Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 24.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Тема Лепило за феродо....  
Автор CBR 6OO (странен)
Публикувано06.11.09 08:53



Трябва ми малко лепило за феродо да направя едно експериментче... някой има ли идея от къде да се снабдя ??



Тема Re: Лепило за феродо....нови [re: CBR 6OO]  
Автор ivori (лубопитен)
Публикувано20.11.09 15:59



Понеже никой не ти отговори ,мога да дам скромната информация която имам .
Преди много време в ВТУ Русе правеха такова и експерименти с него . Помня че се притиска и се пече на 240 градуса .
:) сори :(



Тема Re: Лепило за феродо....нови [re: ivori]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.11.09 09:44



Феродото обикновено се занитва с нитове.Естествено в заводски условия се лепи,но амбреажните дискове дори и фабрични се занитватат.Така е по сигурно,понеже обикновено има сили на срязване.
Технологията на занитване не е сложна,но трябва да се работи внимателно с няколко свредла,така,че главите на нита да са под работната част на феродото.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Лепило за феродо....нови [re: CBR 6OO]  
Автор CBR 6OO (странен)
Публикувано21.11.09 14:51



Ахм, за една проба с едни плъзгачи ми треба и дебелината е ~ 2мм..... нямам място да нитя по какъвто и да е начин.

Ще диря лепило от някъде...



Тема Re: Лепило за феродо....нови [re: CBR 6OO]  
Автор Дoдoв (спокоен)
Публикувано21.11.09 16:32



Попитай ги дали имат лепило, по принцип се занимаваха само с феродови изделия, и имаха такова лепило:
"ЕХОН" ЕООД
E-mail: ehon@abv.bg
Телефони: 0888846214, 0878846214



Тема Re: Лепило за феродо....нови [re: CBR 6OO]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано21.11.09 22:49



Е по врачанско няма ли специализирани сервизи бе мой.Тука при нас само на околовръстното са десетки които предлагат такива услуги.Питай там.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.