Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кандидатура за Модератор  
Автор z_free (людоед)
Публикувано19.05.05 14:20



Здравейте,

тази тема цели издигането на кандидатури за модератори. Тя ще бъде взета предвид при назначаването на такъв когато гласуването приключи.

Като потребител, който цени разработването на софтуер, и обмяната на опит в тази област, искам да издигна своята кандидатура за модератор.

Ако гласувате за мен, и стана такъв, аз ще следвам следните принципи:

1) Няма да допускам паразитни теми (от рода на "Клиника Малинов", и "Има ли сериозен мъж") несвързани със софтуерното разработване. Off Topic теми, ще бъдат допускани по изключение, разбира се.

>> Тази политика цели постигането на нещо много полезно: ако има добър девелопър, който по принцип има желание да обменя опита си в тази област, обаче види теми като "Има ли сериозен мъж", шансът да продължи да чете и пише тук е нищожен.

2) Ще се старая да подържам теми с online ресурси за .net, които да помагат при разработването на софтуерни приложения за тази платформа.

Ако споделяте тези принципи, и имате желание този форум да остане форум за девелопъри, моля, гласувайте за мен.

Разбира се, интернет е свободна среда и всеки има право на мнение. Важно е обаче, че гласовете на хората, които посещават форума по-често ще имат по-голяма тежест в отсъждането. Същото се отнася за добре аргументираните мнения.

Поздрави,
Тодор Тодоров

Редактирано от z_free на 19.05.05 14:23.



Тема Re: Кандидатура за Модераторнови [re: z_free]  
Автор Dorian_Gray (Bachelor #1)
Публикувано19.05.05 14:29



Аз съм ЗА!
Няма да е лошо да има и още един модератор!



Тема Re: Кандидатура за Модераторнови [re: z_free]  
Автор SoulDeaD (no comment)
Публикувано19.05.05 16:03



Аз съм за z_free с две ръце!
познавам го, сериозен и принципен човек е, така че гласувайте за него :)



Тема Re: Кандидатура за Модераторнови [re: z_free]  
АвторMemo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 16:06



И аз съм за!
Не познавам z_free, но е крайно време някой да се заеме да прочисти форума от глупости.



Тема Re: Кандидатура за Модераторнови [re: z_free]  
Автор Survivor (X)
Публикувано19.05.05 16:19



И аз започнах сериозно да си мисля, че този клуб няма да го бъде, ако не се намери някой ентусиаст да чисти боклуците. z_free ми изглежда сериозен, нахъсан, очевидно милее за клубчето, затова го подкрепям за модератор.

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема Re: Кандидатура за Модераторнови [re: z_free]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 16:35



Гласувайте за мене.
Обещавам да изчистя авгиевите обори наречени клуб .НЕТ
Обещавам бира и кебапчета на корем поне до изборите.
Обещавам да следя и чистя редовно клуба.Купих си прахосмукачка скоро.
Или както се казва: Това което мога да ви обещая друг не може да ви даде.



Тема Re: Кандидатура за Модераторнови [re: XaMaB]  
Авторstd:cin (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 16:41



Един /а може и 2/ гласа за Хамав



Тема Re: Кандидатура за Модераторнови [re: std:cin]  
Автор Survivor (X)
Публикувано19.05.05 16:53



Трябваше май да се уточни, че право на глас имат само регистрираните. Сори, ама иначе всеки може да напише 20 теми, като ползва само еднобуквени никове.

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема Re: Кандидатура за Модераторнови [re: Survivor]  
Автор z_free (людоед)
Публикувано19.05.05 17:17



Да, заедно с това мнения от потребители регистрирани специално за това гласуване (с по едно мнение) или потребители, непосещаващи клуб .net (а клубове като 30-40 например) не могат да се смятат за 100% достоверни.

-------------
Special killer double trouble triple extra nicotine monster!


Тема Гласувам за 2 модератора :) [re: z_free]  
Автор fiffy ()
Публикувано19.05.05 18:01



Аз гласувам да направим и z_free и ХАМАВ модератори. Никога не е излишно да има повечко от тях а двамата са перфектна комбинация :)))) един сериозен и един веселяк :))) В тази професия (така де, компютър-рилейтед :)) не трябва да се забравя смеха, щото инъче ще станем чепове.....

Епа, това е моето хоби...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.