Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ха да ми е честита...нови  
Автор *Mими* (Рак)
Публикувано19.09.09 11:19



Докато се лутах да си правя плот за новата съдомиялна,на второто пускане тя протече

.Вече е в сервиза.



Тема Re: Ха да ми е честита...нови [re: *Mими*]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.09.09 12:43



Да не е Беко?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Ха да ми е честита...нови [re: Xoлдън]  
Автор Silverado (добродушен)
Публикувано19.09.09 13:02



или НИЙлит, исках да кажа ЕЛИТ.



Тема Re: Ха да ми е честита... [re: Silverado]  
Автор *Mими* (Рак)
Публикувано21.09.09 17:43



Не!

още по-зле:MIDEA



Тема Re: Ха да ми е честита...нови [re: *Mими*]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано21.09.09 19:58



To все там...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Ха да ми е честита...нови [re: *Mими*]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано22.09.09 16:55



За кой дявол си купила поредния китайски боклук ?



Тема Re: Ха да ми е честита...нови [re: бaбa 3aйka]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано22.09.09 19:05



Защо след като го е купила е пропуснала да го профилактира, преправи, настрои и чак тогава да му се радва? Това е въпросът. Иначе, аз съм твърдо за това, да се продават полуфабрикати по магазините. Важно е само да са евтини. Иначе всички ставаме равни и почваме да си мерим пишките по портмонетата.

Някога SIM картите бяха 1000 лева и ги притежаваха тези, на които наистина им трябваха. След това дойде Глобул и вече може да се види мангал с хендс фри (блутут естествено) да рови в кофата пред блока. Е така ли трябва да е???



Тема Re: Ха да ми е честита...нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.09.09 19:33



>>> Иначе, аз съм твърдо за това, да се продават полуфабрикати по магазините
Да, ама да си пише "полуфабрикат" Или - "набор направи си сам". И да е на съответната цена като за полуфабрикат... А не да продават набори за сглобяване под вида (и на цената) на истински готови за ползване неща.

>>> Е така ли трябва да е???
Е, какво лошо има, че комуникациите поевтиняват? И на кого му пречи, че мангалът има телефон? На мен по-скоро ми пречи, че мангалът изобщо диша, не това с телефона и хендсфрий-то...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Ха да ми е честита...нови [re: walkman™]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано22.09.09 20:27



Мангалът с телефон е вид адвансед мангал. Аз съм за мангалите колкото и да ви е чудно. Проблемът е в друго. Липсата на образователен ценз предполага ниско заплащане на труда. Аз съм за ниското заплащане. Във всички сфери. Така стотинката става СТОТИНКА. И се цепи на две.
А к'во напрайха банките и цъкачите с мишки за по 3 бона? Дадоха на най-ниската прослойка в образователно отношение по 100 кинта на ден в "строителството". После, що "новото поколение" искало да крадне и да работи само за "хиляди" левове. Щото иска да е мангал по душа. Пигментацията на дермата в случая е последното нещо.

Лесният изход от ситуацията е следния. Има кинти в движение. Има и хора които могат да направят нещо наистина свястно. Сега остава хората с възможности да искат от келешите с кинти молба в писмен вид за това, което искат да им се извърши. Като му видиш молбата, бая ще се зачудиш да му дадеш ли частица от себе си срещу хартийте му. За по-сложните неща, IQ тест. Така ще си се комбинират в своето затворено общество. Демек, гето. Гетото е населено обичайно с роби. Виж, робите са мноу яку нещу!

То натам си и вървят нещата де. Ама като се коментират по-често, процесът се ускорява.

По подобна причина, когато все пак кандисам да купя нещо настоявам за документация и схеми и да ми отбият некоя кинта, че ще си задържат измислената гаранционна карта. Щото, ако се строши и го дам да го ремонтират гаранционно, пак съм нахранил посредствеността. И и удължавам агонията, ебаси.

Та те така.



Тема Re: Ха да ми е честита...нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано23.09.09 18:58



Вие там от резервата май масово имате някакво отклонение в гените


От месец насам клиент ми е едно момченце от врачанско.Ше го правиме гражданче,нищо че строи на майка си в гъза точно.Дотук обаче почти не е проявил някакво мнение по това какво трябва да се направи и как,защото времето му е заето изцяло в това да ми изчислява колко получавам на секунда,и защо толкова много разбира се
Ама е готин.До края на обекта(това само аз го знам разбира се кога ше е)или ще се самоубие,или ще се върне във Враца да пасе патки,пак
Аз ей такива дето само в мойта паничка надничат-най-ги харча

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.