Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Otnosno 6ef4eto na sodi devnia :))))  
Автор Demon-ClubHonda (HONDA-FEN)
Публикувано24.07.03 18:58



Abe pi4, za6to spori6 i razvalia6 foruma!!!???
ne razbira6 li, 4e barka6 ne6tata, C# e sistemen ezik za programirane, a VB e za pisane na Application prilojenia. Klientski, za vrazki kam bazi danni i tam kakvoto o6te se seti6! Ako si dobar programist, bi triabvalo da si go proumial!
A kato goni6 takava velika proizvoditelnost slez na ASM, az li4no sam mu goliam fen, kakto i na C#, kakto i na VB, no i moga da napravia razlika mejdu nivata. Nikoi niama da ti pi6e 3D engine na VB ili OS. Nito pak 6te pi6e prilojeniata za bazi danni deto razrabotvam na VB i VBA na C#, za6toto dokato go napravi6 tova prilojenie i integrira6 s vsi4ko, koeto sa ti poiskali, to ve4e niama da e neobhodimo A ina4e v tvoito prilojenie za razlika ot tova na VB menuto 6te se iz4ertava po-barzo ;-)))))) a tva e MNOOOOGO VAJNO za konkretnia slu4ai Ako izob6to niakoi go zabeleji.
Kato pra6ta6 edin SQL prez ODBC ili tam kvoto iska6 na SQL Server ili Oracle Server, vremeto mu za izpalnenie 6te e ednakvo barzo i na VB i na C#
Osven tova s ASM ne sam si nameril rabota o6te, a sam pisal draiveri, tools4eta, virusi i dori i malki bazi danni!!!
A s VB si namerih i to tia me nameri.
Nikoi niama da ti pla6ta da pi6e6 niakakvo prilojenie 3 meseca, kato niakoi na VB 6te go napi6e za 1 sedmica i v kraina smetka proizvoditelnostta 6te e ednakva i pri dvete prilojenia
Ako moje6 me razberi i proumei i se namesvai vav forumite samo po temata, a ne s glupavi izkazvania. Kogato razbere6 razlikata mejdu nivata na programirane, moje da se kaje, 4e si zapo4nal da stava6 programist.



Тема Re: Otnosno 6ef4eto na sodi devnia :))))нови [re: Demon-ClubHonda]  
Автор.NET (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 11:47



А бре хора, стига сте спорили за VB и C# и т.н. Който е наистина запознат знае, че разликата между езиците особено в .NET вече е много малка... Толкова са сходни, че 99% от нещата, които могат да се направят на C#, могат да се направят и на VB (и обратното). Все пак всеки един език ползва класовете на FrameWork-a. А за тия дето много им се пишат "тонове" сорс, хората са си оставили и C++ (било то за чист или managed код).

И учете .NET-a, че натам отиват нещата!

Айде МИР да има!



Тема Re: Otnosno 6ef4eto na sodi devnia :))))нови [re: .NET]  
Автор Demon-ClubHonda (HONDA-FEN)
Публикувано25.07.03 13:43



Saglasen sam s tebe




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.