Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 14.06.24 
Музикални
   >> The Doors
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: хахаха - 2 questions...нови [re: Jeff Lynne] Отговор на мнението
Автор Nickname (God)
Публикувано15.06.02 15:18



1) Как точно го измери тоя KI 174, бе, мило? С някой смешен неадекватен тест....
2) Защо си мислиш, че степента на инфантилност зависи от КИ?

просто общи въпроси - аз не смятам, нито че ти е толкова КИ-то, нито че си толкова инфантилен

_______

"Do not run! You will only die tired!"


Тема Re: Шъ 'земанови [re: Jeff Lynne] Отговор на мнението
Автор Nickname (God)
Публикувано15.06.02 15:21



ами възможно е
след като ти си взел 174 единици от интелигентността, за мен остават по-малко от 30, така че не може да искаш да правя разлика между числа като три и седем

_______

"Do not run! You will only die tired!"


Тема Re: хехехенови [re: Jeff Lynne] Отговор на мнението
Автор Nickname (God)
Публикувано15.06.02 15:27



"kude vidq hora tuk?...az sum parazit!"
това как да го разбираме? Че ти си единственият потенциален човек тук, но тъй като дори и твоята височайша особа е паразит, то какво остава за другите низши същества....

пропусна цветето в косата

_______

"Do not run! You will only die tired!"


Тема Re: shaggy dog si ti,malkija mi Andrei Chikatilo si tiнови [re: Jeff Lynne] Отговор на мнението
Автор Bgpunk (Тъжен БоРсУк)
Публикувано15.06.02 15:29



Abe, pishlio, shto ne si poglednesh greshkite v izkazvaniata i tozi koeficient kyde si go izmeri? Ia si prgledai smetaloto i prestani da rysish prostotii! Miastotot ti e v Mongolia, a tia e daleche.... obache mongolcite s nishto ne sa vinovni da im prashtam plujek kato teb!
MOTIKA za teb, MOTIKA!
ot batko ti

P.S> Ako smiatash da ubivash horata sys smeshki, garantiram ti che mojesh da go pravish i bez da govorish. Edno tvoe poiaviavane bi bilo ravno na stihiiino bedstvie.

PUNK'S NOT DREAD!
Музика:


Аз:098439532

Тема Re: Поднебеснанови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм] Отговор на мнението
Автор Jeff Lynne (E.L.O.)
Публикувано16.06.02 05:29



OK,samo predpolojih koq si...pomislih,4e sme se zasekli na edin otdavnashen kupon.



Тема Re: хахаха - 2 questions...нови [re: Nickname] Отговор на мнението
Автор Jeff Lynne (E.L.O.)
Публикувано16.06.02 05:36



1.Za moqt KI pitaj horata ot MENSA - imam diploma ot tam...testa e smeshen i neadekvaten,razbira se!Takiva kato teb ili bgpunk shtqha da izgurmqt kato krushki na nego!

2.Infantilni genii nqma!

Da,vuzmojno mi e da mi e po-golqmo KI-to,shte ida da se testvam na zapad...The West Is The Best,kakto e v pesenta.
Infantilni sa napunite vi da me osmeete publi4no.



Тема Re: Шъ 'земанови [re: Nickname] Отговор на мнението
Автор Jeff Lynne (E.L.O.)
Публикувано16.06.02 05:41



Tova "sedem" go napisah ej taka,bez da ima smisul.Star Lennon-ovski pohvat.

KI-180 e priznat za genialnost,spored kriteriite na MENSA...Kakvo da govorim pove4e? Nqkakvi 6 edinitzi ne mi stigat...K'vo da se pravi,ne znam de e Mongoliq!



Тема Re: хехехенови [re: Nickname] Отговор на мнението
Автор Jeff Lynne (E.L.O.)
Публикувано16.06.02 05:43



Ti i za ameba ne stavash.



Тема Re: shaggy dog si ti,malkija mi Andrei Chikatilo si tiнови [re: Bgpunk] Отговор на мнението
Автор Jeff Lynne (E.L.O.)
Публикувано16.06.02 05:55



Abe,drishlio, kude vidq greshki v izkazvaniqta mi??? S bezgreshniq sednal da se nadtzakva...Po-gore obqsnih kude sum si go izmeril...a ti ima li kakvo da merish,osven prostotiqta si?Golqm tupak si,da znaesh!

A za teb ZATVOR!Bez pravo na objalvane!ZATVOR!
Golqm batko si,nqma shto...nqkakvi si tri godini...leke piratsko!

P.S. >Teb spetzialno nqma zashto da te zaka4am,ti si si ubit po rojdenie...Kato skapanata muzika,koqto predlagash i slushkash!

PUNK'S ARE DEAD FOREVER



Тема Re: The Doors - liubima pesen?нови [re: Shakermaker] Отговор на мнението
Автор Elan Morin Tedronai (фен)
Публикувано16.06.02 16:15



Може би "The End"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.