Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 30.05.24 
Музикални
   >> The Doors
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема daite malko da jivnem Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано07.10.06 22:59



dobur den zna4i nov sum(e sq se regnah)i vikam daite malko da sujivime toq forum
6tot s malko hora moga da si govora kouto razbirat tekstovete na JIm......ta puskaite sekvi temi......za kauzata!!!ta ae i az 6e pusna edna ama utre 6tot sqq smqtam da pospq malko!!ta aide priqten den ot mene.



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано24.10.06 23:17



Уахой мен!

YES!



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Coorhagen*Willendorf] Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано25.10.06 18:45



oo брат как си



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано28.10.06 19:53



Бива! Поддържаме Джеймс чрез песничките му. СЛушкам почти всек иден crystal ship



а ти?

YES!


Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Coorhagen*Willendorf] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 20:55



Здравейте!
Нещо пак почна да ме хваща спиритуалистичната магия на тея момчета. Не знам, сякаш е като грип, който го ловя някоко пъти в годината. Едно странно състояние на отчужденост и апатичност към всичко и всички-може и да е любов, ама не знам. Приисква ми се да избягам там горе при тия и да завъртим един вечен, неспиращ танц под съпровода на вселенските ритми. Ама още ми е рано, ще поживея, па тогава ще реша к'во ша става.
Иначе в момента се опитвам да изживея THE END(ама не в буквалния смисъл

), обаче странна работа, ще видим до къде ще я докарам.
Привет и на теб приятелю!(ама къде ги изнамираш тея странни имена)



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано29.10.06 21:59



мхм......ми ся аз за такива 4увства дет незнам дали са лиубов или не,много мога да говоря ама ся тва е некъв форум..вие скаипова или аицикиута имате ли?



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Jikata] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 22:37



Все призиви от рода на "хаиде да живнем", "хаиде да поразсъждаваме върху...", а пък като му дойде реда и всички се изпарявате. Все кат дойда и ни жива душа, мъртвило братче. А уж фенове...
От един час се чудя кво да ви кажа...
Ама слушайте Дорс, те поне ще ни посредничат, за да остановим духовна връзка


Ае лека и да живеят... шаманите, гурувците, мислителите, предводителите, Морисъновците... и всички, които завършват на "-те".




Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 22:55



Tака, здравей, хубу, че кат седна да пиша, и по цял час не моа да измисля кво да напиша(ама за касмет през тва време някой друг ме изпреварил и си е казал мнението или си е задал наложащият въпрос

).
Има и малко любов... и малко опиянение,.. а бе няква магия... нещо става... движи се из въздуха... вибрира...завихря се...подмята ме.... сваля ме на земята и пак наново...същото, но малко по различно...или по-бързо или по-бавно...важното е да е приятно. А то е!
Имам първото... ама ша го сменям(името)...щото постоянно сменям местонахождението си... ама до 1 месец ша са остановя за постоянно... тогава може спокойно да поразсъждаваме за ... живота?... смъртта?... изкуството(в частност музиката)...буквите...думите...изреченията... ... ... и техният смисъл като едно цяло и влиянието, което оказват върху нас и Его-то ни... и върху избора ни , по коя пътека искаме да поемем във тленното ни състояние...а след тва и във Всемира...
... ако си фен на Дорс значи не те е страх да поемеш по пътя на неизвестното...без значение къде ще те отведе ... нали?
... ... ... ... ... .... ...
Да живее безсмъртието!(на духа



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Jikata] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано29.10.06 23:20



И вампирите приятелю и вампирите.


Отдавна не сме се виждали да..... всъщност май от Нирвана.

Аз си обичам дългите имена и все са германски бее...... ненам шо....

YES!



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Jikata] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано29.10.06 23:22



малеее Жика, да земеш да пийнеш и за мен неколко чаши вино, та съвсем да се зачудиш какво да кажеш ... освен "Show me the way to the nex little girl!!!!"



YES!


Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано30.10.06 10:56



мми ся влиубих се в една хипарка дето съм я виждал само 1-2(наи много)пъти и се 4удя при следва6тия път кат се сре6нем дли да и кажа ма проблема е 4е тя е 11 клас и си има гадже(аз съм 8)..ма се пак е хипарка.....ммм ся ми хрумна една идея зна4и поне тя свири и на китара..мое да и кажа...."ми китарата в къ6ти вади едни гадни звуци 6тот е разтроена и издава едни такива звуци:Дрънн оби4ам та хипи Дръннн може ли да та цуна"



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано30.10.06 11:05



Гоу фор ит бой!!! Ний ша та крепим с подсвирквания и ръкоплясък!



YES!


Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Coorhagen*Willendorf] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 11:53



Давай по-смело, не му мисли толкова, трепи наред, люби наред...да живее разюздаността.
Ех, хубу е да си млад и сводбоден... и волен...и необременен от мъката на старостта и самосъжалението...че после ша има само: "ино време кат бях млад и мацките кат бях... и тъй хубу си е..х, ама вече няма."
Аз ша съм тука дет съм сега за 3-4 дена, тъй че ще попиша малко, че да наваксам. Закрепил съм стола за пода, пуснал съм похотливо ръце на клавиатурата и не смятам да мърдам, докато не си излея всички простотии, които са се заформили в моят раздвоен и объркан(дано да не стане побъркан

) мозък.


А бе вие сте нещо много лаконични, затва аз ша са помъча и за зарад вас.
Еми ся кат слушах THE END(за пореден път), направо са изчерпах, тая главоблъсканица тотално ме изцеди. Особено в апогея на песента, където струва ми се музиката обрисува възсядането и пришпорването на Змията, последвано от бясно и разюздано препускане из света на стихиите. Не знам, тая магия тотално обгръща, огънят вътре в мене напира да излезе, имам чувството , че ще избухна, че ще експлоадирам и ще се разпръсна на малки частици, едновременно чужди една на друга, но и част от едно цяло.
Плавам...плувам...летя...!
Тая музика ми се струва малко сектантска, не знам що, ама имам някво такова вътрешно усещане.
ПП: мноооо е гадно, когато точно преди да изпратиш съобщението тока вземе, че спре!




Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Jikata] Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано01.11.06 15:54



деба има си гадже което ме кара да си мисля 4е ни6то няма да стане...и тя 6е ми се исмее в лицето!



Тема :))))))))))))))нови [re: Jikata] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (black hole sun)
Публикувано01.11.06 17:54



Ех... от толкова отдавна не съм влизала и писала тук, че сега ми е като завръщане удома



The End е уникална песен... от тия, които тотално те разтърсват! It hurts to set you free, but you'll never follow me... The end of laughter and soft lies, the end of nights we tried to die...

Хайде да се напием заедно!

I wish I had a river I could skate away on...

Тема Re: :))))))))))))))нови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано01.11.06 18:06



аиде само skype има6 ли та да се разберем!



Тема Re: :))))))))))))))нови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Автор muradkhan (Худавендигяр)
Публикувано03.11.06 14:11



Хайде да се напием заедно




Наздраве!!



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Jikata] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано06.11.06 13:05



Хехе, брато, бая си зациклил на пияно



ний сме вече по-лаконични щото писахме дълги години и нещо веч не мож се излъжем да напишем някой бонус бисер, докат ти се справяш добре! Бравос!


Бай дъ уей, аз лично смятам че апогея на ди енд е изразената музикално структура на мъжкият оргазъм, според Джим & co.
Дори във филма, те споделят (всъщност Джон Денсмор) че с него са свирили сякаш са в оргазъм и сякаш самият Дионисий е сред тях.


Верно си смърди на разюзданост в ДООРС

YES!


Тема Re: :))))))))))))))нови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (black hole sun)
Публикувано06.11.06 14:14



Хихи, аз съм старомодна - ползвам icq.

Просто пиши кога и къде ти е удобно и ще го обсъдим дружно.

Какво стана с хипарката, btw?

I wish I had a river I could skate away on...

Тема Re: :))))))))))))))нови [re: muradkhan] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (black hole sun)
Публикувано06.11.06 14:22



Ооо!

Наздраве и благодаря!

I wish I had a river I could skate away on...

Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор debaifakanitenikove (непознат )
Публикувано06.11.06 17:22



em alchemist kaji koga si svobodna se vidime!
PP:kat se vidime 6e ti obqsnq!



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано07.11.06 20:57



забиваш се с колежката, а?



YES!


Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Coorhagen*Willendorf] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 20:49



Да, така си е, цялата песен е нещо оргазмвъщо, бясна работа, доста обсебени са биле докато са правели музиката си. И аз се се опитвам да си го обяснявам с думи, ама няма смисъл, за к'во са ми думи като имам чувства и сетивност

( т'ва беше тъпо, ама ми се пише, ей така заради самото писане, така че извинете)
Обичам общите приказки, ей така да следя мисълта си и да записвам всичко, което ми хрумва в дадени момент. В моментите на безразличие и апатия,(тука май не трябва да има запетая, ама аз ша сложа от себе си за кеф и упоритост) или в моменти на върховна сладост и опиянения, когато БОГ и АЗ се слеят в "БОГЪТ-АЗ" и когато всичко Земно и Небесно, Адът и Раят се претворят във своята противоположна същност, прикрепени за основата си, поемат цялата енергия на Твореца като своя същностна и изначална следва (извода е нелогичен), че сме едим и същ субект на/в обективният свят.
Да, понякога определено се опитвам да осмисля ДЖИМ и колегите му в чисто философската страна на музиката им, щот поначало текстовете не ги схващам, не само като превод, но и като дълбочина на изказа(все още, ама има още вода да тече, може да се науча да гадая смисъла на символиката в текстовете му.)
Със Здраве и Наздраве!



Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: Jikata] Отговор на мнението
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано16.11.06 21:18



Наздраве!
Голема работа са те, голема си и ти



YES!


Тема Re: daite malko da jivnemнови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
Авторdebaifakanoteniove (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 20:38



hahahahah mnooo intersno!!aide daite skype deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!?????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.