Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 18.04.24 
Музикални
   >> The Doors
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Истината...нови Отговор на мнението
Автор movie (24 kadyra x 2)
Публикувано21.02.02 09:03



The Doors и Джим Морисън... Виждам че клуба вече запада темите са изчерпани няма нещо ново нещата се предъвкат... Що ли? Ние ли сме виновни или не сме копетентни или достатъчно фенове на Джим?..хмм То че групата е велика спор няма но не забелязвате ли, че след като е направен филма тогава има ренесанс за феновете на Вратите. Бих го нарекъл носталгия по времето на 70 те години когато е имало сексуална революция, свободни движения хипита, или с две думи Секс, Рокендрол и Наркотици..И Make love no War.. Войни винаги ще има.. и мирна жаба ще има винаги.. Но нещата не са така както в идеализираното поколение на 70-те год.Сега долара играе водеща роля материалното над духовното... Новото робство на 21-ви век е потрепителската мания ..къща, кола, Tv, PC.. GSM, DVD...мебели градинки вили екстри екстри консумация и пак консумация и до къде ще стигне това. Нищо не безкрайно и неограничено .. The end
ще дойде на всички наши планове край няма повече спасение или изненада ..
the West is the best..
Убиецът се събуди....обу ботушите си .....сложи си маска от галерията ...
и продължи нататък ......стигна до сестра си .....и после при брат си...и продължи нататък......стигна до една врата и погледна вътре .....
"Татко?"
"Да, сине?"
"Искам да те убия . ....Мамо....., искам да те шибааааммм .....цяла нощ......"



The end this is the end my only friend....
края на смеха и лъжите ......thiiiiis is theeee eeeennnnddddd

движението му е майката...

Редактирано от movie на 21.02.02 09:05.



Тема Щонови [re: movie] Отговор на мнението
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано21.02.02 10:14



да запада клуба?
Напротив, гледай колко маймуни се събрахме на клончето... ТОва, че говорим и за други групи нищо не значи - просто намираме още общи неща, понеже има връзка... това е. Ние сме си тук, и сме абсолютно компетентни поради простата причина, че това е нашата музика. Какво повече? Имаме къде и за какво да говорим.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: Щонови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм] Отговор на мнението
Автор movie (24 kadyra x 2)
Публикувано21.02.02 16:35



Ами говорете :))

движението му е майката...


Тема Re: Що -тонови [re: movie] Отговор на мнението
Автор Echoes (непознат )
Публикувано21.02.02 19:45



к'во значи компетентни?
ако ше се предъвкват теми, по добре да се мълчи :))
но винаги има някой "нов", който преоткрива топлата вода и започва да крещи от радост, иска да сподели екстаза от изпитаното върху себе си откритие... или да попита за още
нека го има т'ва тука
а ако някой трябва да е специалист по Джим Морисънология... аз не държа да съм :)
аз съм спец. по т'ва какво ми носи заложеното от него и от бандата му след толкова години... :)

дъ уест не е дъ бест... тук не е уцели ;-)



Тема Изводи..нови [re: Echoes] Отговор на мнението
Автор movie (24 kadyra x 2)
Публикувано22.02.02 01:04



От поставянето на постинга 21.02.02 09:03 до 22.02.02. 01:03ч.
Темата е видяна 16 пъти .... Слаба работа
Извод: Лидера Джим е мъртъв колкото и да си викаме че жив в сърцата ни ..
Клуба The Doors е изпаднал.... това е положението

движението му е майката...


Тема Re: Изводи..нови [re: movie] Отговор на мнението
Автор upuHka (Интроверт)
Публикувано22.02.02 09:14



Бравоо, пляяс-пляясс с ръчичкии ! Страхотен извод... И ти какво правиш, за да не е клубът такъв??Ама всъщност нищо му няма... То и аз мога да давам оценка, то това всеки го може... Важното е да се чувстваш добре и от време на време да споделяш идеите си родени или не от музиката на Доорс... Кажи ти как си го представяш този клуб? Изглежда си имал някаква представа и сега тя е разрушена????


* Поля от умрели, млади тела ... ме раздират *


Тема Re: Изводи..нови [re: movie] Отговор на мнението
Автор Echoes (непознат )
Публикувано22.02.02 12:37



ok
Джим е мъртъв
дори и клубът да го закрият? и? т'ва ще изтрие ли дисковете ми? ще отреже ли началото и финала на "Апокалипсис сега"?
и ще ми отнеме ли прекрасните мигове, които свързвам с "Райдърс он дъ сторм"?

. . .



Тема Дръжки...нови [re: movie] Отговор на мнението
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано22.02.02 13:54



и са к'во?
На провокации ли ще си играем?
We can plan a murder or start a religion.



__________________
Останалото е мълчание.


Тема Хмммнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм] Отговор на мнението
Автор movie (24 kadyra x 2)
Публикувано22.02.02 16:37



Добре де само размътих малко блатото
Да се живнете или както имаше един филм "Да разлаем Кучетата"

"Вижте, истинската поезия не казва нищо, само опипва възможностите. Отваря всички врати. Може да минеш през която искаш.
Имено за това ме привлича толкова много-защото е вечна. Докато има хора, те ще могат да помнят думи и комбинации от думи. Нищо друго не може да оцелее от тоталното унищожение, освен поезия и песни. Никой не може да запомни цял роман. Никой не може да опише филм, скулптура или картина, но докато има човеци, песните и поезията ще оцеляват. Ако поезията ми има някаква цел, тя е да освободи хората от ограниченията им в чувствата и възгледите." Джим Морисън

движението му е майката...


Тема Знам,нови [re: movie] Отговор на мнението
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано22.02.02 17:28



усетих.
Тук сме си.
Да си говорим за поезия.

__________________
Останалото е мълчание.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.