Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 03.06.24 
Музикални
   >> The Doors
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: 2007нови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Автор spanishcaravan (i know you can )
Публикувано02.02.07 16:20



във вторник ли е рождения ден на боб марли? (питам, щото не знам наистина)





Тема Re: 2007нови [re: spanishcaravan] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (superunknown)
Публикувано05.02.07 11:55



Да, тогава е.

Ще се напием ли?

Аз никоя съм. А ти кой си?

Тема Re: 2007нови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Авторdebaifakanietnikove (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:10



..malko 6tot na6te sa v nas i psoel 6e ima kfo pak si pil be laino takova.......Samo edna bira mamo..a sq me zavedi da povru6tam v kenefa :D ne e bavam se malko 6e se ponapiem...........ou utre e!!!!



Тема Re: Срещата!!!нови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Авторdebaifakanietenikove (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 17:34



EI VERNO E UTRE>>>>>>>>>>>>>>>>>DAAAAAAAAAA NEEEEE ZABRAVITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Срещата!!!нови [re: debaifakanietenikove] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (superunknown)
Публикувано05.02.07 18:08



Хехе, обаче не сме определили нито място, нито час...



Аз никоя съм. А ти кой си?

Тема Re: Срещата!!!нови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Авторdebaifaknitenikove (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 20:25



eeeeeeeeeeeeeeee 4eti de skrovi6te............3 4asa(sledobed)na piloniteeeeeeeee!



Тема Re: Срещата!!!нови [re: debaifaknitenikove] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (superunknown)
Публикувано06.02.07 11:19



Браво съкровище! А ние, които сме на работа, как да дойдем по това време?



Аз никоя съм. А ти кой си?

Тема Re: Срещата!!!нови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Авторdebaifakanitenikove (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 11:42



zvezdi4ke nogo si golqma.....eeeeeeee aide nikoi li nqma da doide :(



Тема Re: Срещата!!!нови [re: debaifakanitenikove] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 18:30



Хахаха, добра организация...важното е , че се засичате тук...след време може и навън...нещо взех да чопля подложката на мишката...стара е...две зебри са на водопой...наоколо пустош...горещият вятър роши небрежно козината им...братовчедка ми, ми опява на главата...все още съм влюбен...снегът навън се разтопи, площадката пред нас е кална, асвалтът също...лошото е, че съм с кецове, ако пак завали сняг, ще ми замръзнат краката...не, не е лошо, не е толкова опасно, здраво копеле съм, калено...иначе отдавна не съм чувствал краката си така добре...по-свободни са...маратонките ги затормозяваха...студентска работа, не, по-скоро младежка...май никога няма да порасна...ама че то мъжете, кога пък сме узрявали напълно за пълноценен, социален живот...никога...това е по-женската част...по-мъдро социално същество от жената няма...много често се убеждавам в това...и хубаво , че са те, за да не сме през цялото време отвеяни...поздрав за всички момичета и жени (която, както се чувства

) с "Gloria" и "L A WOMAN"...не знам, днес много ми се слушат тея двете... ...



Тема Re: Срещата!!!нови [re: Jikata] Отговор на мнението
АвторJikata (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 18:57



Особено "Gloria"...отдавна не съм бил толкова спокоен, колкото сега...в тези моменти най-обичам да слушам Дорс...не, че разбирам нещо от музиката им...но ми е приятно да ги слушам, мисля, че това е наи-важното...много одухотворена песен...много младежка...изпълнена с живот...кара ме да танцувам...отдавна не съм се чувствал така...без напрежение...лек, разголен, повърхностен...влюбен, разлюбен...щастлив и доволен...
...................................................................................................................................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.