Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Тема Въпрос за клетканови  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано12.08.10 20:57



Хора, много искам да си купя чинчила за домашен любимец. Проблема е че истинските и хубави клетки за това животинче за много скъпи. Как бих могъл да си направя сам? Ако някой има идея ще бъда много благодарен.

Try not. Do or do not. There is no try.


Тема Re: Въпрос за клетканови [re: hannibal]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано14.08.10 20:20



Дай поне снимка да видим аджеба как изглежда тази клетка?



Тема Re: Въпрос за клетканови [re: lrn]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано15.08.10 19:29



Ето пример за такава клетка.
http://www.topobiavi.com/data/adv_images/385/p_385160_thumb.jpg

Try not. Do or do not. There is no try.


Тема Re: Въпрос за клетканови [re: hannibal]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано15.08.10 21:37



Ами според мен трабва да питаш някой мебелист. Ако си от по-голям град предполагам няма да имаш проблеми. Всъщност колко струва готова в магазина, защото според мен няма да излезе под 100лв.
Може и наполовина - мебелиста да ти изработи само клетката, а ти да си сглобиш вътрешните плоскости.

Редактирано от lrn на 15.08.10 21:38.



Тема Re: Въпрос за клетканови [re: lrn]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано16.08.10 00:48



Аз имах навремето чинчили. Клетката си я направихме сами от стари елементи от секция и за лице мрежа метална за комари. Но не това ти е проблема . Чинчили се гледат адски трудно . Трябва им прохлада сега през лятото защото ша ти умрат от горещината , а зимата да е топло . А и нямаш гаранция , че няма да ги купиш болни . Ние от магазин ги купихме , доста се изръсихме / преди 3 -4 години / , после има прегледи , хапчета през определени месеци за подсилване на организма , капризи всякакви , и накрая се оказа , че са били болни и ми умряха . А и те са нощни животни . През деня почиват или спят , а през ноща си играят .



Тема Re: Въпрос за клетканови [re: lrn]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано16.08.10 11:32



Едно на ръка се гредат трудно, а клетка като тази на снимката е към 400 лева... множко е...



Try not. Do or do not. There is no try.

Тема Re: Въпрос за клетка [re: hannibal]  
Автор wiz (змей)
Публикувано18.08.10 16:00



може да поръчаш да нарежат плоскости от склад и да сглобиш с пирони или винтове, може да излезе под 100 или под 50 лв цената на клетката ако ползваш останали парчета които ги продават около 12лв на кв. м.

no pain, no gain



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.