Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Тема Декоративна техника за полагане на брокат върху тънови  
Автор Teя (въздушна)
Публикувано04.05.12 10:10



Здравейте!
Спешно търся идеи за полагане на брокат (на прах) върху тъкан. Какво лепило би трябвало да използвам, за да не се втвърди платът? Опитах с лак за коса, но брокатът се изрони на 10-тата минута. Идеята е да се украси една рокля за състезателни танци.
Благодаря на всички, които биха могли да ми помогнат!

"Живей за удоволствие, защото си създаден от удоволствие..."

Редактирано от Teя на 04.05.12 11:02.



Тема Re: Декоративна техника за полагане на брокат върху тънови [re: Teя]  
Автор пpивeт (:-)
Публикувано04.05.12 14:34



Лепилата за обувки не се втвърдяват след изсъхване.
В техническите хипермаркети може да се потърси подходящо,
хем да е безцветно и да остава гъвкаво.
Успех!

Съкращавайте фразите до размера на мисъл. М.Вайсберг


Тема Re: Декоративна техника за полагане на брокат върху тъ [re: пpивeт]  
Автор Teя (въздушна)
Публикувано04.05.12 16:55



Благодаря ти. Това е идея, дано да се получи с такова лепило...

"Живей за удоволствие, защото си създаден от удоволствие..."



Тема Re: Декоративна техника за полагане на брокат върху тънови [re: Teя]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано04.05.12 17:07



V magazinite /knijarncite/ za hudojnici se prodava brokat v tubi4ki . S tubi4kata / kato i otreje6 vryh4eto / moje6 da risuva6 vyrhu plata , ostavia6 za niakolko 4asa da isyhne i e gotovo . Posle moje i da se pere bez problemi .



Тема Re: Декоративна техника за полагане на брокат върху тънови [re: бaбa 3aйka]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано04.05.12 17:11



Vidiah , 4e si ot Sofiq. Mnogo goliam izbor i niski ceni -magazina na hudojnicite na metrostanciq serdika ot kym cum.Iska6 brokat za koprina i tekstil.



Тема Re: Декоративна техника за полагане на брокат върху тънови [re: Teя]  
Автор Бзънн (бъгната)
Публикувано05.05.12 05:32



Здравей, видях те във Въпроси и помощ, там повече да не оставяш такива въпроси.

Само за услугите на дир.бг се отнася онзи клуб.

Слушай Баба Зайка - боя за текстил с брокат. А на мен ми кажи какъв е платът, който смяташ да украсяваш и голям участък ли ще мажеш, детайл ли ще подчертаваш или на рисунък само ще караш, та да те посъветвам по-конкретно преди да си скъсала дрехата без да искаш.



Тема Re: Декоративна техника за полагане на брокат върху тънови [re: Teя]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано05.05.12 14:50



Аз нямам такъв опит, но мога да ти предложа да разшириш малко идеята - много силно разредено лепило, но не от типа за обувки, а например лак за коса. Напръскваш участъците от плата и веднага наръсваш броката. Недостатък на тази елегантна идея е, че при първото изпиране брокатът би трябвало да изчезне. Но пък идеята си заслужава, защото можеш да сменяш цвета и оттенъка на броката. Успех!



Тема Re: Декоративна техника за полагане на брокат върху тънови [re: Sapiens]  
Автор Teя (въздушна)
Публикувано07.05.12 11:05



О-о-о, пробвах с лак за коса. Още на 10-тата минута брокатът се изрони. А бях сигурна, че с него ще се получи...

"Живей за удоволствие, защото си създаден от удоволствие..."



Тема Re: Декоративна техника за полагане на брокат върху тънови [re: бaбa 3aйka]  
Автор Teя (въздушна)
Публикувано07.05.12 11:11



Миличка, точно така направих. Купих от специализирана книжарница тубички с брокат, който се нанася идеално върху текстил, в моя случай ликра. Доукрасих и с подходящи пайети, и тоалетът стана великолепен.

Сърдечно благодаря на всички, които отделиха от времето си, за да ме насочат в разрешаването на проблема ми.

"Живей за удоволствие, защото си създаден от удоволствие..."




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.