Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Тема Как се превърта водомернови  
Авторвoдa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 12:51



Как мога да си превъртя водомера на студената вода? той е мокър тип и не е пломбиран но си го отчитат, така че мога да го сваля.



Тема Re: Как се превърта водомернови [re: вoдa]  
АвторBoдoмaйcтop (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 00:24



Не го сваляй - отваряш си работа . Спираш водата , развиваш капачката със стъклото , и превърташ с ръка стрелките на единиците и десетиците в разумни граници . Стрелките са пластмасови и се въртят много лесно .Около 50 % от водите на В и К изтичат от пропуски по улици , канали и незнайно къде . С твоят водомер - бълха ще ги ухапе ...



Тема Re: Как се превърта водомернови [re: вoдa]  
Автор AquilaX (познат)
Публикувано29.08.01 00:34



чувал съм че става с прахосмукачка

____________
умният знае кога да говори, мъдрият знае кога да мълчи


Тема А пломбата на капачката?нови [re: Boдoмaйcтop]  
Авторвoдa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 09:18



А пломбата на капачката?
плюс това имам и проблм със стотиците, защото от доста време не съм ги пускал да го отчитат.



Тема Re: Как се превърта водомернови [re: вoдa]  
Авторkлп (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 13:50



Спираш водата, и отвърташ гайката на водомера от към страната на спирателния кран. След това свързваш прахометлачката (прахосмукачката) към някой от крановете на инсталацията ти, отваряш го и готово. Само да не забравиш ремижима на включване да бъде на обдухване.
Най добре обаче става ако имаш компресор.
Само побързай, щот един мой познат си купи компресор точно за да свърши една таква работа, то пък точно него ден мина инкасатора ...................



Тема Re: Как се превърта водомернови [re: Boдoмaйcтop]  
Автор Feya1 (непознат)
Публикувано19.09.16 10:59



Водомайстор точно ти ми трябваш.



Тема Re: Как се превърта водомер [re: вoдa]  
Автор kavarmata (винаги)
Публикувано10.03.17 10:23



Тъй като не си писал накъде искаш да превъртиш водомера, пусни водата на макс и чакай водомера да се превърти.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.