Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Заключени Теминови  
Автор fiffy ()
Публикувано03.06.05 18:41



Абе поглеждам в списъка с темите и от 20 теми които виждам на първа страница, 7 са заключени... Защо?

Тъкмо се реших да пиша нещо по темата на ХаМаВ и оп - заключена. Сега модератора ще ми каже че тя няма нищо общо с .НЕТ и такива теми трябва да се заключат за да могат естествено да минат надолу в списъка... Хубаво, ама не се прави по този начин форум. Какъв е критерия за това коя тема се заключва и коя не? Какъв е критерия за това коя тема е полезна за .НЕТ и коя не е?

Работата на модератора е да бъде максималко прозрачен и неговите действия да не се забеляват. Не да стои като стар учител с показалеца в ръка и само да дебне някой да направи нещо "неприемливо" та да го прасне през ръцете...

Абе каквото и да говоря, май дето викат хора - глас в пустиня ще си остане...

Епа, това е моето хоби...



Тема Re: Заключени Теминови [re: fiffy]  
Автор z_freeМодератор (людоед)
Публикувано03.06.05 19:28



Изобщо няма да остане глас в пустиня, цялото това нещо го започнах с идеята форума да стане по-добър, и завинаги подобряването на форума ще ми е единствената цел.

А за заключването на теми - в началото заключих много теми, защото наистина се вдигаха нагоре от мнения като: "на едикоя си дата ме нямаше в София, и затова не ти отговорих на гледането на деца" - има диалози, в които някой си говори и отговаря сам, Fiffy, поне от едно и също IP.

-------------
Special killer double trouble triple extra nicotine monster!

Редактирано от z_free на 03.06.05 19:33.



Тема Re: Заключени Теми [re: fiffy]  
Автор SoulDeaD (no comment)
Публикувано03.06.05 23:34



Както казваше един мой преподавател - "Не мислете че оценката ще е обективна. Тя е чисто субективна и субекта съм аз". Ето това е критерия.
Който иска да си говори за доктори детегледачки и т.н. - има много места за това.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.