Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Извинявам се на клуба!нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор ALONE911 (новак)
Публикувано27.06.11 08:58



Не не търся умисъл, просто не можех да влеза от първият път и след много заявки към модератори /които не зная защо не се изпращат/ , реших да попитам.
Просто, не виждам смисъл за такова ограничение, друг е въпросът в някои по-специални клубове, но и там всичко е част от обществото ни и всеки има право на мнение.
При "разчистване" на лични сметки, много просто, че следва модератор.



Тема Има клуб ...нови [re: ALONE911]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано27.06.11 12:11



"Родители и деца", където можеш да влизаш и да пишеш.



Тема Re: Извинявам се на клуба!нови [re: ALONE911]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано30.06.11 21:06



А стига бе! Не мислех, че в 40-50 не може да се пише, ако си регистриран...





Тема Re: Извинявам се на клуба!нови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано30.06.11 22:02



Не може, не може... Там явно е затворен клуб за самовлюбени нарциси. И не само там...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Извинявам се на клуба!нови [re: walkman™]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано01.07.11 18:52



Такива сме....





Тема Re: Извинявам се на клуба!нови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано02.07.11 12:58



Мдам.. затова все намалявате. Изобщо... Имам наблюдения от десетина години поне. Още от времето, когато в чата на дир-а не можеше да се влезе вечер, толкова беше препълнено. И имаше стойностни хора, които (повечето) отдавна не минават тук. "Обществото" в дирника постоянно деградира. Намалява като бройка и деградира като качество, най-вероятно поради ред идиотски решения на управата. Хората отдавна се изнесоха по други форуми... А който чете история - знае какво се случва със самоизолиращите се нарцистични общества - упадък, деградация, отмиране. Пътят от нищото, през издигането, до бунището.



Приятно пътуване.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Извинявам се на клуба!нови [re: walkman™]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано03.07.11 01:46



Бе няма такова нещо бе, 40-50 са си старци, просто си измират. Естествено, дирника няма нищо общо.



Тема Re: Извинявам се на клуба!нови [re: ha!]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано03.07.11 02:41



А, не става дума единствено за този форум, в много, за да пишеш, трябва да правиш теманета. Или да намериш по-нормално общество, което изобщо не е трудно. И да, дирникът определено има общо. Цялата обсстановка тук е мрачна и западаща. Не знам от колко време имаш поглед върху този портал... Навремето беше от любимите ми, стартова страница... От години - не съм виждал заглавната му страница, само надничам в няколко от форумите (ха - клубове?!?), но май все по-рядко ще става. Обстановката в повечето е мрачна и назадничава, това си личи и по все по-малкият брой посетители...







____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 03.07.11 03:39.



Тема Re: Извинявам се на клуба!нови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор djeanna (минаващ)
Публикувано03.07.11 22:17



аз също не мога да пиша.моля за помощ.



Тема Re: Извинявам се на клуба!нови [re: djeanna]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано08.07.11 13:40



Ами съжалявам, ама аз съм "господин никой" и от мен нищо не зависи. Тия неща ги решават баш-админите. Повдигнах въпроса в клуба - доколкото видях преждепитащият юзър е получил разрешение. Дано и на вас се случи по-скоро.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.