Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 14.05.24 
Музикални
   >> The Doors
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема daite malko da jivnemнови Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано07.10.06 22:59



dobur den zna4i nov sum(e sq se regnah)i vikam daite malko da sujivime toq forum
6tot s malko hora moga da si govora kouto razbirat tekstovete na JIm......ta puskaite sekvi temi......za kauzata!!!ta ae i az 6e pusna edna ama utre 6tot sqq smqtam da pospq malko!!ta aide priqten den ot mene.



Тема Re: daite malko da jivnem [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано24.10.06 23:17



Уахой мен!

YES!



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Coorhagen*Willendorf] Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано25.10.06 18:45



oo брат как си



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано28.10.06 19:53



Бива! Поддържаме Джеймс чрез песничките му. СЛушкам почти всек иден crystal ship



а ти?

YES!


Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Coorhagen*Willendorf] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 20:55



Здравейте!
Нещо пак почна да ме хваща спиритуалистичната магия на тея момчета. Не знам, сякаш е като грип, който го ловя някоко пъти в годината. Едно странно състояние на отчужденост и апатичност към всичко и всички-може и да е любов, ама не знам. Приисква ми се да избягам там горе при тия и да завъртим един вечен, неспиращ танц под съпровода на вселенските ритми. Ама още ми е рано, ще поживея, па тогава ще реша к'во ша става.
Иначе в момента се опитвам да изживея THE END(ама не в буквалния смисъл

), обаче странна работа, ще видим до къде ще я докарам.
Привет и на теб приятелю!(ама къде ги изнамираш тея странни имена)



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано29.10.06 21:59



мхм......ми ся аз за такива 4увства дет незнам дали са лиубов или не,много мога да говоря ама ся тва е некъв форум..вие скаипова или аицикиута имате ли?



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Jikata] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 22:37



Все призиви от рода на "хаиде да живнем", "хаиде да поразсъждаваме върху...", а пък като му дойде реда и всички се изпарявате. Все кат дойда и ни жива душа, мъртвило братче. А уж фенове...
От един час се чудя кво да ви кажа...
Ама слушайте Дорс, те поне ще ни посредничат, за да остановим духовна връзка


Ае лека и да живеят... шаманите, гурувците, мислителите, предводителите, Морисъновците... и всички, които завършват на "-те".




Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 22:55



Tака, здравей, хубу, че кат седна да пиша, и по цял час не моа да измисля кво да напиша(ама за касмет през тва време някой друг ме изпреварил и си е казал мнението или си е задал наложащият въпрос

).
Има и малко любов... и малко опиянение,.. а бе няква магия... нещо става... движи се из въздуха... вибрира...завихря се...подмята ме.... сваля ме на земята и пак наново...същото, но малко по различно...или по-бързо или по-бавно...важното е да е приятно. А то е!
Имам първото... ама ша го сменям(името)...щото постоянно сменям местонахождението си... ама до 1 месец ша са остановя за постоянно... тогава може спокойно да поразсъждаваме за ... живота?... смъртта?... изкуството(в частност музиката)...буквите...думите...изреченията... ... ... и техният смисъл като едно цяло и влиянието, което оказват върху нас и Его-то ни... и върху избора ни , по коя пътека искаме да поемем във тленното ни състояние...а след тва и във Всемира...
... ако си фен на Дорс значи не те е страх да поемеш по пътя на неизвестното...без значение къде ще те отведе ... нали?
... ... ... ... ... .... ...
Да живее безсмъртието!(на духа



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Jikata] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано29.10.06 23:20



И вампирите приятелю и вампирите.


Отдавна не сме се виждали да..... всъщност май от Нирвана.

Аз си обичам дългите имена и все са германски бее...... ненам шо....

YES!



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Jikata] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано29.10.06 23:22



малеее Жика, да земеш да пийнеш и за мен неколко чаши вино, та съвсем да се зачудиш какво да кажеш ... освен "Show me the way to the nex little girl!!!!"



YES!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.