Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Максим Стависки в панделата!нови  
Автор Sargon lll ()
Публикувано10.01.09 17:24



Петиция за влизането на Максим Стависки в затвора. Моля, подкрепете я:





Тема Re: Максим Стависки в панделата!нови [re: Sargon lll]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано10.01.09 17:58



Абе, ма вие верно не мислите с главата си?! С какво ще е полезен на обществото. специално той, ако е в панделата? Да се определя там кръвнина, да го пускат да бачка и да си плаща. Има ресурс, който не трябва да се изпуска. Не може Кольо Путето (селския изнасичлвач с половин килийно) и световен шампион с ресурс за още, да се слагат под общ знаменател. Всичко се решава по целесъобразност. Барем некои позитивни неща прихващайте. А то, сичко ви е ченгета и демократични промени. Аман!



Тема Re: Максим Стависки в панделата! [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано10.01.09 22:51



Па дай та прИбия па после да си бачкам да изплата кръвнина на жена ти





Тема Re: Максим Стависки в панделата!нови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано11.01.09 08:57



Требва да ти кажа, че т'ва за нея сигурно си е оферта. Кат съ знае, къф боклук съм...

Сега сериозно. Със сигурност, ако ме прибиеш неволно (не говоря за предумишлено убийство), осъзнаваш какво си извършил и ред други неща и по някакъв начин можеш да бъдеш полезен на обществото с това което знаеш и умееш е по-добре да имаш възможност да правиш това което е полезно и го правиш добре. Другото е жажда за мъст, ама не сме в Албания все пак.



Тема Re: Максим Стависки в панделата!нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.01.09 13:15



Сега ептем сериозно - наказанията са от една страна да осъзнаеш кво си направил,от друга да се превентира това същото да не се прави от други хора и чак от трета страна защита на обществото от рецидив.На мен Стависки ми е даже симпатичен но тука се нарушава превенцията и се стимулира да пиеш,да караш и да газиш.Това никак не е полезно на обществото за това се санкционира по цял свят много строго





Тема Re: Максим Стависки в панделата!нови [re: Sargon lll]  
Автор rapraмeл ()
Публикувано12.01.09 17:49



А защо няма подписка за съдииката от Перник, и тя е за затвор ама отърва.



Тема Re: Максим Стависки в панделата!нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор Timo ()
Публикувано12.01.09 20:28



Ти малоумен ли си?



Тема Re: Максим Стависки в панделата!нови [re: Sargon lll]  
Автор Timo ()
Публикувано12.01.09 20:31



Събирай подписки да се оправи тази държава и правосъдието че друг начин няма. Стависки не ти е виновен, ние сме виновни че цялата ни държава е на това ниво ако има такова изобщо!!!



Тема Re: Максим Стависки в панделата!нови [re: rapraмeл]  
Автор Timo ()
Публикувано12.01.09 20:32



Тарикатите са на почит, те си плащтат и в това ги бива.



Тема Re: Максим Стависки в панделата!нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор Timo ()
Публикувано12.01.09 20:37



Ми какво ще кажеш ако пия две ракии и те пречукам неволно а после пусна оферта че ще съм полезен на обществото? Или по добрият вариянт дорде си жив да обядваш и вечеряш с сламка? Пари ще има!! Нещо против?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.