябва по да сте запознати за начало с какво да почна и от каде да тръгна.

луд сам мамо,ям паркет


Тема Re: Visual Studio 6.0нови [re: kube]  
Автор z_freeМодератор (людоед)
Публикувано05.12.05 10:30



Задължително ли трябва да се занимаваш с VS 6? Ако не се налага, препоръчвам ти директно да стартираш с .NET 2.0

-------------
Special killer double trouble triple extra nicotine monster!


Тема Re: Visual Studio 6.0нови [re: z_free]  
Автор kube (jako pakostnici)
Публикувано05.12.05 23:09



Налага се.Първо си бях свалил Visual Studio2005 но не можеше да се инсталира.Проблема е че ми иска линензиран сървис пакет.Аз имам Microsoft Office 2003 не знам това SP2 ли се водише но не е лицензиран а свалян от Arenabg също и Visual-a ми е от там.За това се наложи да започна с Visual Studio 6.0. Кофти но какво да направа а па желанието ми да започна да програмирам е голямо и не е от скоро.Иначе Visual Studio 6.0 не си ли заслужава.Стара версия е но все пак всички сте почнали сигорно и от по стари

луд сам мамо,ям паркет


Тема Re: Visual Studio 6.0 [re: kube]  
Автор z_freeМодератор (людоед)
Публикувано06.12.05 11:30



SP2 не е Microsoft Office, SP2 e Service Pack 2 (напиши Service Pack 2 в microsoft.com), инсталирай го от там и ще можеш да си инсталираш VS 2 и 5.

Не започвай с VS 6, едва ли ще ти се наложи да правиш неща с MFC. Не съм срещал литература за VS 2005, но за 2003 има много и навсякъде, и ще ти бъде полезна, какво точно трябва да четеш зависи от с какво точно искаш да се занимаваш.

Успех.

-------------
Special killer double trouble triple extra nicotine monster!


Тема Re: Visual Studio 6.0нови [re: z_free]  
Автор1-t (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 16:22



Abe kolegi...dajte edin link za Visual Studio 2005, kojto da ne e na Torrent ?
Thanks !



Тема Re: Visual Studio 6.0нови [re: z_free]  
Автор kube (jako pakostnici)
Публикувано06.12.05 16:35



Не става и това.Не ще да се свали.

луд сам мамо,ям паркет


Тема Re: Visual Studio 6.0нови [re: kube]  
Автор backinblack (минаващ)
Публикувано09.12.05 12:50



Не става щото не ти е лицензиран уиндоуса, а съм чел и коментари в форумите, че СП2 трябва да се инсталира след инсталация на уиндоус защото се променяли системни работи и много програми се бъгват. Може би и от там идват и негативните настроения с/у СП2. Най-добре си дръпни този уиндоус, с вграден СП2. Работи перфектно без да забива.








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.