Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 20.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Тема Бормашина с бъркалканови  
Автор Trankvil (непознат )
Публикувано12.02.09 17:48



Има ли редуктори за дрелка, към който да се захване бъркалка. Струва ми се, че и ниските обороти на дрелката са множко за разбъркване. А гледам, че електрическите бъркалки са скъпички.



Тема Re: Бормашина с бъркалканови [re: Trankvil]  
Автор pacofazomera (непознат )
Публикувано12.02.09 20:23



4е на моита дрелка оборотите по4ват от нула :)може и с 2 оборота да върти зна4и проблема ти е в дрелката





Тема Re: Бормашина с бъркалканови [re: pacofazomera]  
Автор Trankvil (непознат )
Публикувано12.02.09 22:03



Моята има само две скорости :(



Тема Re: Бормашина с бъркалка [re: Trankvil]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано13.02.09 00:53



Аз си направих бъркалка от дълъг болт на който трязах главата и една от тия гайки с уши -не мога да се сетя сега как се казваха и си разбива на високи обороти без проблем въпреки,че дрелката ми е регулируема - само болта да е поне 15-20 см та да не пръска при невнимателно вадене

Разбива лепило за плочки идеално



Тема Re: Бормашина с бъркалканови [re: pacofazomera]  
Автор roum ()
Публикувано13.02.09 01:11



Пак ли с твоя budjet ще се хвалиш?
Да не си им дистрибутор?






Тема Re: Бормашина с бъркалканови [re: roum]  
Автор pacofazomera (непознат )
Публикувано13.02.09 07:57



4овек да не се похвали малко и веднага го обвиняват в реклама

купих я от практикер и я занесох до нас с кола опел астракат ще рекламираме да рекламираме целия ми бизнес



Тема Re: Бормашина с бъркалканови [re: Trankvil]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано14.02.09 00:01



Ако питаш мен намери си една ловещка от старите с аломиниевият корпус смени патронника и ще се родиш.-с бързи и бавни.И да сложиш широка бъркалка,че колкото повече бъркаш лепилото по-бързо се втвърдява-успех.

КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ


Тема Re: Бормашина с бъркалканови [re: roum]  
Автор pepi2OO8 (новак)
Публикувано15.02.09 03:32



май точно обаче някой евтинджос модели 500W продаване по Кауфланди, практикери Бриколажи Аями и Бюджети, за 24,90 лв странно защо имат доста добра регулация на оборотите, и ако не за машини за пробиване точно за бъркалки и ел.отверки вършат идеална работа!



Тема Re: Бормашина с бъркалканови [re: boltik]  
Автор Trankvil (непознат )
Публикувано15.02.09 08:28



Моята е точно ловешка, пише си на нея "Елпром", с превключвател на две скорости и друг превключвател "свредло-чукче". Купил съм и приставка за диск и я ползвам и като ъглошлайф за нещо по-слабо.
Но не разбирам смяната на патронника какво ще ми помогне?



Тема Re: Бормашина с бъркалканови [re: Trankvil]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано16.02.09 15:34



аз говоря за старите тежки модели още през комунистическо време. хората в чужбина още работят с тях и са много доволни. инак една хубава бъркалка е от 1000 лв. нагоре.

КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.