Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема aide i ot mene , daje i vapros?  
Автор Magellan (neznam)
Публикувано30.06.03 18:30



Breh da ne povjarvash che ja ima tazi grupa ;-)))
aide da vidim kolko hora shte ima vatre ;-)))


Njakoi da raboti s webmatrix-a i da znae mnogo za neja?Interesuvame dali raboti s J# BEZ da e instaliran Distribution KIT-a?

Kasmet


Списание за Web технологии

Тема Re: aide i ot mene , daje i vapros?нови [re: Magellan]  
АвторJiovanni (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 13:39



Не може ако си инсталирал VS .NET 2003 ще видиш , че без да пита си слага дистрибуцията



Тема Re: aide i ot mene , daje i vapros?нови [re: Magellan]  
Автор TPECKATA (разболяващ)
Публикувано23.07.03 00:36



За да ползваш J# трябва да имаш инсталирани като минимум .NET Framework и J# Redistirbutable Package.
Едното за да можеш да подкараш изобщо каквото и да е .NET приложение, а другото за да има с какво да ти се компилират J# файловете. Ако си си ги компилирал предварително до IL (в асемблита) и не ползваш сецифични за J# класове, би трябвало да можеш да си изпълняваш приложението и без инсталиран J# Redistirbutable Package.
Само, че за ASPX и ASMX приложения, писани на J# (в смисъл езика използван в ASPX/ASMX файла е J#) ще ти трябва J# Redistirbutable Package, тъй като те се компилират при установена промяна във файла при първото обръщение към него.

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.